Věkový rozdíl?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Věkový rozdíl?  Úvodní stránka -> Ostatní -> Věkový rozdíl?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Měli jste partnera(myšleno pro obě pohlaví), který byl(je) od Vás věkově vzdálen +-10, nebo více let?
Ano měl(mám), nemyslím, že na věku záleží, myslím, že záleží na tom, jak si oba partneři „padnou do noty“.
81%
 81%  [ 27 ]
Ano měl(mám), ale věk nás od sebe donutil odejít.
12%
 12%  [ 4 ]
Ano měl(mám), myslím, že je to bláznovství.
6%
 6%  [ 2 ]
Ano měl(mám), už nikdy více.
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 33

Autor Zpráva
Jurass
(ban)


PříspěvekZaslal: so březen 19, 2005 10:06 am    Předmět: Re: 9 let Odpovědět s citátem

PetkaB napsal:
Jurass napsal:
mirio napsal:
Batul napsal:
Jurass napsal:
mirio napsal:
moje ženská je o 9 let starší než já, mně je 25, jí je 34, musím říct, že je to absolutní POHODA!!! nejen, že je krásná, ale taky má rozum a to se o většině mojich vrstevnic prostě říct nedá, nic proti, holky...
a co se týče sexu? tak to je taky o něčem úplně jiném, nejde tady vůbec o zkušenosti, ta ženská má prostě něco v sobě! s mladou nebo stejně starou jsem to nikdy nezažil. je to PARÁDA!!!!
a co třeba až ti bude 55? to s ní bude paráda?


Jurass: Dokážeš si představit, co budeš dělat a jak budeš vypadat, až ti bude 60?



souhlasím s Batulem, jak můžeš vědět, jak budeš vypadat ty? nejen vypadat, ale cítit se, atd. a navíc, já myslím, že je mnohem lepší žít právě teď a nepřemýšlet co bude za 20,30 let. nikdy nevíš, co se může stát, třeba těch 20,30 let vůbec nemáš...
hmm taky názor. Tam nejde o to jak budeš vypadat ty, ale že tvoje ženská bude mít 69 (a podle toho vypadat) když budeš slavit 60ku....
snažím se přemýšlet dopředu kdyby přišlo k nejhoršímu- svatbě



Vážně se bavím... ..dovolte malou poznámku-pokud spolu dva lidé vydrží žít 20-30let,tak spolu budou pravděpodobně proto,že si vyhovujou..a pak je celkem úplně fuk,jaký věkový rozdíl mezi nimi je.

já to Petko bral celou dobu pouze z pohledu "estetičnosti". Ale jinak na to mám stejný názor
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PetkaB


PříspěvekZaslal: so březen 19, 2005 10:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jurass-tak to jooo..většina chlapů je v 50letech opravdu vzhledem model z titulní stránky,takže chápu,že po ženský by chtěli totéž
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jurass
(ban)


PříspěvekZaslal: so březen 19, 2005 1:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PetkaB napsal:
Jurass-tak to jooo..většina chlapů je v 50letech opravdu vzhledem model z titulní stránky,takže chápu,že po ženský by chtěli totéž
přesně tak, ještě že tady máme ten patriarchát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diana


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2005 12:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jurass napsal:
PetkaB napsal:
Jurass-tak to jooo..většina chlapů je v 50letech opravdu vzhledem model z titulní stránky,takže chápu,že po ženský by chtěli totéž
přesně tak, ještě že tady máme ten patriarchát


Kde to žiješ? Asi jsi zaspal dobu, ne?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jurass
(ban)


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2005 12:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Diana napsal:
Jurass napsal:
PetkaB napsal:
Jurass-tak to jooo..většina chlapů je v 50letech opravdu vzhledem model z titulní stránky,takže chápu,že po ženský by chtěli totéž
přesně tak, ještě že tady máme ten patriarchát


Kde to žiješ? Asi jsi zaspal dobu, ne?

nesuď stádo podle 1 ovce ;-) aneb to že si domina ještě neznamená že to tak je všude
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diana


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2005 12:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jurass napsal:
Diana napsal:
Jurass napsal:
PetkaB napsal:
Jurass-tak to jooo..většina chlapů je v 50letech opravdu vzhledem model z titulní stránky,takže chápu,že po ženský by chtěli totéž
přesně tak, ještě že tady máme ten patriarchát


Kde to žiješ? Asi jsi zaspal dobu, ne?

nesuď stádo podle 1 ovce ;-) aneb to že si domina ještě neznamená že to tak je všude


Začni se bát! Je nás mnohem, mnohem víc....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Věkový rozdíl? Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: