vaha


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vaha  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> vaha
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

moja vaha je
menej ako 70
7%
 7%  [ 14 ]
menej ako 80
22%
 22%  [ 40 ]
menej ako 90
31%
 31%  [ 55 ]
menej ako 100
24%
 24%  [ 44 ]
menej ako 110
13%
 13%  [ 24 ]
Celkem hlasů : 177

Autor Zpráva
magion


PříspěvekZaslal: st srpen 27, 2008 1:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tintitko napsal:
178/62-65

...jak tu nekdo rikal ze ma problem koupit rifle, aby je pretah pres stehna, tak ja mam zas problem koupit takovy, ktery by na me neplandaly v pase . A to by clovek rek, ze soudruzi v ty Cine a Vietnamu budou sit i neco pro lidi svych rozmeru.

Jinak osobne me nijak "objem" nepritahuje, sem zvyklej a celkem spokojenej s tim ze jsem "malinkej", ale svoji aktualni vahu za normalni nepovazuju a kdybych pribral tak 10 Kg na spravnych mistech (10 kg je pro cloveka jako ja desne moc), opravdu bych se nezlobil


Praveze pri dobrem treninku, strave a spanku je pro tebe pribrat 10 kg lehci nez pro nekoho kdo ma uz 80 kg..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tintitko


PříspěvekZaslal: st srpen 27, 2008 2:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

magion napsal:
Praveze pri dobrem treninku, strave a spanku je pro tebe pribrat 10 kg lehci nez pro nekoho kdo ma uz 80 kg..


Verim, ze pri spravnem treningu, za rozumneho vyuziti zkusenosti jinych je to v primerenem case mozne. Ale popravde, dost dobre si to u sebe neumim predstavit.

Nevyznam se v tom, kulturistika me abych tak rek nezajima a tady v zasade hledam odpovedi na nejake jine sve otazky s ni dost spojene ktere me zajimaji, ale jako amater... kdyz uvazim, ze jako u dospeleho se moje telo k tyhle vaze vyvijelo x let, tak mi popravde nepripada moc zdrave, ze by snad za rok dva, melo pribrat snad nejakych 20% sve puvodni vahy - na to podle me proste moje klouby, kosti nejsou stavene, to chce bud delsi dobu, nebo zacitnat uz v mladi. Takze 10 kg mi prave opravdu prijde desne moc a rek bych ze by to opravdu pro me mohl byt vetsi problem nez pro nekoho kdo vazi vic, protoze procentulene je to opravdu o hodne.

Jinak ja treba pravidelne beham, plavu, pak delam kickbox, v ramci pripravy neco mezi strecingem/yogou a Poweryogou, i dalsi veci a ve spouste situaci si proste nedovedo predstavit, jak bych to zvladal kdybych mel jen o par kilo vic, kdyz uz s moji aktualni vahou jsem z toho casto dost vyrizenej. A treba nektery lidi co chodi do posiloven a jsou docela udelani, sice utahnou nekolikanasobne vic nez ja a maj vetsi "udernou silu", ale na kickboxu je zvladnu vpohode uhonit, ze za chvily zkolabuji na plice nebo srdce. Abych to tak rek, tak mezi maratoncema nebo triatlonistama moc "namakancu" nepotkate.

Cimz nechci rict ze je nekdo lepsi nebo horsi, nebo ze se zabyva hloupostma, ale vsechno je proste hodne individualni a konkretni. Poznal jsem treba hodne lidi kteri byli myslim fyzicky hodne silni, ale pritom ani moc nevazili, poznal jsem takove kteri nebyli az tak moc silni, ani obecne ani ke sve vaze, ale dokazaly "tahnout" hodiny a par dni pokracovat jako nic, kdyz uz vsichni ostatni okolo odpadavali.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
odin27


PříspěvekZaslal: pá září 26, 2008 2:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Momentálne moja váha pri výške 178cm je 100kg.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SSkypi


PříspěvekZaslal: ne červen 28, 2009 7:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

187cm 90kg, cvičím necelý 2 měsíce ( měl jsem asi 86,5).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Duro


PříspěvekZaslal: po červen 29, 2009 1:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

180cm/75kg
za 1,5roku co cvicim to bolo asi len +9kg

inak ak mate problem s velkostou veci,skuste skate znacky typu vans,element,dc.nemaju na celu prdel vysite black nigga,vyzera to v pohode a velkost si tam najde snad kazdy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vaha Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: