Gohan - Odtučňovací kůra a snaha o 200 kg na bench


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Gohan - Odtučňovací kůra a snaha o 200 kg na bench  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Gohan - Odtučňovací kůra a snaha o 200 kg na bench
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Gohan


PříspěvekZaslal: po leden 05, 2015 7:56 pm    Předmět: Gohan - Odtučňovací kůra a snaha o 200 kg na bench Odpovědět s citátem

EDIT Říjen 2017

Rozhodl jsem se znovu rozjet log, cíl je vesměs stejný, takže název nebudu měnit.

Momentální suplementace beta alaning, AAKG, WPC80, glutamin a prom-in synergy BCAA.
Doplňková aktivita je úterní a páteční ranní hokej. Do toho cca jednou za 2 týdny hokej do FHL , buď v neděli ve 22.00 nebo středa 7.15

Aktuální fitko: https://www.weissersportcentrum.cz/
Menší fitko které mám hned přes cestu s hodně kamarádskou atmosférou, nemůžu si stěžovat.

Tak nějak cvičit jsem zase začal v červenci 2017, trošku vážněji jsem začal v srpnu 2017.
Momentální váha nějakých 105-106 kg. Celkem vypasených.

Poslední maxko z BP je 180, mám to i na youtube.



-------------------------------------------------------------------------


Jen tak zezačátku, to že mám v názvu logu slovo "kůra" neznamená že budu sypat. nebudu.

Váha cca 97kg, zítra se pořádně zvážím před tréninkem.Někde mám i papír ohledně kompozice těla snad z první poloviny prosince, až nebudu tak líný tak to vyhrabu a naskenuju.

Strava jedu Warrior Diet, tj 20 hodin bez jídla a po tréninku 4 hodiny jídla. Většinou od těch 19.00 - 23.00. Během dne potom 1-2 shaky matrixu, po tréninku shake matrixu.

Trénink po-pá, s tím že v po,st a pá normální silový trénink, út a čt nějaké kravinky a cardio.

Měl jsem 4 roky pauzu od cvičení, potom od srpna 2014 - říjen 2014 jsem cvičil, dal jsem 160 na BP a po těhle 3 měsících zase 2 měsice volna.
Teď cvičím od 8. prosince a momentálně jsem načal 4. týden tréninku, s tím, že přes svátky to stálo víceméně za hovno.

Proč mám tak slabé dřepy? Protože jsem 4 roky nedřepoval kvůli zranění a teprve od toho 8. prosince jsem zase zlehka začal.
Proč mám tak slabé všechno ostatní? Di do prdele

Momentální cíl je shodit lůj a nabrat sílu na BP,DL a SQ. Jo a nepíšu rozcvičovací série, ty se nepočítají.

Pondělí 5.1.2015

Hacken

5x5x70 kg

Bench
5x5x120kg

DB Fly
4x10x20kg


Deadlift

5x5x140kg
Těžké, příště dám 135 ať mám rezervu a můžu přidat další týden

Horní kladka
Váhy jsou divné, protože mašina je v librách, takže jsem jenom vydělil 2.2
1x8x72.5kg
1x6x86.5kg
2x8x79.5kg

Ramena mašina - tlaky
Zase v librách, tady už jsem se na nějaký přepočet vysral
1x8x175lb
2x8x190lb
1x5x190lb


Read delt mašina

Zase libry, v supersérii s tlakama
4x10x55lb

Rozpažky DB ramena
4x10x10kg
Při odkládání po posledníí sérii do racku mi pravá jednoručka sjela, skřipla prst mezi rack a jednoručku a málem jsem si ujebal na fakáči polštářek co je vedle nehtu. Tak jsem musel do šatny, počkat až to přestane téct, zabalit toaletakem a říct si o náplast. GREAT SUCCESS!

EZ Bicáky
4x5x30kg


Kliky na bradlech

V supersérii s EZ bicákem
3x8x10kg (na opasku)
1x10x10kg


Skotovka bicák

Opět libry, mají tam PARAMOUNT mašiny a ty jsou v librách no
1x10x90lb
2x10x100lb
1x8x100lb

Triceps extension mašina
V supersérii se skotovkou
2x12x30kg
2x10x32.5kg


Fotky možná nějaké dám, spíš si je ale nechám a potom hodím porovnávačku, ale jestli to bude stát za prd tak ani tu porovnávačku ne, stejně jsem hnusný jak práce.


Naposledy upravil Gohan dne so říjen 21, 2017 6:00 pm, celkově upraveno 3 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: út leden 06, 2015 8:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Út - 6.1.2015 - Váha cca 100kg - wtf nechápu zítra se musím zvážit znova, asi nějaký error

Sed lehy
4x20

Hyperextenze

4x15x10kg kotouč

Cable crunch
4x15x175lb

Horizontální Lýtkové výpony v sedě
4x20x80kg

Lýtkové výpony ve stoje
4x15x105kg

Krčení ramen s JČ
4x15x40kg

Přítahy činky k bradě
4x8x30kg + osa asi 10kg

Klopeni zápěstí
2x15x30kg + osa 10kg
2x12x30kg + osa

Cardio

30 min běhací pás

V pohodě, až na to že na pás jsem musel čekat, protože bylo obsazeno, tak jsem tam klopil sj ednoručkou nebo co, jenom abych nevypadal že tam sedím jak idiot
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: st leden 07, 2015 7:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak dlouho provozuješ tu warrior dietu? To si absolutně nedokážu představit. Já když hodinu po vstávání nesnídám tak se cítím neskutečně slabej, motá se mě hlava atd. Nedokážu si představit že jdu do posilky bez jídla. Už když jdu třeba o víkendu v 11:00 (v 9 snídám), cítím se o dost slabší než když jdu po práci v 17:00 a mám v sobě 4 jídla ;)
Ale po té posilce 4h jídla, to do tebe musí padat jak hovado a pak se musíš cítit jak král :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: st leden 07, 2015 12:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jedu ji od noveho roku a prvni dva dny to bylo na nic,mel jsem hlad, ale ted uz v pohode. Navic ja jsem nikdy nebyl snidanovy typ a hodne casto jsem treba ve 4 odpoledne zjistil,ze jsem vlastne jeste ani nejedl.

Rekl bych ze mi celkem vyhovuje,ale cas ukaze. Je potreba na sobe veci zkouset.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EpsteinBarr


PříspěvekZaslal: st leden 07, 2015 1:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Celkom by ma zaujimalo, ci si si nevsimol to, co opisoval aj Berardi, ked skusal IF a sice, ze v prvych dvoch tyzdnoch mu bola zima, citil studene ruky, resp. okrajove casti tela a pod.
Zaznamenal si nieco podobne?

Dave, tak je super vecer o 21.30 si dat bez problemov 150g cestovin s mäsom, ci plny tanier opekanych zemiakov a 250g panenky :-) a cakat, ci pri rannom vazeni nebudes mat ubytok na vahe :) Samozrejme, cele to predpoklada skutocne odmakanie poctiveho treningu, nie nejake hrajkanie sa...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: st leden 07, 2015 2:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ohledne studenych rukou a celkove zimy nic z normy. Ale zda se mi ze mam trosku rozhozeny spanek, bude asi trvat chvilku dyl nez si zvyknu jit chodit spat fakt nacpany.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: st leden 07, 2015 8:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Středa 7.1. - váha opět cca 100kg , tak jsem s tím smířený, asi jsem se přežral o Vánocích. Anebo mi narostlo 3kg svalů. Jo, to bude ono, nepřežral jsem se ale přibyly mi 3kg svalů.

Hacken
5x5x70

Bench
5x5x120

Nějaké těžké to je, nevím jestli mám rezervu na +5 kilo do dalšího týdne, v nejhorším zůstanu na 120.

Tlaky JČ hlavou nahoru
1x10x30kg
1x10x35kg
2x10x40kg

Tady jsem zkoušel s jakou váhou to mám jet, protože jsem tenhle cvik nejezdil. 40 se zdá být ok, ale podle mě můžu příště přitlačit na 45 a jet jen 8 opakování.

Flat DB Fly - prostě motýlek na rovné nebo jak
1x10x17.5kg
3x10x20kg

První séri jsem jenom zkoušel jak na tom ještě silově jsem, protože normálně jsem jezdíval jen 2 cviky na prsa a bylo to lehké tak jsem přihodil na normální váhu. Což znamená že jsem to předtím ojebával

Deadlift

5x5x135kg
Od pondělí jsem na DL shodil 5 kg protože 140 bylo moc, těch 135 se zdá OK, akorát se mi zarývá opasek do pupku a pak mě ty otlaky na druhý den bolí. Ale to je hovno, dá se to přežít.

Spodní kladka
1x10x160lb
2x8x190lb
1x6x200lb

Horní kladka
3x8x145lb
1x10x145lb

Teď jsem měl dilema jestli mám jet ramena nebo bicák a tricák, ale vzhledem k tomu, že v pátek bych chtěl jet bench a je to fakt na krev, jsem odjel ramena dneska s tím že budou mít trochu času na regeneraci, protože kdybych je jel zítra, tak ten bench bude stát za prd.

Tlaky mašina
2x8x175lb
2x6x175lb

Rear delt mašina
3x10x55lb

Supersérie s tlakama, akorát jen 3 serie, protože před poslední si tam někdo sedl a jel taky zadní delty, a mě se nechtělo dělat vlny tak jsem si tu posledí sérii odpustil. Takový ojebávač jsem no.

Rozpažky s JČ
4x10x10kg

Krčení ramen s JČ
2x12x40kg
2x15x40kg

Krčení v supersérii s rozpažkama,všiml jsem si že se u toho krčení ramen tvářím jak ocas, tak na tom budu muset zapracovat, kazí mi to image.

Cardio

Na doporučení zdejší elity pojedu 20 min cardia po každém tréninku, dneska tedy
10 min stepper
10 min běhací pás

Trošku jsem si přehodil trénink, bic tric a ramena nepojedu v jednom tréninku ale ve dvou, a abych nejel bic tric jen 2x týdně zatímco ramena pojedu 3x týdně, tak si přídám sobotní trénink a v Neděli volno. A k tomu to cardio po každém tréninku. Snad mi sleze víc loje než svalů.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: st leden 07, 2015 8:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je peknej maraton, asi si tenhle log oblibim :) Jsem zvedavej, jak to dlouhodobe naturalne uregenerujes i s tim kardiem

Jinak ty 3kg muze byt klidne voda a glykac ve svalech. Pokud jsi ted necvicil a zase jsi zacal, tak si to ty svaly hodne dobre pomatuji. U me to je ze zaatku vetsinou co den to 0,5-1kg.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: st leden 07, 2015 10:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Toho ze bych to nezvladal s regeneraci se taky bojim, ale zase jeste kdyz jsem byl v zahranici jsem takhle cvicil tri mesice v kuse ,do toho 8 hodin na stavbe a slo to v pohode. Teda alespon co se sily tykalo. Ted mam sice o cvik na zada a prsa navic,ale nedelam na stavbe. Uvidime,zatim se citim v pohode. Casem treba prejdu na neco jineho.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deiw


PříspěvekZaslal: st leden 07, 2015 11:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem jel více méně podle lean gains (16h půst, pak 3 jídla během 8h), první týden byl dost zlý, hlad mě přepadal (ale ne nezvladatelný), tréninky dost blbé, musel jsem přidat BCAA před i v průběhu abych to vůbec dojel.
Nicméně asi po týdnu a půl si tělo zvyklo, a bylo to super - jíst jen 3 denně mi vyhovovalo, tréninky v 11 dopoledne (po nich první jídlo, poslední v 20,30) byly zatím ty nejlepší co jsem jel, tolik energie jsem nikdy v klasické kulturistické stravě neměl. Bohužel teď už mi to nesedí do rozvrhu, ale klidně bych se k tomu vrátil.

Jinak na tebe Gohane jsem docela zvědavý :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: čt leden 08, 2015 12:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vidíš, Lean Gains taky můžu vyzkoušet jestli až mě WD omrzí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: čt leden 08, 2015 7:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čtvrtek - 8.1. - cca 100kg

Sedlehy
4x20

Hyperextenze
4x15x10kg kotouč

Cable crunch
4x15x100lbs

Lýtkové výpony ve stoje
5x15x60kg

Lehká ojebávka lýtek dnes protože jsem ráno skoro nemohl chodit jak mě bolely z úterý

EZ biceps
4x5x30kg

Kliky na bradlech

4x10xJá + 10kg

Skotovka biceps
5x10x100lbs

Tricepsove extense masina
1x10x30kg
4x10x32.5kg

Klopeni zapesti s cinkou
2x20x20kg + osa
4x15x20kg + osa

Cardio
30 minut pás, místo plánovaných 20ti minut jsem si dal 10 navíc za ty ojebané lýtka
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: čt leden 08, 2015 8:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo a ještě jsem si objednal digitální váhu, tak se budu vážit doma před tréninkem a budu to mít přesně a nebudu muset hádat kolik to teda asi vlastně je na té zobáčkové váze v posilovně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tsunami


PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2015 6:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A kolik máš maxko na benchpress (z jakéhokoliv období cvičeni, uvádíš za ty 3 měsice těch 160) zaujal mě název logu, těch 200. :-)
_________________
Běda muži, kterému žena vládne.
Moje stránka o zdravém vaření: https://www.facebook.com/TsunamiVari
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2015 8:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Max mám 160. Je to ze začátku října kdy jsem měl za sebou tři měsíce cvičení po 4 letech pauzy. Předtím bylo 150, nebo spíše víc, protože jsem to po těch 150 nějak nezkoušel.
Jinak název logu podle mě je pro mě celkem reálný cíl, když jsem na gymplu v pataku zkousel bench na vanocni soutěži dal jsem 100, o rok pozdějí jsem dal 150 při stejné váze. Z toho samozřejmě tak maximálně 6-7 měsíců bylo nějaké poctivé cvičení co mělo hlavu a patu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Gohan - Odtučňovací kůra a snaha o 200 kg na bench Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: