Jídelníček - prosba o pomoc



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jídelníček - prosba o pomoc  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Jídelníček - prosba o pomoc
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Crolline44


PříspěvekZaslal: ne červen 16, 2013 8:03 pm    Předmět: Jídelníček - prosba o pomoc Odpovědět s citátem

ahoj,
chtěla bych vás požádat o radu jak si sestavit jídelníček, který by mi pomohl zhubnout. Každý den cvičím, ale stále nic. Od přátel mi bylo doporučeno udělat si jídelníček, ale bohužel nevím jak na to.
Moc prosím o radu (váha: 60kg, výška: 163)

Karolína
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petra90


PříspěvekZaslal: po červen 17, 2013 10:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

najskor napis co za cely den zjes
_________________
www.chudnite-zdravo.eu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
moby


PříspěvekZaslal: po červen 17, 2013 11:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A taky jak cvicis (tydenni rozvrh)...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Crolline44


PříspěvekZaslal: po červen 17, 2013 12:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ráno se většinou nasnídám, často mám k snídani bílý jogurt a k němu ovocný čaj.
Kolem 11 svačím a zároveň obědvám, pravidelně jsou to suchary a žervé.
někdy si odpoledne dám nějaké ovoce či nějakou sušenku.
kolem 19 hodiny pak večeřím, často to bývá nějaká teplá večeře (špagety, zapečené brambory...).

Cvičím různě....
Každý den si dám nějaké to zahřátí - většinou cca 20 minut běh
poté udělám 50 sedů lehů, 50 dřepů a 50 kliků.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
moby


PříspěvekZaslal: po červen 17, 2013 12:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja Ti poradim jen "takovou klasiku", zadne pusty, sach. vlny nebo paleo stravu. K tomu se kdyz tak dopracuj sama casem ;)

Takze...

Zaprve - prehod snidani s veceri - rano si davej sacharidy (to jsou ty testoviny nebo zapecene brambory) a vecer pouze bilkoviny bez sacharidu (to je ten jogurt s cajem). Obed je v poradku co se tyce kombinace sacharidu s bilkovinami, ale porad dokola suchary s zerve uz tak moc v poradku nebudou. Zkus tam dostat nejakou kvalitnejsi stravu - jako treba ryzi s masem a zeleninou nebo treba testoviny s tomatovou omackou.

Zadruhe - pridej na aerobce, 20 minut je malo (ano, porad lepsi nez nic, ale kdyz chces se svou postavou hubnout, tak to malo je). Vahu mas v normalu, takze se toho neboj a pridej. Hodina by byla rozhodne lepsi.

A zatreti - nacti si o strave neco (to je ale skareda rada, ze? :D) a over si, poctivym pocitanim energetickeho prijmu a vydeje, jestli nejis malo (protoze odhaduju, ze jis malo, i kdyz tam chybi mnozstvi snezeneho jidla - holt zivotni zkusenosti s hubnoucima zenama :)). Taky hodne pij (normalni vodu idealne), obzvlaste ted v lete.

Necekej ale zadne rapidni ubytky na vaze - jsi s postavou v normalu a zeny maji prirozene vetsi % tuku na tele, takze se Tve telo bude urcite docela dost "branit". O to vic o tom budes muset vedet a vic drit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dismembered


PříspěvekZaslal: po červen 17, 2013 3:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uplně nevim jestli bych měl ráno chuť na zapečený brambory nebo těstoviny :) To bych asi radši nesnídal. Jsou jiný sacharido-bílkovinový jídla, ať už se jedná o ovesný vločky a jejich kombinace s ovocem/medem atd. (müsli), nebo třeba vejce s celozrnným pečivem, nebo celozrnný pečivo s arašídovým máslem/šunkou/jogurtem...Kombinací sou mraky. Nevidim v jídle žádný maso - jsi vegetariánka? Pokud ne, určitě bych maso zařadil. Kuřecí, krůtí, hovězí, libovější vepřový (kýta, pečeně, kotleta, panenka...) a samozřejmě neopomíjet ryby. Nevidim tam moc žádný zdravý tuky - ořechy, zeleninový salát s olivovým olejem, zmíněný ryby, arašídový máslo...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Crolline44


PříspěvekZaslal: po červen 17, 2013 3:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vegetariánka nejsem, ale maso jím jen velmi zřídka a ryby nejím vůbec od 7 let.
Ale děkuji za rady, snad to nějak zvládnu dát do kupy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
moby


PříspěvekZaslal: po červen 17, 2013 4:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja jsem do ni jen trosku rypnul - proste jsem tam nechal ty jeji jidla a zadne svoje "vymysly" jsem tam nepsal :) Mi je jasne, ze si neda po ranu zapecene brambory, navic s buh vi cim. Proste at ji rano sacharidy a bilkoviny si necha na vecer. To bylo to hlavni co jsem ji chtel rict ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jídelníček - prosba o pomoc
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: