x



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - x  Úvodní stránka -> Strongman -> x
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
redcell


PříspěvekZaslal: so květen 25, 2013 2:57 pm    Předmět: x Odpovědět s citátem

Pepa Peška: Jinak jsem se chtěl zeptat kde se mohu přihlásit do Ostrova nějakej kontakt na pořadatele nebo jestli stačí ta nezávazná přihláška díky
Pepa Peška: je to super ale musí se to nějak vymyslet navíc když ještě závodů ubylo kdyby jich bylo tolik jak minuly rok tak je to jina by se to hezky rozdelilo ale ono to neni sranda no poradat zavody to verim a jeste kdyz jich je mene tak bude vetsi naval zavodniku..
martin: Ono by bylo potřeba např.do konce dubna (kdy ještě není sezona)požádat o registarci na daný rok a pak by se vědělo kolik je v ČR strongmanů v ČPS a na základě tohoto faktu by pořadatel věděl kolik je závodníků a může se na to s předstihem připravit (organizačně to není sranda,s ohledem na sponzory taky)a právě pak se dá upravit počty disciplín,nebo předdisciplína. Upřímně si toho vážíme,že je takový zájem,ale je holt potřeba tam udržet diváky,bez kterých to nejde a nepůjde,oni se znudí koukat na jednu disciplínu 30min. Ale je to i tak super,že to roste
Pepa Peška: JEdině eliminace nebo do budoucna to ještě rozdělit na výkonnostní třídy a nebo na začátku roku udělat jeden závod a tam to nějak eliminovat kdo postupuje do poháru atd.. fakt přibývá hodně závodníků..až bude v poháru 50-60 lidí.fakt nevím jak se to bude dělat až si vemte jen AŠ 23 amatérů z toho 4 ještě v profíkách a dalších minimálně 10-15 napočítám ještě co nebyli ale budou závodit v poháru už teď jsme na 50 lidech..
bad dog: A nebo se všemi pořadateli udržovat styk po celý rok a starty máte jasný
Bad dog: Já bych to udělal tak že kdyby se mi přihlásilo 30lidí a opravdu by jích tolik přijelo tak bych udělal 2 disciplíny zvlášt eště před oficiálními závody aby na závody nastoupilo jen 15 borců a nebo by se pak museli udělat nějáké výkonnostní měřítka ale to by bylo asi komplikované ta první možnost se mi líbí více..
Bad dog: Dvě disciplíny a eliminace a je to!! no problema a pochybuji že i když se přihlásí 25 závodníků že jich tam tolik přijede eště se to nestalo,vždy nepřijedou všichni,kdo se přihlásí.
Pepa Peška: Já to chápu ale bude se to muset nějak řešit protože lidí co chce závodit strašně přibylo a jak se to pak bude řešit de závodit když v poháru bude závodit 40-50 lidí tak se musí udělat nějakej systém aby o fakt nebylo o tom že si bude moct zazávodit jen kdo se přihásí nebo koho pozvou..mělo by se to začít nějak řešit..
Martin: pošli mi na mail strongmansternberk@seznam.cz Tvůj mail a tel. a proberem to,zas uznáš,že nemůže závodit 25 lidí,to po první disciplíně budou diváci znudění a k vůli sponzorů tam jsou diváci nejdůležitější
Pepa Peška: Bylo napsáno do 11.6. v propozicích já jen že jsem já i Míša Tichý závodili minulý ročník a ted nebudem tea asi moc závodit to pak nemůže ten pohár nikdo vyhrát když člověk nebude moc závodit všechny závody ale bude to jen o tom kdo se rychleji ozve..
Martin: !!!!!POZOR!!!!! dnešním dnem jsou již ukončeny příjmy přihlášek na STRONGMAN ŠTERNBERK 2013. Již není možné se přihlásit!!!!! Všem přihlášeným děkujeme.
_________________
Když uz stratiš vse tak by jsi nemel ztratit svou čest.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zdenek Pilc


PříspěvekZaslal: po květen 27, 2013 5:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A to mají všichni registraci ?
_________________
"The only person you need to worry about being better then is the person you were yesterday!"
Mike Jenkins
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
redcell


PříspěvekZaslal: út květen 28, 2013 5:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cert vi,ale je to kazdopadne tvrdej orisek na rozlousknuti.
_________________
Když uz stratiš vse tak by jsi nemel ztratit svou čest.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - x
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: