UFC 141: Lesnar vs. Overeem *spoil*


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - UFC 141: Lesnar vs. Overeem *spoil*  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> UFC 141: Lesnar vs. Overeem *spoil*
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Brock Lesnar vs. Alistair Overeem
Brock Lesnar
31%
 31%  [ 15 ]
Alistair Overeem
68%
 68%  [ 33 ]
Celkem hlasů : 48

Autor Zpráva
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2011 1:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

c87 napsal:
presne takto som si to nejako predstavoval! Perfektne z prehladom, nedal Brockovi ziadnu sancu, presne vediet co robit. Tymto vsetkym dokazal ze je minimalne o triedu pred vsetkymi...

Inak Lesnar mi prisiel docela dobre pripraveny, aj tie jabi mu tam pekne lietali, pohyb lepsi, mozno este predsa len pojde hore :)

neviděl si post fight interview s Joe Roganem?

Brock ukončil "UFC kariéru"
nahoru
magion


PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2011 1:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

c87: mno asi nepujde, protoze hned po zapase ohlasil odchod, ale treba se mu to rozlozi v hlave...
_________________
Go For Your Dream..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2011 1:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

JJ uvidí sa, predsa podpísal recently s Everlastom, ale tak ktovie...čoskoro Aoki a Féďa, ech ale dnes sa ale zlejem riadne na Brockove zdravie.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
c87


PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2011 1:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no osobne si myslim ze si da tak pol roka pauzu a ohlasi navrat, je este docela mlady, motivovany, Dana ho bude chcet kvoli komercii, rozhodnu aj peniaz... podla mna sa vrati!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cmeni


PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2011 1:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2011 1:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

uvidíme no.. teď 3 měsíce se bude spekulovat, jestli se ukáže na Wrestlemanii 28 a třeba se pak dovíme něco nového.
Taky bych si přál, aby vydržel v UFC. Určitě na to furt má a furt tam pro něj jsou parádní zápasy. Třeba III. s Mirem
nahoru
Frozz.


PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2011 1:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty jo to se teda moc nezničili, já myslel že to bude alespoň chvilku trvat, ale reem mu dal 2-3 kopy a konec? To mi teda ty nižší váhový kategorie, co jsem viděl, jak do sebe dlouho jebou, připadají daleko zábavnější pro diváka. Tohle skončilo tak po 30s čistého boje :-/, já čekal nějaký páky, krev na podlaze jak ukazují v různých videích. Ale to si asi pletu s MMA v kleci že?
/ berte to jako názor laika co do toho nevidí
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2011 1:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Frozzy, koukni se na zápas (145ky) Nam Phan vs Jim Hettes z dneška - tam je krev... nebo vlastně i fajt večera - Diaz vs Cerrone
nebo Maurício Rua vs Dan Henderson - 205ky

to jsou dva zápasy, kde uvidíš dost krve =) A KDE SE FAJTEŘI ZNIČEJ
Zápasy Lesnara sou většínou rychlý, ale zas... pokud chceš vidět nějakej jeho zápas, tak Lesnar vs MIR (2. zápas), nebo ještě líp zápas s Carwinem

tady v tomhle zápase byl Lesnar výrazně horší a proto to tak dopadlo

klec = oktagon ;) v podstatě


Naposledy upravil guruhonza dne so prosinec 31, 2011 1:23 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2011 1:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na UFC facebooku se píše, že, cituji: "Brock's retirement is ___________." Předpokládám, že to cenzurované slovo je "bullshit", tak nevím...

Každopádně to dopadlo, jak jsem čekal - konec v prvním kole, no. Ve finále mi to ale bylo trošku líto. Brock je poměrně zajímavá persona, o tom žádná.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mandor


PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2011 1:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To Frozz, ono rána od 60 kg chlápka a rána od 120 kg chlápka je rozdíl. U HW prostě stačí jedna dobrá na položení.

Ad. odchod Lesnara, po těch všech nemocech a operacích bych jeho definitivní odchod bral jako rozumnou věc. Myslím, že někdo tak populární jako on má možnost si dále vydělávat slušné prachy bez rizik které by podstupoval nejen v octagounu ale i v přípravě etc.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2011 1:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mirio napsal:
Na UFC facebooku se píše, že, cituji: "Brock's retirement is ___________." Předpokládám, že to cenzurované slovo je "bullshit", tak nevím...

Každopádně to dopadlo, jak jsem čekal - konec v prvním kole, no. Ve finále mi to ale bylo trošku líto. Brock je poměrně zajímavá persona, o tom žádná.

na FB to znamená, že správce stránky chce, aby do komentářů každej doplnil, co si otom myslí - aneb jak zvýšit návštěvnost UFC FB stránky :D
nahoru
Douglas


PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2011 1:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak ho muzete takhle adorovat, jako fandit chapu, ale rikat, ze na nej nikdo nema, ze je nejlepsi... Takovych bylo o kterych se rikalo ze si pas udrzi nekolik let, nebo ze ted obrati zem vzhuru nohama (Shogun, Brown Pride, BJ Pen, BigFoot, Lesnar), stacilo malo a zas hovno.
Navic mi pripada, ze Lesnar si jen prisel pro vyplatu, tu jeho predsunutou predni mu chytal jen kdyz do nej Reem kopl, na zem to zkusil jen jednou a dost brzo to vzdal. Agresivita jen na vazeni jinak jak beranek. Bud se z neho opravdu posral, nebo si prisel jen pro penize.
_________________
Ty ses takova vecne pesimisticka a neprejici devka, ktera se tvari jako nejvetsi odbornik a pravej fanousek bojovejch sportu a navic jeste k tomu pametnik, takze mas vzdycky co rict.. Udus se tim hejtem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
magion


PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2011 1:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Frozz: jo lajk si nedokaze predstavit tu bolest.. jak te napali takovym kolenem, kopem na zradlo tak ti vymackne vsechen vzduch z plic a nemuzes se nadechnout a hned des k zemi... ber to tak, ze kdybys dostal od Reema pouhe jedno koleno, tak dost mozna skoncis v nemocnici v lepsim pripade se zlomenym zebrem, v horsim s pocuchanym organem... Lesnar neni striker, takze neni vpodstate vubec zocelenej, stavenej na bomby na zradlo a zebra... JDS by vydrzel o dost vic, ale ta velka hruba sila a paradni technika hraje Alikovy do karet..
_________________
Go For Your Dream..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cmeni


PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2011 1:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jde vám tohle?

http://www.ufc.com/media/ufc-141-post-presser-overeem

jak jsem koukal na post tiskovku s diazem a kovbojem, tak Nate měl ten kukuč pěkně pomuchlanej narozdíl od Donalda

=> diazové mají páru jenom v hubě
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2011 1:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

guru: Jo, vidíš. Máš recht. Já si ty komentáře neotvíral, protože mně nezajímají. Myslel jsem, že je to cenzura tolik typická pro cokoli, co řekne Dana. :-)) My bad.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - UFC 141: Lesnar vs. Overeem *spoil* Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: