Aktivni zapaseni


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Aktivni zapaseni  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> Aktivni zapaseni
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CowsGiveUsMilk


PříspěvekZaslal: so leden 19, 2013 6:09 pm    Předmět: Aktivni zapaseni Odpovědět s citátem

Ahoj,

zapasite nekdo aktivne v tom, co delate? Je jedno at uz je to aikido nebo klec...

ptam se proto, ze zitra je MT liga v Praze na Pankraci, tak jestli se treba nekdo nebudete taky ucastnit?

Jestli mate zapasove zkusenosti (amateri/pro), jak jste se citili, co nervozita? Jak zvladat prohry? Jak se vam dari/darilo?

Ja zapasim zitra v MT bez loktu, muj druhej zapas, prvni jsem prohral 2:1 na body. Navim ted trenuju spis MMA, tak jsem celej nervozni jak to dopadne. Ale mam chut souperi urazit hlavu, to je jasny :D
_________________
Courage is not the lack of fear but the ability to face it.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mmks


PříspěvekZaslal: so leden 19, 2013 7:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

za sebou jen 2 zápasy v K1. Před oběma nervozita jak prase, spíš ale pár dní před tím. Tam už při rozcvičování uklidnění.
Jinak mám pocit, že v zápase jsem mimo, zúžené vidění, vůbec mi to nemyslí, dělám blbosti. V prvním zápase jsem utrpěl výhru, ale že bych se z toho nějak radoval, spíš jsem si nadával za chyby, za fyzičku atd.
V druhém prohra, sice na body ale hodně výrazná (rozkopal mi nohu). Nevadila mě ani tak ta prohra, jako to, že jsem nic nepředvedl, že celá příprava byla k ničemu, protože jsem v podstatě nic neukázal. Strašně jsem byl na sebe naštvaný (a ještě jsem), několik dní jsem z toho fakt nespal (no ona dost pomáhala ta nakopaná noha) a kdyby mě dal někdo možnost odvety, tak bych tam vlezl hned i s tou nohou.
Budoucnost asi žádnou nevidím, jsem starý debil, začal jsem pozdě, příprava mě bere spoustu volného času a pak tam nic neukážu. Ale třeba za rok se mě zvedne sebevědomí a pudu do toho zas.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr. Muscle


PříspěvekZaslal: ne leden 20, 2013 11:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdarec, tak jak ti to dopadlo?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CowsGiveUsMilk


PříspěvekZaslal: po leden 21, 2013 1:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak opet jsem prohral 2:1 na body :D
Tentokrat me to ale mrzi, protoze jsem mel ihned po zapase pocit, ze jsem vyhral.
Zase jsem mu zlomil nos, zase z nej strikala krev a zase 2:1 pro nej. Tentokrat byl souper ale o dost zkusenejsi, takze mi to alespon zvedlo sebevedomi do dalsich zapasu.

Mam rozbitou nohu od lowkicku. Ale od lowkicku sveho, protoze jsem ho kotnikem trefil do kolena :)
_________________
Courage is not the lack of fear but the ability to face it.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spam


PříspěvekZaslal: po leden 21, 2013 1:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, prosím tě můžu se zeptat za jakej klub zápasíš a v jaké váhovce?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
filius


PříspěvekZaslal: so květen 18, 2013 7:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Box.

Z psychologického hlediska je nejhorší druhý zápas, ptž člověk už ví, do čeho jde. U mě to bylo zhoršený tím, že na první zápas jsem chytil trenéra z jiného klubu, který mě rozsekal a zlomil nos :D.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Sir Lukas ze Strmilova


PříspěvekZaslal: pá listopad 29, 2013 7:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

8.12. - 3. kolo MČR v Muay thai - amatérská liga thaiboxu v Třebíči. Chystá se někdo?
Letos jsem začal brát trénink trochu vážněji a jdu do svého prvního zápasu
_________________
Ať ten, kdo neviděl padat tmu, neslibuje kráčet nocí. J.R.R.Tolkien (Pán prstenů: Společenstvo prstenu)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: pá listopad 29, 2013 5:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hodne stesti a az budes nekdy zapasit na Pankraci, tak dej vedet, pridu te podporit
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sir Lukas ze Strmilova


PříspěvekZaslal: po prosinec 09, 2013 10:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to tam, výhra 3:0 na body. Ikdyž z mého pohledu to tak jasné nebylo. Měl víc síly v klinči, ale já jsem zas natrefoval v každém kole několik čistých úderů. Je třeba zapracovat na slabinách a za měsíc nás čeká další kolo.
_________________
Ať ten, kdo neviděl padat tmu, neslibuje kráčet nocí. J.R.R.Tolkien (Pán prstenů: Společenstvo prstenu)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sir Lukas ze Strmilova


PříspěvekZaslal: ne březen 02, 2014 1:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám za sebou další dva zápasy.
1.2. - remíza v Olomouci
23.2. - výhra 3:0 nb v Č. Budějovicích

Foto z Olomouce:


Reportáž z Budějovic:
_________________
Ať ten, kdo neviděl padat tmu, neslibuje kráčet nocí. J.R.R.Tolkien (Pán prstenů: Společenstvo prstenu)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr. Muscle


PříspěvekZaslal: pá březen 14, 2014 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čaues. Za jaký klub zápasíš a v jaké váhovce? A jinak velká gratulace za výhru.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sir Lukas ze Strmilova


PříspěvekZaslal: so březen 15, 2014 12:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Thaibox Devils Třebíč - trenéři Petr Ottich a Laďa Pekárek
Zápasím ve váhovce -79,38 kg, v Olomouci jsem však neměl soupeře, tak jsem se pořádně nažral a šel do -82,55

Dneska už zase hladovím a zítra na Pankráci je další kolo MČR.
_________________
Ať ten, kdo neviděl padat tmu, neslibuje kráčet nocí. J.R.R.Tolkien (Pán prstenů: Společenstvo prstenu)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr. Muscle


PříspěvekZaslal: ne březen 16, 2014 8:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Právě že já chodím do Olomouce a Brna na treninky. Taky bych si chtěl někdy zkusit zápas, ale vždy když se připravuji tak do toho vleze nějaké blbé zranění.A to mě na nějaký ten měsíc vyřadí ze hry. Ted naposledy otřes mozku. Jinak kolik vážíš normálně a kolik musís tak shazovat ? Mám podobnou váhu proto mě to zajímá. Budu ti držet palce při dalších zápasech.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sir Lukas ze Strmilova


PříspěvekZaslal: po březen 17, 2014 10:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Normálně mám 82-83 kg, takže žádné velké shazování se nekoná. Jelikož je vážení v den zápasu (cca v 10:00 a zápasy začínají po dvanácté), není dobré v váhou nějak drasticky hýbat.
Zranění se mi zatím celkem vyhýbají. Pokud teda nepočítám výrony v kotníku, prasklý meniskus a utržený křížový vaz. Ale to jsem dělal nebezpečné sporty jako volejbal a fotbal

Tak ať se daří, zranění nechť se ti vyhýbají a snad si brzy stoupneš do ringu!
_________________
Ať ten, kdo neviděl padat tmu, neslibuje kráčet nocí. J.R.R.Tolkien (Pán prstenů: Společenstvo prstenu)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sir Lukas ze Strmilova


PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2015 10:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyby to někoho náhodou zajímalo, může si projet mojí facebookovou galerii, ve které mám nějaké fotky ze zápasů. Odkaz: https://www.facebook.com/lukas.norinsky.9/media_set?set=a.10202004983028620.1073741830.1307142126&type=3
_________________
Ať ten, kdo neviděl padat tmu, neslibuje kráčet nocí. J.R.R.Tolkien (Pán prstenů: Společenstvo prstenu)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Aktivni zapaseni Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: