Vaše zkušenosti s masážemi


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Vaše zkušenosti s masážemi  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Vaše zkušenosti s masážemi
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Byli ste uz nekdy na masazi?
Ano
41%
 41%  [ 24 ]
Ne
58%
 58%  [ 34 ]
Celkem hlasů : 58

Autor Zpráva
PetkaB


PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2005 7:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo,to máš pravdu..já to třeba umím,ale když jsem ještě masírovala,nedělala jsem to klientům právě proto,že na to nemám papír,nejsem doktor...ale naštěstí jsou i lidi,co to umí a dělají.BTW-pokud nejde o krční páteř,není to odblokování tak složité a zvládne to i člověk s menšími zkušenostmi,ale ta krční páteř je nebezpečná,pokud to někdo neumí.
Reagovala jsem jen proto,že tvůj předchozí příspěvek vyzněl,jako že ta masáž je nanic...nemám na to sice studii,ale jednoznačně se po dobře udělané masáži cítím líp a uleví se mi od bolesti..pokud vím,že jsem to s tréninkem přepískla,taky mám zkušenost,že po masáži zregeneruju rychleji..ale asi to bude hodně individuální.
_________________
Petra Bričová, KB5/ Funkční trénink Praha
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jurass
(ban)


PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2005 7:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PetkaB napsal:
Jo,to máš pravdu..já to třeba umím,ale když jsem ještě masírovala,nedělala jsem to klientům právě proto,že na to nemám papír,nejsem doktor...ale naštěstí jsou i lidi,co to umí a dělají.BTW-pokud nejde o krční páteř,není to odblokování tak složité a zvládne to i člověk s menšími zkušenostmi,ale ta krční páteř je nebezpečná,pokud to někdo neumí.
Reagovala jsem jen proto,že tvůj předchozí příspěvek vyzněl,jako že ta masáž je nanic...nemám na to sice studii,ale jednoznačně se po dobře udělané masáži cítím líp a uleví se mi od bolesti..pokud vím,že jsem to s tréninkem přepískla,taky mám zkušenost,že po masáži zregeneruju rychleji..ale asi to bude hodně individuální.

neboj, třeba se na tebe štěstí usměje a nebudeš už opuštěná:) a už do mě nerej:)

ano, mělo to vyznít tak jak sem to napsal. Stačí si to přečíst ;-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PetkaB


PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2005 7:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jurass napsal:
PetkaB napsal:
Jo,to máš pravdu..já to třeba umím,ale když jsem ještě masírovala,nedělala jsem to klientům právě proto,že na to nemám papír,nejsem doktor...ale naštěstí jsou i lidi,co to umí a dělají.BTW-pokud nejde o krční páteř,není to odblokování tak složité a zvládne to i člověk s menšími zkušenostmi,ale ta krční páteř je nebezpečná,pokud to někdo neumí.
Reagovala jsem jen proto,že tvůj předchozí příspěvek vyzněl,jako že ta masáž je nanic...nemám na to sice studii,ale jednoznačně se po dobře udělané masáži cítím líp a uleví se mi od bolesti..pokud vím,že jsem to s tréninkem přepískla,taky mám zkušenost,že po masáži zregeneruju rychleji..ale asi to bude hodně individuální.

neboj, třeba se na tebe štěstí usměje a nebudeš už opuštěná:) a už do mě nerej:)

ano, mělo to vyznít tak jak sem to napsal. Stačí si to přečíst ;-)


že jsi ušák,to vím...ale dokonce už i úspěšný??To vědět,tak jsem přitvrdila
_________________
Petra Bričová, KB5/ Funkční trénink Praha
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jurass
(ban)


PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2005 8:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PetkaB napsal:
Jurass napsal:
PetkaB napsal:
Jo,to máš pravdu..já to třeba umím,ale když jsem ještě masírovala,nedělala jsem to klientům právě proto,že na to nemám papír,nejsem doktor...ale naštěstí jsou i lidi,co to umí a dělají.BTW-pokud nejde o krční páteř,není to odblokování tak složité a zvládne to i člověk s menšími zkušenostmi,ale ta krční páteř je nebezpečná,pokud to někdo neumí.
Reagovala jsem jen proto,že tvůj předchozí příspěvek vyzněl,jako že ta masáž je nanic...nemám na to sice studii,ale jednoznačně se po dobře udělané masáži cítím líp a uleví se mi od bolesti..pokud vím,že jsem to s tréninkem přepískla,taky mám zkušenost,že po masáži zregeneruju rychleji..ale asi to bude hodně individuální.

neboj, třeba se na tebe štěstí usměje a nebudeš už opuštěná:) a už do mě nerej:)

ano, mělo to vyznít tak jak sem to napsal. Stačí si to přečíst ;-)


že jsi ušák,to vím...ale dokonce už i úspěšný??To vědět,tak jsem přitvrdila

no snažim se (v rámci možností:), prej zajíčci skáčou jak o život ;-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Velmen


PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2005 11:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo to sem taky slysel,ze treba to odblokovani treba krcni patere zase nedela tak moc maseru,ale tenhle mi tou hlavou trhnul tak,ze uz to delal asi 1000krat...znamej uz u nej byl hodnekrat a rikalm,ze jak mu to porad nahazoval tak uz si to tam kolikrat nahodi i sam.
_________________
Your penis will make more shadow than a tree.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Oxygane


PříspěvekZaslal: pá červenec 15, 2005 1:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechci se teda nikoho dotknout, ale jak se Vám sakra povede něco údajně "zablokovat"? Já jsem se nikdy neblok a o zádech ani nevím, že je mám.

U maséra jsem byl tak 5x a nikdy mi to nijak v ničem ani asi pomoct nemohlo, takže výsledek 0. Takže si raději zajdu do bazenu či zahraju tenis, kde luxusně protáhnu tělo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alena


PříspěvekZaslal: pá červenec 15, 2005 7:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chodila jsem na masáže ke kamarádce z posilovny, je to doktorka s atestací z rehabilitace. Je výborná, na pohmat pozná všechno, co se v těle děje a masáž u ní nebolí "při tom aktu" , bolí až potom, intenzitu té masáže zvyšuje postupně. Díky tomu, že sama cvičí, tak dobře ví, kde to dělá problém. Toho času je bohužel na mateřské a nepracuje.
Předtím jsem chodila k masérovi naší vzpěračské reprezentace. Asi byl dobrý, ale na můj vkus to bylo příliš brutální. Bylo to možná způsobeno tím, že nedokázal rozlišit, jestli má na stole někoho s tehdejší váhou 75 kilo nebo s váhou 140 kg.

Mám i zkušenosti s maséry s rychlým rekvalifikačním kurzem. Vřele nedoporučuj, protože je větší pravděpodobnost že tak kvalita bude stát za h...o, a pokud není zbytí, tak vybírat na doporučení, určitě jen člověka s dlouhou zkušeností a s dobrými referencemi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bubu


PříspěvekZaslal: pá červenec 15, 2005 8:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Po 30. je masaz jako balzam. Citim se po ni jak v 18. Proste super.
Nedavno se mi dokonce prihodilo, jak me pekna prsata brunetka masirovala ( sportovni masaz celeho tela ), tak me pri tom stoupla hulka, a ja se zrovna musel obratit na zada. Ten malej "kapesnicek" co sem ho na nem mel, plal pak jak prapor na stezni. Po te masazi se me zeptala : "Kdy prijdete zas?"...
_________________
sypka leze na bednu...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PetkaB


PříspěvekZaslal: pá červenec 15, 2005 8:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bubu napsal:
Po 30. je masaz jako balzam. Citim se po ni jak v 18. Proste super.
Nedavno se mi dokonce prihodilo, jak me pekna prsata brunetka masirovala ( sportovni masaz celeho tela ), tak me pri tom stoupla hulka, a ja se zrovna musel obratit na zada. Ten malej "kapesnicek" co sem ho na nem mel, plal pak jak prapor na stezni. Po te masazi se me zeptala : "Kdy prijdete zas?"...


Tos mi připomněl-chodil k nám na masáže chlap a ten svou erekci neustále předváděl..a už ho nikdo nechtěl masírovat,tak jsem ho vyfasovala já....a bylo to jako obvykle-pod záminkou,že je mu horko,si neustále posunoval prostěradlo tak,abych viděla....když jsem nereagovala,ba dokonce ani nezčervenala,poznamenal-s vámi to jako nic nedělá?Jenže já to čekala-takže jsem odpověděla:ne,není to moje oblíbená velikost,protože jsem krátkozraká a bez brýlí téměř nic nevidím.....Už nepřišel...
_________________
Petra Bričová, KB5/ Funkční trénink Praha
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ben


PříspěvekZaslal: pá červenec 15, 2005 8:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Oxygane napsal:
Nechci se teda nikoho dotknout, ale jak se Vám sakra povede něco údajně "zablokovat"? Já jsem se nikdy neblok a o zádech ani nevím, že je mám.



klasik by rekl "to je hned". pokud jsi jeste nemel zada nikdy blokly, bud rad, neni o co stat. btw, staci abys mel ty zada nejak nacnuty (lehke zraneni, pretazenost, apod) a potom na dorazeni staci blba klimatizace.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ehivar


PříspěvekZaslal: pá červenec 15, 2005 11:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja mám s masáží jen ty nejlepší zkušenosti. Krásně to uvolní celé zhuntované tělo. Chodil jsem ke známému (rus ale žije tu už asi 15 let) na celé tělo a je to fakt třída. Kromě masáže i rozhejbe celé tělo ( kyčelní a ramenní klouby apod). na konci mě vždy pokřupe (tak tomu říkám já) páteř a odcházím s pocitem, že bych se mohl rozpustit jak medůza :) Ale při tom křupání musí člověk k němu mít absolutní důveru a pěkně se celý uvolnit jinak se to nepovede .. ale první pocit je takový, že vám chce zlomit tělo vejpůl :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
c87


PříspěvekZaslal: út listopad 18, 2008 10:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono je tych masazi vela druhov, ja som bol teraz na cinskej reflexnej masazi,dokopal som sa tam bo chrbat uz dost citim, pocity su kladne citim sa byt taky uvolnenejsi,je zaujimave ze zacinal od chodidiel tam zistil kde co boli a postupne siel hore az na chrbat,sem tam pouzil aj bankovanie,trvalo to hodinu... zatial pocit kladny...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PAVUK


PříspěvekZaslal: út listopad 18, 2008 3:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Akurat dnes som sa objednal k novemu maserovi, Uvidime ake to bude :-)
_________________
zami.crash: "na e-shopu je tolik sportovní výživy a vy mi sem napíšete at žeru.. to sem fakt nevěděl"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Diana


PříspěvekZaslal: út listopad 18, 2008 4:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Doufám, že nejsi objednaný do klubu Freshmen
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lucynqa


PříspěvekZaslal: út listopad 18, 2008 4:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

take si rikam, zebych mela chodit na masaze zad a sije hlavne spon jednou mesicne.

Ke krupani patere / to bych po zkusenostech od neurologa a ortopeda si nedala vic krat delat / dycky mne z toho "bolel cely clovek"
_________________
Milovat neznamená hledět jeden do druhého, ale pohlížet společně jedním směrem.
[img:6f5d552413]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1232651488_1.jpg[/img:6f5d552413]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Vaše zkušenosti s masážemi Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: