Strana zelených


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Strana zelených  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> Strana zelených
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Chtěl bych, aby SZ po příštích volbách...
...posílila své pozice
9%
 9%  [ 6 ]
...oslabila ze svých pozic
7%
 7%  [ 5 ]
...neprošla do parlamentu
82%
 82%  [ 53 ]
Celkem hlasů : 64

Autor Zpráva
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: út srpen 12, 2008 8:44 am    Předmět: Strana zelených Odpovědět s citátem

Když se při posledních volbách dostali do parlamentu, byla to příjemná změna, člověk jejich představitele rád viděl a rád o nich četl... Jen mi teď poslední dobou přijde, že se začínám těšit na další volby, po kterých o nich už doufám zase neuslyším. Co si o této straně, jejich vystupování a názorech, myslíte Vy?

Ps.: chtěl jsem sem původně přidat dvě zprávy, které mě k napsání tohoto příspěvku vyprovokovaly, ale nechci v úvodním topicu zase tak moc dávat svůj zaujatý názor najevo a ovlivňovat tím vše dále .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
s.sman


PříspěvekZaslal: út srpen 12, 2008 8:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně tak, s mým hlasem ať nepočítají.
_________________
Fide, sed cui fidas, vide.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Batul


PříspěvekZaslal: út srpen 12, 2008 8:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já je taky nevolil a volit nebudu, každopádně politice by VELMI prospělo, kdyby zmizeli komunisti. Rozhodne by se ty jejich kresla dali lepe prerozdelit. Jen se obavam, ze pokud CSSD vyhraje pristi volby, tak s nima da dohromady koalici a pujde to tady vsechno k sipku. U me stale plati, ze nevolim stranu, kterou mam rad, ale spis cestu mensiho zla.
Podle me zeleni i kdu-csl drive nebo pozdeji se uz do parlamentu nedostanou stejne jako pred par lety unie svobody.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YUD


PříspěvekZaslal: út srpen 12, 2008 8:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já si už od začátku myslím, že to, že se dostali do parlamentu je strašnej průser. Je to sběr kariéristů a strašných politických kreatur. SZ jsou všude v Evropě (a podle jejich stanov a programu i u nás) levicovou stranou, u nás jsou však v středopravicové koaliční vládě. O čem to svědčí, ať si rozmyslí každý sám... Když jsem viděl jejich kandidátku v roce 2006, málem mě omylo, ještě že se jich tam nakonec dostalo tak málo.
_________________
Nejlepší posilovna v Brně:
www.spinningafitness.cz


Naposledy upravil YUD dne út srpen 12, 2008 9:00 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SethX


PříspěvekZaslal: út srpen 12, 2008 8:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky budu rád až zmizí a budou zmizelí.
_________________
radši první v pekle než až druhej v nebi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Black Dragon


PříspěvekZaslal: út srpen 12, 2008 9:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Doprdele s nima ... Bursik, Kacenka JauJau a zbytek ty zasrany bandy korytkaru ...
Kamos, kterej si hral na velkyho ekologa je volil z toho duvodu, ze sou "zeleni" ... blbec ...
Jinak mam v podstate stejnej nazor jako ma YUD...
_________________
...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SCHWACA


PříspěvekZaslal: út srpen 12, 2008 9:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

já je nevolil a v planu to nemam. jinak to co píše ronnie je fakt, mam na to tak nejak stejnej pohled.

hlavne bursík, to je pan mimoň
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Triton


PříspěvekZaslal: út srpen 12, 2008 9:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Co jiného čekat od strany, která se tváří ekologicky a zastává neekologické názory.
Bursík je bezpáteřní karierista schopný podpořit kohokoliv, dokážu si ho představit u komunistů i ODS.
Kuchtová je prudce neinteligentní "Jihočeská matka" (organizace), která občas zapomene požádat o miliardové dotace.
Jacques se nachala zmlátit, párkrát se vyspala s Bursíkem.
_________________
[size=9:d2af49dc03][i:d2af49dc03][color=darkblue:d2af49dc03]Dr.Zoidberg[/color:d2af49dc03][/i:d2af49dc03][/size:d2af49dc03]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
mysH


PříspěvekZaslal: út srpen 12, 2008 9:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

doufam ze se do parlamentu uz nikdy nedostanou - ze svych hodne pratel znam jedinyho, ktery je volil ..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diana


PříspěvekZaslal: út srpen 12, 2008 10:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

SCHWACA napsal:
já je nevolil a v planu to nemam. jinak to co píše ronnie je fakt, mam na to tak nejak stejnej pohled.

hlavne bursík, to je pan mimoň


Pěkná sebranka. Měli zůstat u přivazování se u komínům, nocování ve větvých, ale neplést se do politiky.
Ekoteroristy zásadně nevolím
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
idoktor


PříspěvekZaslal: út srpen 12, 2008 10:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Patří spolu s komunistama zakázat ústavou.
_________________
---------
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
m4l


PříspěvekZaslal: út srpen 12, 2008 10:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

V cr by mel byt zaveden system dvou stran CSSD / ODS vyhraje li jedna bude vladnout 4roky a obracene.... nebyly by komousi a nebyly by strany jako SZ kde jsou jen vychcany lide kteri se kazdou chvilku tocej na jinou stranu vydiraj vetsi strany atd....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: út srpen 12, 2008 10:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Model jaký popsal m4l by se mi líbil.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SCHWACA


PříspěvekZaslal: út srpen 12, 2008 10:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

daymoon napsal:
Model jaký popsal m4l by se mi líbil.


tak to v ostatních státech totiž vesměs je...

levice a pravice a ne nějací přičmrdávači, kteří jsou chvíli nalevo a pak napravo, prostě kde zrovna kvete pšenka
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Batul


PříspěvekZaslal: út srpen 12, 2008 10:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To je prece bezny vetsinovy system znamy treba z Anglie. Nicmene dost pochybuju, ze by bylo mozne ho prosadit v soucasne situaci, nedokazu si predstavit, co by predvadely ostatni politicke strany. Navic predstava, ze se CSSD s ODS na necem dohodnou, je pri soucasnem personalnim obsazeni velmi nepravdepodobna.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Strana zelených Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: