Sex bez závazků


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Sex bez závazků  Úvodní stránka -> Sex a vše okolo -> Sex bez závazků
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jak jste na tom vy?
preferuji jen sex
20%
 20%  [ 45 ]
jen sex mi nestaci
30%
 30%  [ 68 ]
obcas mam takovy vztah
25%
 25%  [ 57 ]
co je to sex?:-) (jsem asexualni, ziju v celibatu...)
22%
 22%  [ 50 ]
Celkem hlasů : 220

Autor Zpráva
Conan


PříspěvekZaslal: út prosinec 09, 2003 9:09 am    Předmět: Sex bez závazků Odpovědět s citátem

Tak jak jste na tom, mivate jen sexualni vztahy nebo je to vzdy laska jak tram?
Ja si porad rikal, ze sex bez zavazku by byl super, jenze takovou holku jsem jeste nepotkal... a kdyz se mi jeste libi tak je to pak jasny

sakrys, nejdriv se nejak smazalo hlasovani a ted to tu je 2x.

Ronnie, spravis to?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bucci


PříspěvekZaslal: út prosinec 09, 2003 1:16 pm    Předmět: Re: Sex bez závazků Odpovědět s citátem

Conan napsal:
Tak jak jste na tom, mivate jen sexualni vztahy nebo je to vzdy laska jak tram?
Ja si porad rikal, ze sex bez zavazku by byl super, jenze takovou holku jsem jeste nepotkal... a kdyz se mi jeste libi tak je to pak jasny

sakrys, nejdriv se nejak smazalo hlasovani a ted to tu je 2x.

Ronnie, spravis to?



u mě je to tak, že když jsem sólo, tak proč ne, když mam přítelkyni, tak jsem věrnej...

teď už asi na věky.......
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Marcela


PříspěvekZaslal: út prosinec 09, 2003 6:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když už vztah , tak s věrným sex romantikem .
Nikdy jsem s nikým nenavázala vztah jen k vůli sexu .


Naposledy upravil Marcela dne út prosinec 09, 2003 7:17 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xander_c_a_g_e


PříspěvekZaslal: út prosinec 09, 2003 6:13 pm    Předmět: ... Odpovědět s citátem

co to je sex?? to neznam..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JIM


PříspěvekZaslal: út prosinec 09, 2003 6:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky sem o tom jeste neslysel?!...da se to zkouset i s kamaradama kdyz me zadna holka nechce?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: út prosinec 09, 2003 6:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tys tomu dal... A já taky, když jsem to umazával, smazal jsem nějakou jinou anketu omylem, bohužel ale nevím jakou, sakryš... Její zakjadatel mě ukamenuje... Omlouvám se moc moc!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Bucci


PříspěvekZaslal: út prosinec 09, 2003 6:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
No tys tomu dal... A já taky, když jsem to umazával, smazal jsem nějakou jinou anketu omylem, bohužel ale nevím jakou, sakryš... Její zakjadatel mě ukamenuje... Omlouvám se moc moc!


Třeba to Conanovi jednou nestačí a musí to mít všechno hned 3x
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Conan


PříspěvekZaslal: út prosinec 09, 2003 6:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

JIM napsal:
Taky sem o tom jeste neslysel?!...da se to zkouset i s kamaradama kdyz me zadna holka nechce?


Jasne, zkus to, uvidis
Sex je super, da se s nim skakat, behat, plavat.... Jeee, ja ho chci pod stromecek
_________________
Tomi99: můžu sem hodit video, ve kterém dám několik reps se správnou technikou (50kg) a potom si naložím 100kg a dám jednu reps s fake technikou. (o MT)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Conan


PříspěvekZaslal: út prosinec 09, 2003 6:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
No tys tomu dal... A já taky, když jsem to umazával, smazal jsem nějakou jinou anketu omylem, bohužel ale nevím jakou, sakryš... Její zakjadatel mě ukamenuje... Omlouvám se moc moc!


Jo dik, ja chtel jen opravit preklep a koukam ze zmizela anketa. Tak jsem ji tam zase dal a byla tm 2x. Tak jsem koukal co to je a zase zmizela. Dal jsem ji tam znova a byla tam 3x
_________________
Tomi99: můžu sem hodit video, ve kterém dám několik reps se správnou technikou (50kg) a potom si naložím 100kg a dám jednu reps s fake technikou. (o MT)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JIM


PříspěvekZaslal: út prosinec 09, 2003 6:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Conan napsal:
JIM napsal:
Taky sem o tom jeste neslysel?!...da se to zkouset i s kamaradama kdyz me zadna holka nechce?


Jasne, zkus to, uvidis
Sex je super, da se s nim skakat, behat, plavat.... Jeee, ja ho chci pod stromecek


Dal bych ti k jeziskovi nafukovaci pannu ale nemam prachy,zkus to navrhnout doma...ta prej da kazdymu i kdyz ji boli hlava...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Conan


PříspěvekZaslal: út prosinec 09, 2003 6:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

JIM napsal:
Conan napsal:
JIM napsal:
Taky sem o tom jeste neslysel?!...da se to zkouset i s kamaradama kdyz me zadna holka nechce?


Jasne, zkus to, uvidis
Sex je super, da se s nim skakat, behat, plavat.... Jeee, ja ho chci pod stromecek


Dal bych ti k jeziskovi nafukovaci pannu ale nemam prachy,zkus to navrhnout doma...ta prej da kazdymu i kdyz ji boli hlava...


Jenze tu boli hlava jen kdyz ji prefouknes
_________________
Tomi99: můžu sem hodit video, ve kterém dám několik reps se správnou technikou (50kg) a potom si naložím 100kg a dám jednu reps s fake technikou. (o MT)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bucci


PříspěvekZaslal: út prosinec 09, 2003 6:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sex prej i prodlužuje život, chrání před infarktem, má vliv i na paměť, a další a další, já ho chci taky k vánocum, ale pořádnou dávku, aby vydržel aspoň na rok dopředu při neomezeném využívání
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
ax+b=c


PříspěvekZaslal: út prosinec 09, 2003 7:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sex??? te zeby se clovek stihal ucit vsechni ty nazvy tech anabolickych sracek.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bucci


PříspěvekZaslal: út prosinec 09, 2003 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ax+b=c napsal:
sex??? te zeby se clovek stihal ucit vsechni ty nazvy tech anabolickych sracek.



náhodou sex je v určitejch partiích chlapa anabolickej (žel bohu jen po dobu toho sexu, po jeho skončení se vrátí zpět do normálu)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Leus


PříspěvekZaslal: út prosinec 09, 2003 8:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
No tys tomu dal... A já taky, když jsem to umazával, smazal jsem nějakou jinou anketu omylem, bohužel ale nevím jakou, sakryš... Její zakjadatel mě ukamenuje... Omlouvám se moc moc!


proc jsi to chtel umazavat?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Sex bez závazků Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: