Co koupit holce na Valentina


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Co koupit holce na Valentina  Úvodní stránka -> Ostatní -> Co koupit holce na Valentina
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2017 1:30 pm    Předmět: Co koupit holce na Valentina Odpovědět s citátem

nejsem dobry ve vyberu darku, poradte Ronnie
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2017 1:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty máš holku?
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2017 1:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ona o tom jeste nevi ale jo

(sseriozne help)


Naposledy upravil Berserk_Grom dne út únor 14, 2017 1:35 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2017 1:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čokoládu. Tím nic nepokazíš. Samozřejmé nesmíš být žiďák a koupit ji Milku v Lídlu. Prodávají se běžně třeba hezky zabalené belgické pralinky apod. Vypadá to bauch, nestojí to takový balík a pokud holka nemá ráda čokoládu, tak se s ní rozejdi, protože je k ničemu.

(Bro tip, kup ideálně takovou co ti chutná, aby ses z případného rozchodu, viz. výše, dostal rychlej :)

PS: Pokud máš malý penis (tj. velký jako průměrný asiat), můžete zavést novou tradici, že bude dávat čokoládu ona tobě, jako to dělají v Japonsku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gesag
(ban)


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2017 1:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejlepsi jsou darky, ktery vyuzijes sam. Takze ji kup neco do PCT a jestli bude drzkovat, zavri ji do sklepa.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gesag
(ban)


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2017 1:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok, tak seriozne. Normalne ji vem na veceri do pekny restaurace, vem si kosili, ohol se, uces se, kup ji zradlo a dve hodiny si s ni povidej. Do toho sklepa ji muzes zavrit vzdycky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
visual


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2017 1:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

gesag napsal:
Ok, tak seriozne. Normalne ji vem na veceri do pekny restaurace, vem si kosili, ohol se, uces se, kup ji zradlo a dve hodiny si s ni povidej. Do toho sklepa ji muzes zavrit vzdycky.

+1
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vico


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2017 2:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja ty my dneska dovolil, ze si muze dat k veceri sacharidovou prilohu tak je spokojena :-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2017 2:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Největší psycho je, že třeba taková věc jako koupit holce růži vzít ji někde na jídlo za litr ne do meka, zavést do kina, nachystat jí doma vanu se svíčkama, pěkne se obléct, otevřít jí dveře.....nebo svojí holce prostě jenom něco tak koupit, tak na tohle potřebuje 90% lidí valentýna, svátek, narozeniny, vánoce a výročí. Hotovo, zbytek roku na ni srát a pak se divit, že šuká s jiným.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2017 3:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KrystofK napsal:
Největší psycho je, že třeba taková věc jako koupit holce růži vzít ji někde na jídlo za litr ne do meka, zavést do kina, nachystat jí doma vanu se svíčkama, pěkne se obléct, otevřít jí dveře.....nebo svojí holce prostě jenom něco tak koupit, tak na tohle potřebuje 90% lidí valentýna, svátek, narozeniny, vánoce a výročí. Hotovo, zbytek roku na ni srát a pak se divit, že šuká s jiným.


My two cents.

Keď chce holka šukať s iným, urobí to, aj keby si ju nosil na rukách obsypanú zlatým prachom a každý deň jej zohnal kožuch z pandy a kyticu exotických kvetov, za ktorú položilo život dvanásť amazónskych detí.

A pokiaľ ty na ženskú serieš a jej sa to nepáči, má ťa:
1, poslať dopiče
2, chrápať s iným

V tomto poradí. Nie v inom.
Platí to samozrejme vzájomne.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frybis


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2017 5:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pravdu máte oba, jak Kryštof, tak decabras, a sic, že k ženám by se mělo chovat jako k dámám nejen o valentýnu, a sic, že pokud ta kurva chce jebat s jiným, tak bude, přestože ji koupíš květiny a doma navaříš a uděláš masáž.

Já se rozhodl natolik obětovat, natolik se ponížit, natolik odkopnout svoji mužnost, vzdát se svojí hrdosti, a vzít dnes přítelkyni do kina na Padesát odstínů temnoty. (+ večeře a sex a pak do putiky spolu).

Naštěstí mě zachránilo moje zažívání.


Střevní chřipka z minulého týdne to vycítila a vrátila se - dneska jsem třikrát sral jakože fakt solidně, mám křeče, a spal jsem odpoledne - takže děkuji, teď jsem vklidu doma, žeru černý uhlí, píšu vám tady na fóru, zatímco moje přítelkyně vzala svoji kamarádku místo mě, aby nepropadly zaplacený lístky. Jdu si něco zahrát na komplu a udělat něco do školy, jsem normálně spokojen s valentýnem, no a aby toho nebylo málo, tak večer v bedně liga mistrů
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2017 6:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S tou kamarádkou jdou jen do toho kina, nebo ten původní program převzaly komplet?
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frybis


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2017 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
S tou kamarádkou jdou jen do toho kina, nebo ten původní program převzaly komplet?


Těžko říct, jsou to holky vojandy z Bruntálu, ty byly vždycky vostrý
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2017 7:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Frybis ty si zabil já se tu málem uchcal přitom čtení
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JPS1


PříspěvekZaslal: st únor 15, 2017 2:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kopačky!! některý ženský jsou všechny stejný. S dětmi je to pak horší...takže prevence!!
_________________
Mluvil jsem s Všemohoucím, říkal že mě z toho vyseká, ale TY jseš prý v hajzlu !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Co koupit holce na Valentina Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: