VÁŠ VÝKON DLE WILKSE ( KALKULÁTOR LINK )


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - VÁŠ VÝKON DLE WILKSE ( KALKULÁTOR LINK )  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> VÁŠ VÝKON DLE WILKSE ( KALKULÁTOR LINK )
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
drlift_


PříspěvekZaslal: st prosinec 08, 2010 3:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

keba napsal:
Drlift ale podvádí počítá výkon ve skafandrech


To je pravda

Ale zas je to s testama a na ofiko zavodech
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
frode


PříspěvekZaslal: st prosinec 08, 2010 4:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cca 311 (bez skafandru )
_________________
Vaše přítomnost je tu iritující jako uvařený kaktus v opičím pyžamu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
s.sman


PříspěvekZaslal: st prosinec 08, 2010 5:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

481.8915 - Pokud použiju nejlepší výkony a nynější hmotnost.
_________________
Fide, sed cui fidas, vide.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No_pain


PříspěvekZaslal: st prosinec 08, 2010 6:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

s.sman napsal:
481.8915 - Pokud použiju nejlepší výkony a nynější hmotnost.


krásné číslo.. snad něčeho takového taky někdy dosáhnu :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: čt prosinec 09, 2010 7:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

s.sman napsal:
481.8915 - Pokud použiju nejlepší výkony a nynější hmotnost.


Hodne pekny.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
g_dgrim
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt prosinec 09, 2010 9:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

368
bulgarian naked style (bez bandazi, bez opasku a bez dresu)
_________________
JOGUBELLA! NOVÝ ŘASOVÝ JOGURT S EXTRA VELKÝMI KOUSKY TYKADEL! VAŠE ZAŽÍVÁNÍ SE VÁM ODMĚNÍ - KLINICKY TESTOVÁNO! JAKÝ DOVNITŘ, TAKOVÝ VEN!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Revin


PříspěvekZaslal: čt prosinec 09, 2010 11:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

drlift_ napsal:
Revin napsal:
Tyhle kalulačky jsou podle mne na nic. Vůbec nezohledňují výšku. Někdo má 2m a 100kg a může mít na sobě stejně svalové hmoty jako někdo se 160cm a 60kg (zhruba). Navíc delší paže a nohy nejsou zrovna pro silový trojboj výhodné. Takže kdo je malinký tomu vyjdou neskutečná čísla

Já bych měl asi tak 350 (190cm, 110kg), ještě to jde


Vymluvy. Delsi paky te pro zmenu zvyhodnujou na mrtvy tah. Na drepy mi jako obzvlast velka nevyhoda na rozdil od bence neprijdou. Uz jsem videl par lifteru, kteri tu tvoji uvahu o vysce stavely na hlavu.


No vymlouvat se nechci ani nechci zakládat flame.
Delší ruce mi přijdou méně výhodné na bench a delší nohy méně výhodné na dřepy. O mrtvole jsem moc nepřemýšlel...
Každopádně když jsi vyšší tak prostě i víc vážíš, přece když vezmeš dva lidi a jeden měří 2m a druhý 1,5m, oba jsou stejně hubení/svalnatí, tak prostě ten vyšší bude vážit víc, nebo ne?
Každopádně já v trojboji apod. soutěžit ani nechci, takže mi to nějak nevadí. Menší bych určitě být nechtěl, ono nakonec být vyšší je asi stejně výhodnější.

Mrzí mne ale, že když napíšu že vyšší jsou v tomhle v nevýhodě tak to hned pro ostatní znamená že se vymlouvám a flákám. Vy mne znáte? Víte jak cvičím / necvičím?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nEcro


PříspěvekZaslal: čt prosinec 09, 2010 11:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Revin napsal:
drlift_ napsal:
Revin napsal:
Tyhle kalulačky jsou podle mne na nic. Vůbec nezohledňují výšku. Někdo má 2m a 100kg a může mít na sobě stejně svalové hmoty jako někdo se 160cm a 60kg (zhruba). Navíc delší paže a nohy nejsou zrovna pro silový trojboj výhodné. Takže kdo je malinký tomu vyjdou neskutečná čísla

Já bych měl asi tak 350 (190cm, 110kg), ještě to jde


Vymluvy. Delsi paky te pro zmenu zvyhodnujou na mrtvy tah. Na drepy mi jako obzvlast velka nevyhoda na rozdil od bence neprijdou. Uz jsem videl par lifteru, kteri tu tvoji uvahu o vysce stavely na hlavu.


No vymlouvat se nechci ani nechci zakládat flame.
Delší ruce mi přijdou méně výhodné na bench a delší nohy méně výhodné na dřepy. O mrtvole jsem moc nepřemýšlel...
Každopádně když jsi vyšší tak prostě i víc vážíš, přece když vezmeš dva lidi a jeden měří 2m a druhý 1,5m, oba jsou stejně hubení/svalnatí, tak prostě ten vyšší bude vážit víc, nebo ne?
Každopádně já v trojboji apod. soutěžit ani nechci, takže mi to nějak nevadí. Menší bych určitě být nechtěl, ono nakonec být vyšší je asi stejně výhodnější.

Mrzí mne ale, že když napíšu že vyšší jsou v tomhle v nevýhodě tak to hned pro ostatní znamená že se vymlouvám a flákám. Vy mne znáte? Víte jak cvičím / necvičím?


stim to souhlasim tez jsem an tom stejne, u bence obrovska nevyhoda u drepu tez, u mrtvoly bych rekl ze to neni ani vyhoda ani nevyhoda
_________________
BP 165 l DL 300 l SQ 240 l RAW
BP 180 l DL 300 l SQ ??? l EQ
195cm/126kg 21let
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
venca.v


PříspěvekZaslal: čt prosinec 09, 2010 12:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bench 141.52, (72kg, 145kg) zbytek bych radsi nezminoval, ale tak co zejo , vyslo mi 288 diky drepu asi 90 kg :D


Naposledy upravil venca.v dne čt únor 10, 2011 12:07 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: čt prosinec 09, 2010 1:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Revin napsal:

No vymlouvat se nechci ani nechci zakládat flame.
Delší ruce mi přijdou méně výhodné na bench a delší nohy méně výhodné na dřepy. O mrtvole jsem moc nepřemýšlel...
Každopádně když jsi vyšší tak prostě i víc vážíš, přece když vezmeš dva lidi a jeden měří 2m a druhý 1,5m, oba jsou stejně hubení/svalnatí, tak prostě ten vyšší bude vážit víc, nebo ne?
Každopádně já v trojboji apod. soutěžit ani nechci, takže mi to nějak nevadí. Menší bych určitě být nechtěl, ono nakonec být vyšší je asi stejně výhodnější.

Mrzí mne ale, že když napíšu že vyšší jsou v tomhle v nevýhodě tak to hned pro ostatní znamená že se vymlouvám a flákám. Vy mne znáte? Víte jak cvičím / necvičím?


Na trojboji je pekny to, ze discipliny jsou takove, ze se neda rict, ze nekdo kdo je vylozeny suk musi zakonite porazit nejakoho stihleho. Mrkni treba na tohohle kluka.


Urcite se shodnem, ze to neni zadnej porez a presto dokazal davat rekordy a vyhrat MS v IPF. Pokud bys ho videl na zivo, nejspis by te nenapadlo, ze vubec chodi do posilovny.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Revin


PříspěvekZaslal: čt prosinec 09, 2010 2:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No jasně, tohle video jsem viděl a je to skoro až demotivující
Ale prostě pro mne pořád platí, že výška navíc ti v podstatě automaticky přidá váhu navíc ale sílu už ne. Co se týče té délky paží u benche a délky nohou u dřepů, tam se o tom asi dá diskutovat a třeba nemusím mít pravdu.
Samozřejmě, že to tak nemusí být vždy a všude najdeš někoho, kdo to prostě dřinou překoná. Na druhou stranu to ten Wilks nepřepočítává k té váze tak hrozně, popravdě jsem u sebe čekal horší výsledek
Možná to ani jinak počítat nejde, rozhodně by zase byl nesmysl vymýšlet nějaký vzoreček kde by se započítávala délka paží, nohou, výška, váha, rozpětí uší apod.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Emtik


PříspěvekZaslal: čt prosinec 09, 2010 2:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kdybych nemel 187cm a 85kg a mel 150cm a 85kg..vsadim se,ze bych zvedal vic kg :P
_________________
Od tý doby, co jsem přešel z efedrinu na sustanon, rostu jako z vody
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bikon


PříspěvekZaslal: čt prosinec 09, 2010 4:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Emtik napsal:
kdybych nemel 187cm a 85kg a mel 150cm a 85kg..vsadim se,ze bych zvedal vic kg :P


toto nema prece cenu resit. poradej si zavody, kde budou vseci serazeni podle vysky. zrejme budes na svete rarita a ma to svy duvody zrejme ..
od toho sou taky jiny vahy, nez 85kg. na 187 bys byl (nebo ses) pri 85kg docela podvyzivenej (zvlast na pomery uspesnyho silovyho zavodeni). mam 178cm a 97-9kg a porad bych mohl byt spis tezsi na mou vysku (z myho pohledu rekneme 5kg, kdyz uz se zmenily vahovky :D)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt prosinec 09, 2010 5:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

bikon napsal:
Emtik napsal:
kdybych nemel 187cm a 85kg a mel 150cm a 85kg..vsadim se,ze bych zvedal vic kg :P


toto nema prece cenu resit. poradej si zavody, kde budou vseci serazeni podle vysky. zrejme budes na svete rarita a ma to svy duvody zrejme ..
od toho sou taky jiny vahy, nez 85kg. na 187 bys byl (nebo ses) pri 85kg docela podvyzivenej (zvlast na pomery uspesnyho silovyho zavodeni). mam 178cm a 97-9kg a porad bych mohl byt spis tezsi na mou vysku (z myho pohledu rekneme 5kg, kdyz uz se zmenily vahovky :D)


nedá mi to - jmenovalo by s eto třeeeeba....třeeeeba " klasický powerlifting" ne ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MOOG


PříspěvekZaslal: čt prosinec 09, 2010 5:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

392.5525
_________________
www.koumal.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - VÁŠ VÝKON DLE WILKSE ( KALKULÁTOR LINK ) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: