vajíčka


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vajíčka  Úvodní stránka -> Kuchařka -> vajíčka
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
badevil


PříspěvekZaslal: čt červenec 15, 2010 12:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

spider1029 napsal:
Neviem si predsavit ako zacat den lepsie nez so surovymi vajickami s cesnakom...


To ti da jistotu, ze uz se ti nic horsiho ten den nestane
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: so říjen 09, 2010 8:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Máte někdo nějaké novinky otom tekutém bílku? Docela by se to hodilo nakoupit si domů nějakou zásobu. V USA se to prodává normálně, snad i v takových těch kanistrech. Ale jak unás? Něco krom toho makra? Třeba ten Kaufland atd.. ?
nahoru
kid


PříspěvekZaslal: so říjen 09, 2010 10:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Obávám se, že jen velkoobchody. V maloobchodě jsem to tu nikdy nikde neviděl.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomkins


PříspěvekZaslal: ne říjen 10, 2010 1:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A jak to vychází cenově? Je to výhodnější než koupit celý vejce?
_________________
Čokoláda je naprosto zdrcujícím důkazem toho, že tuk ve spojení s jednoduchými sacharidy na celé čáře chuťově válcuje proteiny se sacharidy komplexními.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
kid


PříspěvekZaslal: ne říjen 10, 2010 7:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.polmarkus.cz/zbozi/2068/MELANZ-VAJECNA-TEKUTA-Eipro-2068.htm


Přepočítej si to sám ale levnější to asi bude. Pro mne je to tak nechutná hmota, že se bez toho obejdu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: pá říjen 22, 2010 2:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
Máte někdo nějaké novinky otom tekutém bílku? Docela by se to hodilo nakoupit si domů nějakou zásobu. V USA se to prodává normálně, snad i v takových těch kanistrech. Ale jak unás? Něco krom toho makra? Třeba ten Kaufland atd.. ?

Hm, i kdyby to bylo levnější než vejce, o čemž pochybuju, tak nevim který prase spotřebuje 10kg bílku za měsíc, protože takovou to má asi tvanlivost
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: pá říjen 22, 2010 2:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

xguru napsal:
Syrové vajíčka stačí na cca 10-15 minut promíchat s česnekem, který v nich zahubí bakterie (včetně salmonely atd.). Na 1 vejce dávat 1 strouček česneku.
Vejce pouze domácí a čerstvé, žádné sajrajty z obchodu. Vařené nebo jinak tepelně upravené organismu škodí (zahleňují a překyselují).

Určitě pro to máš nějaké důkazy, jako odborné studie apod. jinak to je jenom blábol s kategorie "vesmírní lidé", "vegani" a podobní ****
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirormaster


PříspěvekZaslal: pá říjen 22, 2010 2:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já jím vejce zásadně syrové i se žloutky. Zamiloval jsem si tu chuť
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
buddyJohn


PříspěvekZaslal: pá říjen 22, 2010 3:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
xguru napsal:
Syrové vajíčka stačí na cca 10-15 minut promíchat s česnekem, který v nich zahubí bakterie (včetně salmonely atd.). Na 1 vejce dávat 1 strouček česneku.
Vejce pouze domácí a čerstvé, žádné sajrajty z obchodu. Vařené nebo jinak tepelně upravené organismu škodí (zahleňují a překyselují).

Určitě pro to máš nějaké důkazy, jako odborné studie apod. jinak to je jenom blábol s kategorie "vesmírní lidé", "vegani" a podobní ****


jezis to je zas kravovina, to by musel clovek 100% homogenne promichat a nechat poradne odstat, aby tam nic nezbylo, navic drtiva vetsina vseho co zerem nas prekyseluje
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: pá říjen 22, 2010 5:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mirormaster napsal:
já jím vejce zásadně syrové i se žloutky. Zamiloval jsem si tu chuť

Pokud je jíš syrové, taky asi i s skořápkou
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jara-zacatecnik


PříspěvekZaslal: pá říjen 22, 2010 9:58 pm    Předmět: ... Odpovědět s citátem

Vločková omeleta je taky dobra
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mates-daoc


PříspěvekZaslal: so říjen 23, 2010 8:43 am    Předmět: bílky Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
Máte někdo nějaké novinky otom tekutém bílku? Docela by se to hodilo nakoupit si domů nějakou zásobu. V USA se to prodává normálně, snad i v takových těch kanistrech. Ale jak unás? Něco krom toho makra? Třeba ten Kaufland atd.. ?


U nás se daj už taky koupit , i když v malém měřítku ale jsou , jen si to zkus vygooglit, a jsou baleny od 1 kg až po 100 kg, pro tvoje užití, trvanlivost +- 35 dní . jsem to nějak počítal tak +- jedno balení 1 kg je 30 bílku , Tak si pak spočítej jestli to je levnější nebo kupovat v obchodě celý joja .
Ale je rozdíl mezi čistým bílkem a celým vajíčkem , ono se dá koupit,
I jak celý mix , tak čiste bílky i žloutky .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 12:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Právě zkouším vařit vajíčka v sáčku ve vodě. Zkoušel to už někdo? Jen by mě zajímalo, jestli se z toho sáčku nemůžou dostat do toho vajíčka nějaké škodlivé látky, co myslíte?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dunnoWayne
(ban)


PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 12:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Study napsal:
Právě zkouším vařit vajíčka v sáčku ve vodě. Zkoušel to už někdo? Jen by mě zajímalo, jestli se z toho sáčku nemůžou dostat do toho vajíčka nějaké škodlivé látky, co myslíte?


A proč to neděláš ve sklenici.......mimochodem taky potřebuješ nežrat žloutky jako ti dietáři nahoře?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 12:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Člověče to je nápad!... Žloutky jím, ty nevyhazuji, jde mi jen o to, jak si ulehčit práci loupáním vajec (na pávičce je nedělám kvůli vznikajícím derivátům cholesterolu)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vajíčka Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: