Atletky a jejich vyrysovani postavy



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Atletky a jejich vyrysovani postavy  Úvodní stránka -> Atletika -> Atletky a jejich vyrysovani postavy
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
xbullock


PříspěvekZaslal: st červen 12, 2013 11:02 am    Předmět: Atletky a jejich vyrysovani postavy Odpovědět s citátem

Pokud nekdy sleduji v TV atletiku tak mne prekvapuje to, ze často mají atletky (hlavne když delaji disciplny, kdy je nutne dost sily na strane jedne a nizke % tuku na strane druhé - napr. skok o tyci, behy na kratsi) vyrazne vyrysovane svaly. Třeba na brise se jim vyjima hezky "pekac buchet". Cim to, když jejich trenink je urcen na co nejlepší vykon v jejich sportovni discipline a ne na modelaci postavy jako u zavodnic v (body) fitness apod.?

A tedy - další věc: Skutecne tezko by do sebe atletky rvaly nejaka anabolika. Nicmeny, ty se ani v zenske (body)fitness neuzivaji. Nebo snad ano?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavlot


PříspěvekZaslal: st červen 12, 2013 1:28 pm    Předmět: Re: Atletky a jejich vyrysovani postavy Odpovědět s citátem

xbullock napsal:
Pokud nekdy sleduji v TV atletiku tak mne prekvapuje to, ze často mají atletky (hlavne když delaji disciplny, kdy je nutne dost sily na strane jedne a nizke % tuku na strane druhé - napr. skok o tyci, behy na kratsi) vyrazne vyrysovane svaly. Třeba na brise se jim vyjima hezky "pekac buchet". Cim to, když jejich trenink je urcen na co nejlepší vykon v jejich sportovni discipline a ne na modelaci postavy jako u zavodnic v (body) fitness apod.?

A tedy - další věc: Skutecne tezko by do sebe atletky rvaly nejaka anabolika. Nicmeny, ty se ani v zenske (body)fitness neuzivaji. Nebo snad ano?


Tak ne jen atletky, i atleti jsou hodně vyrýsovaní, ačkoliv ačkoliv se často stravují opravdu hodně "prasácky". Podle mně je to tím, že v tomhle sportu se hrozně maká, sestra běhá střední tratě na úrovni mistroství republiky a i oni mají většinou dvoufáze, trénink na dráze trvá dvě a půl hodiny a občas se taky v půlce pobleješ. Což teprve ti, které vidíme na mistroství světa v televizi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
moby


PříspěvekZaslal: st červen 12, 2013 1:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na to, aby nekdo mel "pekac buchet" na brise nemusi vykonavat nejaky specialni "pekaco-buchtovy" trenink :) Pri jejich zaprahu => vydeji energie to telo shazuje tuk proste samo - resp. vubec ho neuklada, protoze ho proste hned spali pri treninku. Jenze zde se bavime o minimalne poloprofesionalnich sportovcich, kteri presne vi co delaji a delaji to klidne i desitky let.

Jejich strava muze byt "prasacka", ale to jen zdanlive. Znam par bezcu z SSK Vitkovice (sprintery) a oni si daji v hospode klidne 3 piva, ale ne 8 a ne kazdy tyden. Daji si hamburger, ale jen jednou za cas a v zadnem pripade ne pred treninkem (to by putoval ven ani ne v te pulce treninku, jak uz tu zaznelo :)). Jinak co vim, tak jedi hlavne testoviny, ryzi, zeleninove omacky, ovoce, zeleninu, maso, syry. Proste beznou vyvazenou stravu a rozhodne se nehoni "po gramazi" tak, jako nekteri "kulturisti" napr. zde na foru (jsem si musel rypnout proste no :)) Kdyby ale zacali nejak vyrazne pribirat na vaze, tak to resit zacnou - obzvlaste ti, kteri nehazou kouli nebo kladivem, ale musi prepravit sve telo na 400m co nejrychleji :)

Tema anabolik (a jineho dopingu) ve sportu nebudu komentovat, staci googlit a clovek hned prijde o jakekoli iluze :)

Btw, kdyz mi ten muj kamarad sprinter popisoval trenink "vybihani tribuny", tak jsem chtel vrhnout a to jsem sedel pohodlne na zidli v hospode :D No jsou trosku jinde nez bezna populace :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: st červen 12, 2013 3:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Atleti mají velmi náročné tréninky (potvrzuji z vlastní zkušenosti, 2 fázové tréninky běžné, na soustředění i 3 fázové) = obroský výdej = proto mají tak dobré a vyrýsované postavy. Takže i když je pro ně prioritní výkon, tak i estetická stránka se společně s tím zlepšuje.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: st červen 12, 2013 3:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A hlavne ti nigga
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Merveill


PříspěvekZaslal: st červen 12, 2013 6:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ohledně toho břicha - přímý sval břišní se posiluje při chůzi a běhu. Kvůli tomu mají také pekáč, protože většinu času běhají (tohle je dosti důležité, protože většina lidí, kteří posilují, tak přetěžují přímý břišní sval = problémy se zády a celkově cvičí většina lidí břicho špatně...).
Není tedy vůbec zarážející, že atletky a všeobecně atleti jsou vyrýsovaní. Stravu také dodržují a i do posilovny chodí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Atletky a jejich vyrysovani postavy
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: