Stretching a svaly - články



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Stretching a svaly - články  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Stretching a svaly - články
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Skalka


PříspěvekZaslal: po březen 30, 2020 9:33 pm    Předmět: Stretching a svaly - články Odpovědět s citátem

Ahoj, četl jsem plno článků o stretchingu a posilování a dost se rozcházejí. Jaký máte názor vy na kulturistiku spojenou s pořádným protažením? Tím mám na mysli dát si ráno stretching deset minut, pak před tréninkem, po tréninku a třeba ještě klidně před spaním. Nedochází pak ke ,,zmenšování" svalů? Tím mám na mysli zda svaly pak necítí takovou potřebu růst pokud jsou hodně protahovány. Existuje totiž plno článků, kde se mluví o tom, že protahováním se dají zmenšit svaly. Díky moc za vaše názory!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GunarGustafson


PříspěvekZaslal: út březen 31, 2020 11:43 am    Předmět: Re: Stretching a svaly - články Odpovědět s citátem

Skalka napsal:
Ahoj, četl jsem plno článků o stretchingu a posilování a dost se rozcházejí. Jaký máte názor vy na kulturistiku spojenou s pořádným protažením? Tím mám na mysli dát si ráno stretching deset minut, pak před tréninkem, po tréninku a třeba ještě klidně před spaním. Nedochází pak ke ,,zmenšování" svalů? Tím mám na mysli zda svaly pak necítí takovou potřebu růst pokud jsou hodně protahovány. Existuje totiž plno článků, kde se mluví o tom, že protahováním se dají zmenšit svaly. Díky moc za vaše názory!


Davaj strecing len raz denne (po posilnovacom treningu, behu...).... Pridaj denne 10min Foam Roller..... A raz tyzdenne 20-25min teply/horuci kupel s 5g praskoveho vit.C spolu sk 100-150g himalajskej soli, zakonceny studenou sprchou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martin Pedain


PříspěvekZaslal: út březen 31, 2020 2:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lepší něco než nic, ale obávám se, že deset minut je málo (rozuměj 10min od začnu něco dělat po mám hotovo).
_________________
Show must go on.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roumec


PříspěvekZaslal: út březen 31, 2020 3:35 pm    Předmět: Re: Stretching a svaly - články Odpovědět s citátem

Skalka napsal:
Ahoj, četl jsem plno článků o stretchingu a posilování a dost se rozcházejí. Jaký máte názor vy na kulturistiku spojenou s pořádným protažením? Tím mám na mysli dát si ráno stretching deset minut, pak před tréninkem, po tréninku a třeba ještě klidně před spaním. Nedochází pak ke ,,zmenšování" svalů? Tím mám na mysli zda svaly pak necítí takovou potřebu růst pokud jsou hodně protahovány. Existuje totiž plno článků, kde se mluví o tom, že protahováním se dají zmenšit svaly. Díky moc za vaše názory!


Protahuj se bez obav
_________________
ICQ:
A: hej jsem v prdeli:D
B: Co je
A: zvedal jsem nohy ve visu a pritahoval kolena na jact-packu a narostl mi zevni sikmy sval brisni a vypadam jako presipaci hodiny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AldaB


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2020 8:26 pm    Předmět: re Odpovědět s citátem

to je tak důležitá činnost na kterou většina zapomíná
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Stretching a svaly - články
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: