Sporttester



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Sporttester  Úvodní stránka -> Atletika -> Sporttester
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
joker211


PříspěvekZaslal: st březen 06, 2013 7:20 pm    Předmět: Sporttester Odpovědět s citátem

Dobrý deň. Prosím vás poraďte mi nejaký športtester alebo krokomer, ktorý je vhodný na beh. Stačí mi, aby odmeral vzdialenosť, ktorú ubehnem. Som študent, takže vás prosím poraďte mi najlacnejší aký sa len dá. Vopred ďakujem za pomoc.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vinyl


PříspěvekZaslal: st březen 06, 2013 7:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zdravim aj ja by som chcel teraz kupit sporttester
celkom zaujimavy sa mi vidi polar FT7 (tento nema gps) stoji okolo 78e no kedze chces aby ti pocitalo aj prejdenu trasu tak musi mat gps cena od 110+ (garmin ?) no docital som sa (neviem ci to je pravda) ze skoro po kazdom behani sa hodinky musia nabijat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
joker211


PříspěvekZaslal: st březen 06, 2013 7:58 pm    Předmět: Re: Sporttester Odpovědět s citátem

joker211 napsal:
Dobrý deň. Prosím vás poraďte mi nejaký športtester alebo krokomer, ktorý je vhodný na beh. Stačí mi, aby odmeral vzdialenosť, ktorú ubehnem. Som študent, takže vás prosím poraďte mi najlacnejší aký sa len dá. Vopred ďakujem za pomoc.


ja som myslel skôr niečo ako krokomer, ktorý mi okrem počtu krokov napíše aj vzdialenosť.
niečo maximálne do 20 eur
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vinyl


PříspěvekZaslal: st březen 06, 2013 8:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak za 20e asi nic nekupis akurat tak zeby si zajtra skocil do lidlu a tam maju v akcii za 20e ale vzdialenost ti to merat nebude

su aj take co ti pocitaju kroky a potom to prepocitaju na vzdialenost nemaju teda gps ale presne to urcie nieje len tak orientacne +- km
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: st březen 06, 2013 8:52 pm    Předmět: Re: Sporttester Odpovědět s citátem

joker211 napsal:
Dobrý deň. Prosím vás poraďte mi nejaký športtester alebo krokomer, ktorý je vhodný na beh. Stačí mi, aby odmeral vzdialenosť, ktorú ubehnem. Som študent, takže vás prosím poraďte mi najlacnejší aký sa len dá. Vopred ďakujem za pomoc.

podívej se na výrobky firmy Conrad. Kupodivu se tam dá za pár peněz vybrat.
Já mám sprottester od Garminu 310XT a jsem spokojen.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lord_Martas


PříspěvekZaslal: čt březen 07, 2013 8:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

krokomer je k nicemu ale sporterster Polar RS 200 idealni. Mam ho taky
_________________
Můj tréninkový web:
http://treninkac.webnode.com/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Sporttester
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: