umělé sladidlo


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - umělé sladidlo  Úvodní stránka -> Kuchařka -> umělé sladidlo
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jirdano


PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2012 7:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:

To si delam svuj domaci z tech tabletovych, protoze ta flasticka by mne vydrzela tak pul dne

to jako všechno najednou rozpustíš ve vodě? :D no já jí mam tak na 2 tejdny obvykle a přijde mi to dost, tak sem rád že nejsem sám kdo se tim takhle futruje
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SimsonCZ


PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2012 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

taky jsem fanoušek tekuté verze, je to vynikající - lahvička z DM za asi 30 Korun, žádná umělá chuť a skvěle se přidává (kape)...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2012 7:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jirdano napsal:
Draper napsal:

To si delam svuj domaci z tech tabletovych, protoze ta flasticka by mne vydrzela tak pul dne

to jako všechno najednou rozpustíš ve vodě? :D no já jí mam tak na 2 tejdny obvykle a přijde mi to dost, tak sem rád že nejsem sám kdo se tim takhle futruje


Myslim, ze nemas predstavu o me spotrebe umelych sladidel Tohle tu ale radeji rozvadet nebudu.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e-witch


PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2012 7:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

thaarm napsal:
Od 5.12.2011 je od EU povolena stevia ako sladidlo, ja ho pouzivam uz davno a som spokojny. Je to sice prirodne sladidlo a nie umele, ale tak snad je to k teme.

... díky za tip !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
p.Burns


PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2012 8:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja si kupuju Huxol,je trochu dražši ale super, zkousel jsem i fan ale to je pěkne hnusně hořky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Arnold1976


PříspěvekZaslal: čt únor 16, 2012 9:31 pm    Předmět: přírodní sladidlo Odpovědět s citátem

co takhle stevia... přírodní sladidlo ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt únor 16, 2012 9:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

stevia je super. Měl jsem možnost ochutnat list této rostliny a je to sladké jak cumel
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2012 1:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

koupil sem dneska tabletovou stevii a s velkym ocekavanim sem si udelal muj oblibenej caj.. bohuzel chutove se to cukru zdaleka nepriblizuje, ale tak aspon udelam neco pro svoje zdravi http://greendiamondmedical.eu/index.php?goto=text&sekce=IcFD9ZdB&tid=CiR2AY9i&lng=cz
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e-witch


PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2012 2:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

... asi ji odbjednám, zrovna včera jsem se po ní bezvýsledně ptala ve 2 lékárnách ... čaj sladit nepotřebuju, spíš co to udělá s kávou ?
... jinak jsem vzala ten Cukren http://www.picnicsro.cz/ostatni3/kosmetika-ostatni/pro-diabetiky/cukren-sypke-sladidlo-250-g.html, celkem se to dá
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2012 2:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

e-witch napsal:
celkem se to dá
to nezni moc uspokojive

ja ted davam kafovej detox ale bezne vypiju tri kafe denne a rekl bych, ze s tou stevii to taky nebude zadny terno, jako ne ze by se to nedalo pit, ale proste si nepochutnas..
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e-witch


PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2012 2:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Luster napsal:
e-witch napsal:
celkem se to dá
to nezni moc uspokojive

... dá se to mnohem lépe, než většina náhradních sladidel co jsem v poslední době ochutnala, ale samozřejmě hůř něž cukr

Luster napsal:

ja ted davam kafovej detox ale bezne vypiju tri kafe denne a rekl bych, ze s tou stevii to taky nebude zadny terno, jako ne ze by se to nedalo pit, ale proste si nepochutnas..

... to taky nezní moc uspokojivě
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e-witch


PříspěvekZaslal: so březen 03, 2012 7:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

... tak Stevia ... je sice fajn, že je přírodní, ale chuťově fakt dost zklamala - hořká jak sfiňa, to kafe bylo za trest ... z tohoto pohledu mi přijde asi fakt nejlepší, ten Cukren, z tabletových pak ještě DiaChrom (je taky se sukralózou)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: so březen 03, 2012 10:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jj zrovna dneska rano sem si s ni taky udelal kafe, ani sem to nedopil
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mike scania


PříspěvekZaslal: po duben 30, 2012 5:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechápu jak do sebe můžete cpát umělé sladidla, takový sajrajty. Vám to ucpe cévy atd.... Přece kulturistika je o zdravé stravě (ve větším množství ), tak pokud něco osladim tak MED.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e-witch


PříspěvekZaslal: po duben 30, 2012 6:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

... a nebývá z toho medu trochu slovní průjem ? :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - umělé sladidlo Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: