POKUS 2. - UMĚLECKÉ FOTO.


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - POKUS 2. - UMĚLECKÉ FOTO.  Úvodní stránka -> Fotografie -> POKUS 2. - UMĚLECKÉ FOTO.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Které foto se nejvíce líbí?
1.
0%
 0%  [ 0 ]
2.
7%
 7%  [ 1 ]
3.
15%
 15%  [ 2 ]
4.
15%
 15%  [ 2 ]
5.
0%
 0%  [ 0 ]
6.
0%
 0%  [ 0 ]
7.
23%
 23%  [ 3 ]
8.
0%
 0%  [ 0 ]
9.
0%
 0%  [ 0 ]
10.
7%
 7%  [ 1 ]
11.
30%
 30%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 13

Autor Zpráva
Jarda


PříspěvekZaslal: čt březen 17, 2005 12:24 pm    Předmět: POKUS 2. - UMĚLECKÉ FOTO. Odpovědět s citátem

Děkuji Ronniemu za odborou úpravu 1ho topicu.
Vysloveně žádám ty, kteří o tom nemají ani páru, aby se zdrželi komentářů.
Deadlifte, něco pak taky přihod a lidi co se trochu o focení zajímají přihodtě taky, můžete využít službu ronnieho hostingu.
Díky všem rozumným. Více na http://exam.avonlive.com





















nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bucci


PříspěvekZaslal: čt březen 17, 2005 2:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jedna moje skromná fotečka, jenom jsem se seznamoval s foťákem (měl jsem ho 2 dny)

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Denyjel


PříspěvekZaslal: čt březen 17, 2005 7:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Teda já tomu moc nerozumim, ale fotky jsou z mýho pohledu moc pěkný. Z těch čtyř a půl megapixelovejch fotek bych si fakt nevybral, každá má něco do sebe, moc hezký... A z těch 1,2Mpixelovejch se mi líbí ta s tim klukem a ta předposlední. Je vidět, že s tim umíš (máš talent) a máš dobrej foťák, někde si o tom už psal, 27 tisíc je slušná pálka. :) Já si taky obědnal digitál (C-765), zítra by mi měl přijít, už se na něj těšim.
Jen tak dál! [/b]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drak


PříspěvekZaslal: čt březen 17, 2005 7:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no mám pocit že ty černý rámečky nejsou to pravý...
je co se učit, ale snaha je, chce to víc studovat kompozici a časem se to určitě vyklube
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LJ


PříspěvekZaslal: čt březen 17, 2005 7:45 pm    Předmět: Re: POKUS 2. - UMĚLECKÉ FOTO. Odpovědět s citátem

Jarda napsal:
Děkuji Ronniemu za odborou úpravu 1ho topicu.
Vysloveně žádám ty, kteří o tom nemají ani páru, aby se zdrželi komentářů.
Deadlifte, něco pak taky přihod a lidi co se trochu o focení zajímají přihodtě taky, můžete využít službu ronnieho hostingu.
Díky všem rozumným. Více na http://exam.avonlive.com
noflame:), ale ty fotky mi prijdou krome ohne (starej trik s delsi expozici myslim:)) chlapecka (neco tam bude:)) a pavouka uplne vobycejny, hozeny do sepiovy barvy akorat tj. efekt na dve sekundy. Kdyz bych sem hodil fotky z nasi chaty (lepsi fotak, myslim ze v objektivejch ma fotograf uz pres sto tycek), tak bych vsechny sem mohl dat a divat se na ne, vypadaly by jeste "umelecteji" nez ty tvy, ale umelecky vubec nebudou, sou to proste fotky vyfoceny kvalitne...
_________________
Od malička jsem chtěl být hezký, místo toho jsem ale tlustý. www.brooklyn-shop.cz


Naposledy upravil LJ dne čt březen 17, 2005 9:38 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miguelito


PříspěvekZaslal: čt březen 17, 2005 8:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

JESTE JEDNOU TO NEKDO QUOTUJE SE VSEMA FOTKAMA A UTRHNU MU HLAVU!!! KDO TO MA ROLOVAT!!
_________________
...ano,začal jsem fotit,začal jsem studovat,mluvit tady slušně...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
charmandr


PříspěvekZaslal: čt březen 17, 2005 8:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Foto z hor
_________________
Jsem zpět :-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SandmaN


PříspěvekZaslal: čt březen 17, 2005 9:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2 Jarda : nechci urazit, ale ty fotky mi prijdou uplne normalni... navic ta sepiova se k nim vubec nehodi..
2 Bucci : mohl to být pěkný záběr, nebýt té středové kompozice (castá chyba zacatecniku, jak se říka :).. navíc myslím, ze klasická cernobílá by se k té fotce hodila mnohem vic..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
absolutniSOCKA


PříspěvekZaslal: čt březen 17, 2005 9:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

prosim pomoc,... me se ty fotky od JARDY nezobrazujou mam tam jenom krizky misto nich od ostatnich nabehli v poho

to charmandr: moc hezký to je tvůj originál? čím jsi to fotil? jakejma časama? iso?
_________________
Jsem zakomplexovanej, usmrkanej, puberťák.............tak se mi nedivte že občas (pořád) píšu píč*viny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LJ


PříspěvekZaslal: čt březen 17, 2005 9:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Miguelito napsal:
JESTE JEDNOU TO NEKDO QUOTUJE SE VSEMA FOTKAMA A UTRHNU MU HLAVU!!! KDO TO MA ROLOVAT!!
Tak si ho u toho neroluj..:D:D sry editnu to:)
_________________
Od malička jsem chtěl být hezký, místo toho jsem ale tlustý. www.brooklyn-shop.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
charmandr


PříspěvekZaslal: čt březen 17, 2005 9:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

absolutniSOCKA napsal:
prosim pomoc,... me se ty fotky od JARDY nezobrazujou mam tam jenom krizky misto nich od ostatnich nabehli v poho

to charmandr: moc hezký to je tvůj originál? čím jsi to fotil? jakejma časama? iso?
Jo to jsem fotil já minulej rok ve Francii.Foťákem Canon 3,2.
_________________
Jsem zpět :-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
absolutniSOCKA


PříspěvekZaslal: so březen 19, 2005 11:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

prosím Vás někoho..o jednoduchý vysvětlení jak sem vložit foto?
mám taky pár zajímavejch fotek "ve skříni" a zajímali by mě Vaše názory.
_________________
Jsem zakomplexovanej, usmrkanej, puberťák.............tak se mi nedivte že občas (pořád) píšu píč*viny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mathaus


PříspěvekZaslal: so březen 19, 2005 12:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

me se ty fotky libi, ale k umeleckym to asi ma daleko. Jde spis o to ze mel napad co fotit. Ale co si myslim je vazne dobre je ten kluk nad vodou. Pavouka a podbne detailni zabery foti kazdy kdo ma fotak. Ta fotka z mostu mela byt vazne cernobila. A to co jsi dal na 4,5Mpx si myslim ze bylo preplacany. Hlavne ta prvni fotka. Celkovej dojem je dost rozhadany. A co se tyce fotaku za 2o neco. To je dobra cena za fotak pro pobaveni. Az budes fotit delsi dobu tak prijdes na to ze digitlani zrcadlovka s vymenyma objektivama je asi jedina moznost.Ale to uz pak budes uvazovat kolem 100tis. Co ze to mas za fotak vlastne? Nejakej kompakt? Par fotecek sem asi taky dam, je to foceny ultra starym canonem, ale je to taky spis o napadu....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Mathaus


PříspěvekZaslal: so březen 19, 2005 12:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem






jde mi jen o to co se mi podarilo zachytit, ne o provdeni atd. A fotak za 5 tisic to vyfoti taky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Jarda


PříspěvekZaslal: so březen 19, 2005 1:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejde o foťák, ale o to kdo ho drží.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - POKUS 2. - UMĚLECKÉ FOTO. Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: