Prezident Slovenska: Gašparovič nebo Radičová?


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Prezident Slovenska: Gašparovič  nebo Radičová?  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> Prezident Slovenska: Gašparovič nebo Radičová?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Koho jste (byste) volili prezidentem SR?
Jsem z ČR, volil(a) bych Ivana Gašparoviče
14%
 14%  [ 6 ]
Jsem z ČR, volil(a) bych Ivetu Radičovou
30%
 30%  [ 13 ]
Jsem ze SR, volil(a) bych Ivana Gašparoviče
28%
 28%  [ 12 ]
Jsem ze SR, volil(a) bych Ivetu Radičovou
26%
 26%  [ 11 ]
Celkem hlasů : 42

Autor Zpráva
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 11:29 am    Předmět: Prezident Slovenska: Gašparovič nebo Radičová? Odpovědět s citátem

Otázka spíše (ovšem ne výhradně:) pro pisatele ze Slovenska, koho preferujete na pozici prezidenta a proč? Výsledky zatím vypadají vcelku těsně...

Ve volbě hlavy Slovenska vede Gašparovič těsněji, než se čekalo
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/164483-ve-volbe-hlavy-slovenska-vede-gasparovic-tesneji-nez-se-cekalo.html

citace:
Oficiální výsledky prvního kola:
1. Ivan Gašparovič - 46,708 procenta
2. Iveta Radičová - 38,053
3. František Mikloško - 5,415
4. Zuzana Martináková - 5,120
5. Milan Melník - 2,452
6. Dagmar Bollová - 1,140
7. Milan Sidor - 1,112
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Petey


PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 1:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gasparovic Seatovic Google nema moralne pravo ani ukazat sa na ulici,a nie kandidovat (a to ho vacsina idotov voli)...nemam slov
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maria


PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 2:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Radičová, vzdelaná, kultivovaná, diplomatická, proste osobnosť aká má v prezidentskom úrade byť a čo je hlavné, nie volená ako menšie zlo/ viď minulé voľby, keď sa rozhodovalo medzi Mečiarom Gašparovičim, Gašparovič prišiel k prezidentskému úradu ako okolo prechádzajúci chodec na ulici /, ale ako rovnocenný kandidát
stojí za ňou komplet inteligencia, bohužiaľ, tých ľahko obalamutiteľných je u nás podstatne viac
_________________
maria
a vubec! stejne zalezi na technice, nevim co vsichni maji na ty honbe za maximalnimi objemy!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomasjuve


PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 3:01 pm    Předmět: a Odpovědět s citátem

V prvom kole to bol u mna pan miklosko. V druhom je vyber jednoduchy - radicova- omnoho inteligentnejse vystupovanie, odbornost v oblasti ktorej posobi, klucovy dovod je pravicova orientacia, gasparovic - neschopny sformulovat svoj postoj pri podobnych kompetenciach ako u ceskeho prezidenta je neviditelny, najprv robil poskoka meciarovi teraz lamacovi srdc prosteho ludu ficovi, vedome bol pri porusovani ustavy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dan0


PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 3:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jednoznacne Iveta Radicova. Vzdelana, kultivovana, bez pofidernej minulosti so stredo-pravicovou orientaciou. Vhodny kandidat na Urad prezidenta. Zalezi teraz v druhom kole hlavne od ucasti na volbach. Cim viac ludi pride volit tym vacsiu sancu ma Radicova.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomasjuve


PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 3:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dan0 napsal:
Jednoznacne Iveta Radicova. Vzdelana, kultivovana, bez pofidernej minulosti so stredo-pravicovou orientaciou. Vhodny kandidat na Urad prezidenta. Zalezi teraz v druhom kole hlavne od ucasti na volbach. Cim viac ludi pride volit tym vacsiu sancu ma Radicova.


prave z tou volebnou ucastou nesuhlasim podla mna radicova vyuzila svoj potencial mobilizovat svojich volicov lepsie a viac nevolicov ( ktory sa spoliehali ze gasparovic v prvom kole uspeje ) mze ziskat gasparovic. osobne davam radicovej tak 3 percenta sance ze sa stane prezident
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iron Lung Power


PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 4:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Určite Radičová. Ani jeden človek v mojom okolí nevolil Gašparoviča. Zas to rozhodne geriatria
_________________
"Já zprávy neposlouchám. Já zprávy tvořím."
Ole Einar Bjoerndalen
http://en.wikipedia.org/wiki/Ole_Einar_Bjorndalen
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
g_dgrim
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 4:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sice som nevolil lebo som neni na Slovensku, ale moja volba je Radicova.

btw toto je dost srandovne
http://volby.sme.sk/c/4359009/poltarcania-maju-svojho-prezidenta-a-nezamestnanost.html
_________________
JOGUBELLA! NOVÝ ŘASOVÝ JOGURT S EXTRA VELKÝMI KOUSKY TYKADEL! VAŠE ZAŽÍVÁNÍ SE VÁM ODMĚNÍ - KLINICKY TESTOVÁNO! JAKÝ DOVNITŘ, TAKOVÝ VEN!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ursus.


PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 5:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tiez nepoznam nikoho kto by volil radicovu a aj tak vyhra gasparovic, bohuzial
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 5:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aby som to trocha rozviril: ja by som Radicovu urcite nevolil... (nevolil som vobec, musel by som si vybavit volicsky preukaz a diapazon ponukanych kandidatov ma nedostane ani z postele,jeden horsi ako druhy). Mne ta "odbornost" p. Radicovej stacila, ked bola ministerkou, viac ju uz vo verejnej funkcii vidiet nepotrebujem. A jej snaha v kampani oslovit volicov Smeru je prinajlepsom usmevna. V jej prospech oproti Gaspimu hovori vek, nasi prezidenti postaveni vedla seba by silno pripominali vizitu na geriatrii, neviem preco by kazdy prezident mal velku cast funkcneho obdobia prelezat na nemocnicnom lozku.
Gasparovic - zabavne su jeho prekaracky s Meciarom, pritom su ako Butch Cassidy a Sundance Kid. Akurat sa nam svojho casu rozvadili.
Rozoberat pravicovu/lavicovu /sexualnu orientaciu kandidatov mi pride zbytocne, vo vztahu k vnutornej politike ma nas prezident takmer nulove pravomoci, ak Vas teda smrtelne nezaujima sprava o stave republiky v NR SR. Dolezitou by mohla byt zahranicnopoliticka orientacia, z tohto hladiska je Gaspi pomerne amorfny (na rozd. napr. od spominaneho Klausa).

Ostatni kandidati su/boli bez sance, Mikloska by som osobne nevolil ani za predsedu JZD, lebo by v kravine viseli krize a kravy by mali okolo krku ruzenec.
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 5:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ci Gaspi Minimeciar alebo Radicova,nic sa nezmeni - ale ak by to vyhrala Radicova Fico by asi pukol od jedu a to by za to stalo,nie?
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KAKAč


PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 7:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Osobne som nevolil, nakoľko mojou favoritkou bola Z.Martináková, ale dalo sa čakať že to bude vyhodený hlas...

Ani gašparovič ani radičová nie sú moji favoriti, ale osobne mi vadí viac Radičová.

Bola ministerkou na základe kupovania poslancov /o čom sa samozrejme vtedy vedelo ale čo s tým - toto potvrdil aj Lipšic.../, a keby nebol "zomrel" jej manžel Stano Radič, ktorého poznalo celé slovensko, nikto by nevedel ani že nejaká Radičová vôbec existuje.

Smrť Stana Radiča sprosto využila terajšia opozičná SDKU, ktorá ju vtiahla do politiky a takto stúpli preferencie SDKU, nakoľko Stano Radič bol jeden z najobľúbenejších zabávačov na Slovensku a mal obrovské portfólio svojich priaznivcov.
Vadí mi že Radičová nevie odpovedať na otázky, len sa prijebane usmieva.

Dobre to bolo vidno na jednej relácií, kde bol Gašparovič, Radičová a Martináková.

Gašparovič tam koktal jak starý ujo, Radičová sa len prijebane usmievala, jediný kto vedel rozumne a vecne komunikovať a argumentovať bola Z.Martináková...
Na Radičovú sa stačí iba pozrieť a tá faloš a klamstvo jej ide z očí......
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 11:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

AHOLA ....
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 8:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Smrť Stana Radiča sprosto využila terajšia opozičná SDKU, ktorá ju vtiahla do politiky a takto stúpli preferencie SDKU, nakoľko Stano Radič bol jeden z najobľúbenejších zabávačov na Slovensku a mal obrovské portfólio svojich priaznivcov.

No obaja Radicovci boli v kontakte s politikmi aj pred tym, nez o tom zacali aj vrabce cvirikat. Blizko mali najma k Demokratickej strane a neskor k L. Kanikovi, ked uz bol ministrom...obcas sa pise, ze s nim spolupracovali pri priprave dochodkovej reformy. Kazdopadne apoliticky neboli ani ked bol Radic hlavne humoristom a Radicova "nezavislou: sociologickou v spravach na Markize (Radic sa tym ani netajil).

Co sa tyka Martinakovej, mne pride dost cajova, momentalne predseda slabej strane bez vyraznejsieho ideoveho profilu. Ale je fest krajsia ako Radicova , pre nu by bolo najlepsie, keby bola opat v nejakej silnejsej strane ako silny clen, ktory dokaze tahat preferencie nahor. Svoju historicku ulohu uz splnila, ked dokazala v priamom prenose rozplakat Ivana Simka, ked ju zvolili prvou predsednickou Slobodneho fora (pre ceskych bratov - Ivan Simko bol kedysi politikom na vyslni, aj ministrom, zial od urciteho casu vyvolava stiepne reakcie v kazdej strane, ktorej je clenom. Takto vyzera jeho spanila jazda:

1990 - jeden zo zakladajúcich členov Kresťanskodemokratického hnutia,
október 1992 - zvolený za podpredsedu KDH ,
1996 - 1998 - podpredseda KDH pre vnútornú politiku,
1998 - stál pri zrode Slovenskej demokratickej koalície . Toto zoskupenie vzniklo pôvodne ako volebná koalícia piatich politických strán - DÚ, KDH, DS, SZS a SDSS. Po účelovej zmene volebného zákona, ktorá znemožňovala kandidovať vo voľbách volebným koalíciám, bola Slovenská demokratická koalícia takisto účelovo pretransformovaná na politickú stranu, ktorej členmi sa stalo 150 poslaneckých kandidátov,
január 2000 - po voľbách sa časť poslancov zvolených za SDK vrátila do svojich pôvodných strán, časť - medzi nimi aj Ivan Šimko - pod vedením Mikuláša Dzurindu, založila novú politickú stranu Slovenskú demokratickú a kresťanskú úniu,
13. január 2004 - po sporoch s Mikulášom Dzurindom, ktoré viedli k odvolaniu Ivana Šimka z funkcie ministra obrany, založil spolu so skupinou poslancov, ktorí spoločne vystúpili z SDKÚ, novú politickú stranu Slobodné fórum ,
27. marca 2004 - na ustanovujúcom sneme strany Slobodné fórum pomerne prekvapujúco prehral súboj o predsednícky post so Zuzanou Martinákovou a stal sa „iba“ podpredsedom strany,
október 2004 - vystúpil zo strany, ktorú ani nie pred rokom zakladal,
27. máj 2005 - zaregistroval na ministerstve vnútra SR novú politickú stranu pod názvom Misia 21 - Nová kresťanská demokracia (Misia 21) , od 14. septembra 2006 sa zmenil názov na MISIA 21 - Hnutie kresťanskej solidarity

Pokial existuje liek proti zavislosti zakladat nove strany, Simko by mal dostat konsku davku...

[/b]
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 8:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Martinákovou pamatuji ze Sita ... moc pěkná ženská . Ale jako politička mne zase nijak neuchvátila, blbá není, ale prostě nemá drive. Ale zase o to hezčí nohy
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Prezident Slovenska: Gašparovič  nebo Radičová? Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: