zloději, ve dne v noci chodějí... a chodit budou



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - zloději, ve dne v noci chodějí... a chodit budou  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> zloději, ve dne v noci chodějí... a chodit budou
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tucet


PříspěvekZaslal: st únor 17, 2010 12:49 am    Předmět: zloději, ve dne v noci chodějí... a chodit budou Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ferry


PříspěvekZaslal: st únor 17, 2010 1:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Krást se nemá!
_________________
"Your body doesn't fail you, you're choosing to fail." - Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
strelka


PříspěvekZaslal: ne srpen 05, 2012 5:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Proti zlodejum je nejlepsi pes :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: ne srpen 05, 2012 7:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ferry napsal:
Krást se nemá!

To nemá, ale tihle nebyli nuceni se mstít tímto způsobem. Ne že by mi bylo těch kluků líto, zasloužili by se nazí běh městem, ale naše společnost je nastavena tak že trestá justice a musí to tak i zůstat. Určitým způsobem jsem měl pochopení pro toho chlápka za zběrných surovin který vystřelil nějaké holce oko, proože ten skutečně neměl zastání u fízlů. To není ale případ těchto vidláků jimž stačilo ty fracky jen předat fízlům
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vokr


PříspěvekZaslal: ne srpen 05, 2012 10:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
Ferry napsal:
Krást se nemá!

To nemá, ale tihle nebyli nuceni se mstít tímto způsobem. Ne že by mi bylo těch kluků líto, zasloužili by se nazí běh městem, ale naše společnost je nastavena tak že trestá justice a musí to tak i zůstat. Určitým způsobem jsem měl pochopení pro toho chlápka za zběrných surovin který vystřelil nějaké holce oko, proože ten skutečně neměl zastání u fízlů. To není ale případ těchto vidláků jimž stačilo ty fracky jen předat fízlům
Zajímalo by mě jaký bys měl názor, kdyby nešlo o děcka nebo nešlo o trochu maku. Protože v tomhle s Tebou naprosto souhlasím. Ale myslím kdyby to bylo za jiných okolností, tak trest pro ně by mohl být adekvátní. A kdyby pak ty co je potrestali po svým a "nic" se jim nestalo odsoudili na půl roku, tak by to bylo divný si myslím.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2012 7:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vokr napsal:
Mablung napsal:
Ferry napsal:
Krást se nemá!

To nemá, ale tihle nebyli nuceni se mstít tímto způsobem. Ne že by mi bylo těch kluků líto, zasloužili by se nazí běh městem, ale naše společnost je nastavena tak že trestá justice a musí to tak i zůstat. Určitým způsobem jsem měl pochopení pro toho chlápka za zběrných surovin který vystřelil nějaké holce oko, proože ten skutečně neměl zastání u fízlů. To není ale případ těchto vidláků jimž stačilo ty fracky jen předat fízlům
Zajímalo by mě jaký bys měl názor, kdyby nešlo o děcka nebo nešlo o trochu maku. Protože v tomhle s Tebou naprosto souhlasím. Ale myslím kdyby to bylo za jiných okolností, tak trest pro ně by mohl být adekvátní. A kdyby pak ty co je potrestali po svým a "nic" se jim nestalo odsoudili na půl roku, tak by to bylo divný si myslím.

Stejný. I kdyby šlo o vraždu. Jde o princip, že o trestu musí rozhodovat nezávislý člověk. Jen tak může být trest spravedlivý.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2012 8:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung - a ten nezavisly clovek a sudnictvo,to je cesky sudca? poznam par sudcov na slovensku,a grcal by si
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2012 1:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Petey napsal:
Mablung - a ten nezavisly clovek a sudnictvo,to je cesky sudca? poznam par sudcov na slovensku,a grcal by si

Mluvím o principech :-)
Soudci jsou osinou v zadku na celém světě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2012 3:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

princip je pekna vec,ale ked je system fřiti tak to moc nepomaha
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2012 5:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Měli ty kluky prostě zfackovat až by měli oteklý hlavy, a odejít. Vymysleli to blbě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TheGhost


PříspěvekZaslal: so leden 19, 2013 11:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Octopuss napsal:
Měli ty kluky prostě zfackovat až by měli oteklý hlavy, a odejít. Vymysleli to blbě.


Souhlasím :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - zloději, ve dne v noci chodějí... a chodit budou
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: