Vazani bandazi



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Vazani bandazi  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> Vazani bandazi
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
fantozzi


PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 11:37 pm    Předmět: Vazani bandazi Odpovědět s citátem

Cau chlapi, prosím, pisnete, jak kdo nejraději vazete bandaze? Ideálně třeba postnout link na video, kde je styl vázáni, co vam vyhovuje. Diky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RaidenX


PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 11:51 pm    Předmět: ... Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rachela


PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2013 12:00 am    Předmět: Re: ... Odpovědět s citátem

RaidenX napsal:

Preco usudzujes, ze myslel bandaze na zapastia?
Ja som zase tak nejak predpokladal, ze mysli bandaze na kolena
_________________
Wilks? Makes little guys feel better about lifting less. Means nothing. I came up with my own formula that makes weaker guys like me to feel better: it's a combination of bw, years training, leverages, excuses, potential and heart :D:D:D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora MSN Messenger
Sir Lukas ze Strmilova


PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2013 8:28 am    Předmět: Re: ... Odpovědět s citátem

Rachela napsal:
RaidenX napsal:

Preco usudzujes, ze myslel bandaze na zapastia?
Ja som zase tak nejak predpokladal, ze mysli bandaze na kolena


Když se řekne box/kickbox/thaibox a bandáže, automaticky se mi vybaví bandáže na ruce, stejně jako každému, kdo se bojovým sportům věnuje
_________________
Ať ten, kdo neviděl padat tmu, neslibuje kráčet nocí. J.R.R.Tolkien (Pán prstenů: Společenstvo prstenu)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rachela


PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2013 9:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No a to mam z toho, ze sa nedivam, v akej sekcii fora sa nachadzam pardon.
_________________
Wilks? Makes little guys feel better about lifting less. Means nothing. I came up with my own formula that makes weaker guys like me to feel better: it's a combination of bw, years training, leverages, excuses, potential and heart :D:D:D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora MSN Messenger
Miska.9


PříspěvekZaslal: st srpen 14, 2013 12:46 pm    Předmět: Bandáže Odpovědět s citátem

Já jsem se naučila vázat bandáže na fit boxu, nejdřív jsem si je vázala špatně, protože mi furt klouzali, ale pak jsem techniku vázání odkoukala od lektory a jsem teď maximálně spokojená. Doporučuju po každém uvázaní bandáže utáhnout (ale ne dost), hlavně aby obvaz byl pevný. Jo a moc nedoporučuju kupovat si ty dlouhé bandáže, lepší jsou ty kratší.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BerserK87
(ban)


PříspěvekZaslal: st srpen 14, 2013 3:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hej a potom bitchslapujes partaka alebo vrece, ci udieras tak o sile dvoch N (ewtnov)... aj vela som snad napisal.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: st srpen 14, 2013 4:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

abych uvedl na pravou míru předchozí příspěvek, samozřejmě pro nějaký úderově lehký ženský fitbox, si klidně kupte kratší bandáže 2,5 m, ale ty vám neposkytnou tolik potřebné zpevnění prstů v boxerské rukavici jako 4,5 - 5 m, které člověk potřebuje při seriozním tréninku boxu na pytli, podušce nebo sparingu...
_________________
Don't be afraid of doing what you're best at
rozvíjet vlastní osobnost je jedna z nejvíc naplňujících činností
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BerserK87
(ban)


PříspěvekZaslal: st srpen 14, 2013 6:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tak. Ono 2,5m tiez splnia svoj ucel (sam mam tiez take, ale to ide vsetko len na zapastie na ine sa nezvysi ak to ma mat nejaky ucinok), no ROZHODNE neodporucajte kratsie pred dlhsimi. Cim lepsie spevnena ruka, tym mensie riziko urazu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gonycz


PříspěvekZaslal: st září 04, 2013 7:14 pm    Předmět: Motání bandáží Odpovědět s citátem

Ahoj jak tu bylo zmíňeno nejlepší jsou 2,5 m bandáže z důvodu pořádného zpevnění zápěstí a také při úderu ti bude držet zápěstí v rovném rozpoložení a nebudeš jej tlačit dolu. Pokud stále nevíš zde máš video jak si já váži bandáže
_________________
Efektivní metody na zvětšení penisu zdarma. http://zvetsit-penis.cz
http://umelapanna.cz Nafukovací panna a http://osobnivagina.cz umělá vagína jsou úžasné pomůcky pro uspokojení.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
cipinek


PříspěvekZaslal: st září 04, 2013 7:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nemel tady sračky, nejlepší jsou ty dlouhé bandáže 4,5 až 5 metrů podle výrobce, a vázat to přes prsty není potřeba, nikdy jsem to nedělal a na toto vázání by ti těžko stačily ty tebou doporučované "delší" 2,5 m jako by se vyráběly ještě kraští, ano vyrábějí se takové nasazovací bandáže, vypadá to jako chránič na dlaně a zápěstí na in-line brusle, pak na to dáš rukavici a jedeš...
_________________
Don't be afraid of doing what you're best at
rozvíjet vlastní osobnost je jedna z nejvíc naplňujících činností
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Psycho


PříspěvekZaslal: so listopad 02, 2013 10:32 am    Předmět: Re: Bandáže Odpovědět s citátem

Miska.9 napsal:
Já jsem se naučila vázat bandáže na fit boxu, nejdřív jsem si je vázala špatně, protože mi furt klouzali, ale pak jsem techniku vázání odkoukala od lektory a jsem teď maximálně spokojená. Doporučuju po každém uvázaní bandáže utáhnout (ale ne dost), hlavně aby obvaz byl pevný. Jo a moc nedoporučuju kupovat si ty dlouhé bandáže, lepší jsou ty kratší.


Používam tyhle pro koně a ty nikdy nekloužou:-)

http://ehorse.cz/samodržicí-bandaže-elastické-bandáže-
_________________
Měníme rok,měníme sny,měníme touhy,měníme názory,měníme požadavky na výkupné.Měníme auta,měníme zásobníky,náboje i zbraně.Ale nikdy neměníme svoje kamarády,kteří stojí při nás! (AL CAPONE 1936)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Vazani bandazi
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: