UFC 143: Diaz vs. Condit *spoil*


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - UFC 143: Diaz vs. Condit *spoil*  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> UFC 143: Diaz vs. Condit *spoil*
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Nick Diaz vs. Carlos Condit
Nick Diaz
58%
 58%  [ 10 ]
Carlos Condit
41%
 41%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 17

Autor Zpráva
8Shade


PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2012 6:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

owar napsal:
condit perfektne pripravenej, skvela taktika, bezvadny kardio..pracoval vsech pet kol nadoraz..diaz se bohuzel zacal snazit az v poslednim kole a to bylo malo..

prvni kola se diaz snazil dobre, ale teda necekal jsem ze to Condit dostane. Octagon control mel nick skoro v kazdym kole, ale zase na pocet uderu vyhral, takze asi zaslouzeny. A husty, co teď nick prohlásil, že asi končí... mno uvidíme, ale podle mě si to rozmyslí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
avartso55


PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2012 6:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak to jsem nečekal že to daji conditovi,na me to pusobilo že jenom utikal a nick ho nahaněl po ringu,vim taky to je taktika ale nelibilo se mi to jako fanouškovi.škoda že ho na tuzem nevzal trochu dřive.gsp vs diaz by se mi libilo tada vice
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tarzos


PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2012 8:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

owar napsal:
tarzos napsal:
Málem mu je rozlousknul jak 2 ořechy

kde mas avatar?


Chtěl jsem to změnit, ale už mi to nějak nešlo

Jinak je tu někdo už vzhůru a mohl by poslat linky? Nějak jsem u toho v noci odpadnul
_________________
Dokud matka funí, zůstaneme u ní!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
owar


PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2012 8:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tarzos napsal:
owar napsal:
tarzos napsal:
Málem mu je rozlousknul jak 2 ořechy

kde mas avatar?


Chtěl jsem to změnit, ale už mi to nějak nešlo

Jinak je tu někdo už vzhůru a mohl by poslat linky? Nějak jsem u toho v noci odpadnul

aha..jsem myslel, zes to musel smazat..

jinak neco uz je tady, zbytek urcite pribyde..

http://mmaint.com/ufc143-live-stream.html
_________________
cenzurováno..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2012 9:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

=) guruhonza není expert na mma, protože si myslel, že Diaz jasně vyhrál 49:46....

no... já jsem na jednu stranu zklamanej z posledních 3 fightů, od kterejch jsem čekal trošku víc. Na druhou stranu... Josh vyhrál, tak fajn. Werdum ukázal fakt parádní boj ve stoje a main event byl neskutečně takticky zajímavej. Bohužel nechápu bodování evidentně... a díky tomu je mi z toho lechce zle.
Teď jdu najít fight Bruce Leeroye a zkouknout Thompsona


edit: sakra, Caseres mi zkazil můj velkej ufc+nba+nhl tiket = (
Ale díky Thompsonovi sem v plusu :D


edit2: Snad teď někdy ohlásí Dana Mir vs Werdum, to by byla pecka =)
nahoru
Narcooo


PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2012 10:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Presne jak sem rikal . . . Fabricio to rozjel takticky a ukazalo se jak mu strasne Nelson namlati . . . To co Nelson vydrzel nebylo normalni
Uz od nahlaseni toho fightu sem mel jasno,tesim se na dalsi fight .

Nekdo tu cosi komentoval Overeem vs werdum . . . doporucuju si ten zapas najit a podivat se jak vypadal striking treba v poslednim kole . . . Hnus a jenom hnus na to ze overeem je top a to nemluvim o tom,ze ho werdum uz porazil .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lunreal


PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2012 10:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tiskovka: How are you going to make sure Chael doesn't use asteroids?

Narcoo: co nadelas, werdum si prisel trochu odpocinout do oktagonu .


Ale striking zlepsil pekne, skoda, ze po tom prvnim kole proti Royovi zpomalil...
_________________
Liftin: Sem slyšel, že Popi po tom co nedal základ, normálně zdrhnul a ani nikomu nic neřekl... :-D
Popshoit:Je to tak..Ten rozhodčí to nemohl myslet vážně...
BMW-fan:chtěl po tobě, abys to zvednul, co?:-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cmeni


PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2012 11:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Proč všichni píšete, že Werdum zlepšil striking? Vždyť už proti Alikovi jasně ukázal, že jeho striking je na hodně slušný úrovni. A myslim, že Roy se nedá považovat za nějakého super strikera. Jeho největší síla je v jeho bradě a bez ní by si ani neškrt...

Docela se divim, že to dali Conditovi, ikdyž jsem mu fandil a myslel jsem si, že Diazovi hrozně nařeže, tak mě vůbec nepřesvědčil, s timhle výkonem to na GSP stačit nebude.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Lunreal


PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2012 11:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Cmeni: Vsak tim zlepsenim se mysli nejen tenhle zapas, ale i s Alikem, ted to jen potvrdil a imho pusobil jeste lip (coz je ale spis zasluha Roye, kterej se rad necha mlatit).
Diazovi bych to nedal i kdyz udaval tempo a sel dopredu, tak trefoval malo nebo vubec narozdil od Condita. Ale byl to divnej zapas, Condit sel od zacatku na body, nechtel se dostat do prestrelky, zadnej hlad po KO... neni to zrovna atraktivni styl, ale jak jinak chces porazit Diaze?
_________________
Liftin: Sem slyšel, že Popi po tom co nedal základ, normálně zdrhnul a ani nikomu nic neřekl... :-D
Popshoit:Je to tak..Ten rozhodčí to nemohl myslet vážně...
BMW-fan:chtěl po tobě, abys to zvednul, co?:-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2012 11:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Lunreal napsal:
Condit sel od zacatku na body, nechtel se dostat do prestrelky, zadnej hlad po KO... neni to zrovna atraktivni styl, ale jak jinak chces porazit Diaze?

Protože je v Greg Jackson campu. Tam se jede vždycky na výhru a je jedno jakym stylem. Zakončení tam nějak neřeší, takže se na to kolikrát nedá koukat. Je pravda ale, že kdyby nenasadil tuhle taktiku, tak prohrál jasně, protože v přestřelkách ho obzvlášť první dvě kola diaz neskutečně sundaval. Jsem si taky řikal, že vyhraje diaz za první, druhý a poslední kolo. Protože jsem to viděl podobně jako on. Octagon control + significant strikes. Ono když strikuješ a přitom se pohybuješ od cíle, tak ten strike za moc nestojí. Ale pár pěknejch jich tam Condit taky dal.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2012 12:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak Nelson zasa ustal vsetko, drzaaaaak je to...mam ho rad. Werdum zasa vsetko super, len koncovka ziadna...Ale bol lepsi, to ano.
Hermana nemusim, ale ten takedown nakonci a prechod ku gilotine bol fajn.
Thompson - no ano, ma pozeratelny styl, ale ja tieto karate kid kopy a ruky pod urovnou pipika moc nemusim....Nech ho niekto sunda klasikou a bude :)
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hammer_Fist


PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2012 12:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

presne, greg jackson ma dalsiu vyhru na konte, ale diaza inak porazit asi neslo...kto vie co by snim spravil gsp, no kazdopadne dokonala taktika, perfektne kardio a je to sport, nie gladiatorske zapasy, takze condit uplne zasluzene
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2012 12:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Werdum aj Alíka pekne prebíjal v stoji, doteraz si myslím, že keby sa vtedy toľko nepovaloval, tak by ten zápas v pohode vyhral, Roya treba asi len zastreliť, aby padol, bo tých kolien čo pochytal som zvedavý koho dostane Fabricio, s Mirom by to nebolo zlé, myslím, že by ho dosť rýchlo vypol, bo Mir zmrzne a ende.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michoo


PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2012 9:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Koukam, ze ty patris mezi ty ,,experty,, kteri musi vsechno mermomoci komentovat, i kdyz tomu nerozumi...
Ze Nelson nema fyzicku, videl jsi nejakej jeho zapas ? To trapny omilani zapasu Werdum vs Overeem radsi ani neresim.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HerrFlick


PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2012 9:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://lockerz.com/s/181044602 Nelson po zápase
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - UFC 143: Diaz vs. Condit *spoil* Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: