Kouření vs Posilování


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kouření vs Posilování  Úvodní stránka -> Trénink -> Kouření vs Posilování
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ondra.kr


PříspěvekZaslal: ne leden 02, 2011 1:40 pm    Předmět: Kouření vs Posilování Odpovědět s citátem

Zajímaj me vaše názory na posilování a do toho kouření..[/b]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavel.hladik


PříspěvekZaslal: ne leden 02, 2011 1:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

je to zlo, ja osobne teda alespon 3 hodiny pred a po treninku nekourim abych to zvladal a dal jsem si precevzeti ze s kourenim koncim tak uvidime, ale zase bych rekl ze je to urcite "lepsi" nez treba kazdej druhej den chlastat, nebo hulit travu, samozrejme ani jedno z toho neprovozuji.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondra.kr


PříspěvekZaslal: ne leden 02, 2011 1:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no nevím ja kouřim ted docela dost ale jako chtel jsem se zeptat jestli to má nejakej vliv např.na narustu sval. hmoty..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nanobeast


PříspěvekZaslal: ne leden 02, 2011 2:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi bude k nicemu byt hrana s rakovinou hrtanu nebo plic... nesmyslna otazka imho..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: ne leden 02, 2011 2:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ondra.kr napsal:
no nevím ja kouřim ted docela dost ale jako chtel jsem se zeptat jestli to má nejakej vliv např.na narustu sval. hmoty..

Nemyslím si že by to mělo vliv.
Pak to shodíš při chemoterapii, ale do té doby by to problém být neměl
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pxicho


PříspěvekZaslal: ne leden 02, 2011 3:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

- může se ti projevit astma, který by jinak o sobě nedalo vědět
- všemožný záněty (jen běžný, ale chronický záněty kolem hrtanu a tak)
- kouření zvyšuje podíl kortizolu v těle (čím lepší poměr testosteronu/kortizolu pro T, tím líp pro svaly a jejich tvorbu)
- horší imunita (to je společně s těma zánětama dost nepříjemný třeba při chřipkový sezóně, ať už s tím trénuješ nebo kvůli tomu netrénuješ)
- zhoršuje to využití proteinů, minerálů, vitamínů
- snižuje to využitelnost kyslíku v organismu

+ ranní vstávávání a pravidlený odplivnutí pár gramů hlenů se stylově žlutýma prsta a zubama společně se všema rakovinama, ucpanýma cévama a tak ani nezmiňuju
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Orbb


PříspěvekZaslal: ne leden 02, 2011 3:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pxicho napsal:
- může se ti projevit astma, který by jinak o sobě nedalo vědět
- všemožný záněty (jen běžný, ale chronický záněty kolem hrtanu a tak)
- kouření zvyšuje podíl kortizolu v těle (čím lepší poměr testosteronu/kortizolu pro T, tím líp pro svaly a jejich tvorbu)
- horší imunita (to je společně s těma zánětama dost nepříjemný třeba při chřipkový sezóně, ať už s tím trénuješ nebo kvůli tomu netrénuješ)
- zhoršuje to využití proteinů, minerálů, vitamínů
- snižuje to využitelnost kyslíku v organismu

+ ranní vstávávání a pravidlený odplivnutí pár gramů hlenů se stylově žlutýma prsta a zubama společně se všema rakovinama, ucpanýma cévama a tak ani nezmiňuju


+ se zblázní na kardiu :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Matheus


PříspěvekZaslal: ne leden 02, 2011 4:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

na růst to asi vliv mít nijak extra nebude... třeba Marcus Ruhl kuři a nevypada že by měl problem s nedostatkem hmoty.
Každy ale vi že je to nahovno, a je mnohem vice jinych duvodu proč stim přestat. Takže nechapu smysl otazky...
Když by to mělo vliv na svaly tak stím kvůli toho přestaneš? hmmm... pecka
Když to vliv nemá tak nepřestaneš? Jelikož svaly jsou přednější než zdraví, není to trochu na palici?
A jestli se nudiš a potřebuješ se ptat na 3,14čoviny tak si to radši vygugli, ne?

kód:

http://www.kulturistika.net/pojdme-na-cigaretku
http://medicina.ronnie.cz/c-516-vliv-koureni-na-ucinky-leku.html
http://kulturistika.ronnie.cz/c-547-fajcenie.html
_________________
Krev z nosa a po treninku kosa... ;-) jinak to neporoste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
pxicho


PříspěvekZaslal: ne leden 02, 2011 4:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Matheus napsal:
na růst to asi vliv mít nijak extra nebude... třeba Marcus Ruhl kuři a nevypada že by měl problem s nedostatkem hmoty.


ok, argumentovat nasypaným borcem - samozřejmě, že pokud sypeš, tak si tam dej cigarety, pravidelně se ožer jak zákon káže, dělej si skoro co chceš a stejně budeš mít výsledky. ale pokud cvičíš čistej, tak ta úprava životosprávy je klíčová.


dodatek:
Orbb napsal:
+ se zblázní na kardiu :D

to je to zhoršení využitelnosti kyslíku
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Matheus


PříspěvekZaslal: ne leden 02, 2011 4:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pxicho napsal:


ok, argumentovat nasypaným borcem - samozřejmě, že pokud sypeš, tak si tam dej cigarety, pravidelně se ožer jak zákon káže, dělej si skoro co chceš a stejně budeš mít výsledky. ale pokud cvičíš čistej, tak ta úprava životosprávy je klíčová.


zas to tak nehroť... jestli pravidelně jí, cvičí, sem tam hodí nějakou suplementaci a nemá soutěžní ambice, tak pár cigaret na množství hmoty asi těžko pozná a pro plážovou formu mu to bohatě stačí. Tím to samozřejmě nechci obhajovat. což je snad patrné z předchozího příspěvku.
_________________
Krev z nosa a po treninku kosa... ;-) jinak to neporoste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
wondra


PříspěvekZaslal: ne leden 02, 2011 5:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já jsem s kouřením přestal právě díky posilování, kdy se mi trošku pohnuly životní hodnoty a doporučuju to každému kdo kouří. Praštit s tím ze dne na den, okamžitě. Žádně dokouřím krabičku, prostě ji zahoď. Měsíc se vyhýbej kuřáckým prostorám a pak už si zvykneš.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavel.hladik


PříspěvekZaslal: ne leden 02, 2011 6:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

wondra napsal:
já jsem s kouřením přestal právě díky posilování, kdy se mi trošku pohnuly životní hodnoty a doporučuju to každému kdo kouří. Praštit s tím ze dne na den, okamžitě. Žádně dokouřím krabičku, prostě ji zahoď. Měsíc se vyhýbej kuřáckým prostorám a pak už si zvykneš.


jj s tym souhlasim to doopravdy funguje, taky jsem prestal temer tymhle stylem jenze pak jsem znovu zacal kvuli veci kterou bych tu nerad rozebiral, ale zase se pokousim prestat...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wondra


PříspěvekZaslal: ne leden 02, 2011 7:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak já si taky jednou za měsíc ve stavu ne malé opilosti taky zapálím, ale nedokouřím to...už jsem se prostě odnaučil a nechutná mi to, akorát mám stále trošičku spojený ten alkohol (ve velké míře) s cigaretama. Ale s ohledem na to že letos chci spacifikovat i ten alkohol tak to neřeším :D


Naposledy upravil wondra dne ne leden 02, 2011 7:25 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondra.kr


PříspěvekZaslal: ne leden 02, 2011 7:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nevim no snad to na tu hmotu moc vliv mit nebude doufám..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lifter750


PříspěvekZaslal: ne leden 02, 2011 7:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem


..když už, tak Levi Garrett. :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kouření vs Posilování Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: