Co na večeři?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Co na večeři?  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Co na večeři?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Garaznik


PříspěvekZaslal: út listopad 25, 2014 3:53 pm    Předmět: Co na večeři? Odpovědět s citátem

Ahoj panove...zacal jsem chodil na kondicni box a trochu me trapi otazka, co si dat na veceri. Lekce jsou vecer v 19:30 a kdyz jsem povecerel pecivo se sunkou, tak mi to pak v brise vadilo..bez vecere urcite nevydrzim do pul osme...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: út listopad 25, 2014 4:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nesmíš dostávat rány do břicha...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Garaznik


PříspěvekZaslal: út listopad 25, 2014 4:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To vubec neni o ranach do bricha, ale o tom, ze behem treninku se clovek hodne hybe, tak se to v zaludku mele.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DolceGusto


PříspěvekZaslal: út listopad 25, 2014 4:58 pm    Předmět: Re: Co na večeři? Odpovědět s citátem

Garaznik napsal:
bez vecere urcite nevydrzim do pul osme...

ne? a co by se stalo, rozlozil by ses? proste si dej nejakou vetsi svacinu a veceri si holt das az po treninku..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Riku


PříspěvekZaslal: út listopad 25, 2014 5:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V kolik večeříš?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Garaznik


PříspěvekZaslal: út listopad 25, 2014 8:28 pm    Předmět: Re: Co na večeři? Odpovědět s citátem

DolceGusto napsal:
Garaznik napsal:
bez vecere urcite nevydrzim do pul osme...

ne? a co by se stalo, rozlozil by ses? proste si dej nejakou vetsi svacinu a veceri si holt das az po treninku..


Tak bez jidla clovek nema moc energie...

Po treninku se mi moc veceret nechce, koncim v 9 vecer, doma jsem v cca 21:45 a do hodiny spim...

Jinak bezne jim kolem 18h.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kaplii


PříspěvekZaslal: út listopad 25, 2014 9:26 pm    Předmět: Re: Co na večeři? Odpovědět s citátem

Tekutá výživa, že by?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
migo


PříspěvekZaslal: pá prosinec 05, 2014 9:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Meso, meso, meso, jak jiz objevil Jurgen. A kdyz nechutna, tak tvaroh s mlekem. K tomu trochu sacharidu jako je ryze, pecivo, nebo do tvaru cukr. Nebal bych se toho. Sam si dam maso a vino .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: pá prosinec 05, 2014 9:22 pm    Předmět: Re: Co na večeři? Odpovědět s citátem

Garaznik napsal:
DolceGusto napsal:
Garaznik napsal:
bez vecere urcite nevydrzim do pul osme...

ne? a co by se stalo, rozlozil by ses? proste si dej nejakou vetsi svacinu a veceri si holt das az po treninku..


Tak bez jidla clovek nema moc energie...

Po treninku se mi moc veceret nechce, koncim v 9 vecer, doma jsem v cca 21:45 a do hodiny spim...

Jinak bezne jim kolem 18h.


Čudoval by si sa, to čo zješ bezprostredne pred tým tréningom sa na energii prejaví podľa mňa skôr negatívne. Normálne si daj kvázi olovrant okolo 3tej-4tej a potom sa po tréningu poriadne nacháluj. Vždy to tak robím.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gabro


PříspěvekZaslal: so březen 14, 2015 11:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Měla jsem podobný problém, chodím už rok půl na kickbox... Před tréninkem si dám protein a třeba banán (skvěle zasytí a přitom nemám problém s ránami ani pohybem) a po tréninku si udělám na večer vařenou zeleninu s nějakou bílkovinou
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misa555


PříspěvekZaslal: pá září 22, 2017 10:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

banány nejsou špatný nápad
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: pá září 22, 2017 10:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Gabro napsal:
Měla jsem podobný problém, chodím už rok půl na kickbox... Před tréninkem si dám protein a třeba banán (skvěle zasytí a přitom nemám problém s ránami ani pohybem) a po tréninku si udělám na večer vařenou zeleninu s nějakou bílkovinou


Banan s proteinom skvele zasyti? Na hodinu ?
Mna 100g sacharidov, 25g bielkovin a 40g tuku zasyti na hodinu a pol... Je sice pravda ze sa jedna o rychlo stravitelne fermentovane jedlo rastlinneho povodu (po nom nasleduje zivocisne jedlo), ale napisat ze banan s proteinom skvele zasyti... KOHO ? 3 rocne decko ???
Alebo mame diametralne odlisne pochopenie pojmu "skvele zasyti", pricom to tvoje pochopenie tohto pojmu je zjavne nepochopenim...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: pá září 22, 2017 10:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Misa555 napsal:
banány nejsou špatný nápad


Banany = sacharidy. Prakticky bez bielkovin a tukov. To je skvely napad ? Myslim, ze su ovela lepsie moznosti. Ale dotycny jenurcite typ, ktory sa s jedlom nechce "babrat". Vyroba mojich fermentovanych potravin je pracna a trva 4-5 dni. Ale to co z toho vznikne, to je luxus. A su v tom ako sacharidy, tak bielkoviny a tuky. K tomu betaglukany, mct tuky, draslik, horcik, meď .... A PROBIOTIKA.
Lenze ako pisem, v tomto pripade to bude nic platne, ludia uz v drvivej väcsine j*bu na alchymiu v kuchyni, na tradicne spracovanie a skvalitnovanie/vylepsovanie surovin...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Co na večeři?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: