Valašská kyška



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Valašská kyška  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Valašská kyška
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JrElda


PříspěvekZaslal: po červen 10, 2013 4:14 pm    Předmět: Valašská kyška Odpovědět s citátem

Zdravím..dá se požívat kyška v dietě? Tabulka je na 100g:
Energie 190Kj (45kcal)
Bílkoviny 3,3g
Sacharidy 4,0g z toho cukry 4,0g.
Tuk 1,6g z toho nasycené mastné kyseliny 1,0g
Vláknina 0g


Asi to bude k ničemu když sacharid komplexní tam není žádný že? Jedině s těma cukrama tak před bo potréninku? Ale to mám proteiny , takže asi k ničemu to mám v dietě ?! :-D Díky za názor, rád se přiučím, protože fakt nevím..jen můj názor dle selského rozumu :-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Seva98


PříspěvekZaslal: po červen 10, 2013 4:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle me je naprosto zbytecne v diete do sebe lit jakekoliv tekute kalorie a to uz jen z duvodu, ze o co vic das tekutych kalorii, o to mene budes mit pevneho jidla, ktereho uz i tak je mene nez je clovek zvykly, protein je snad jedina vyjimka, co se do diety hodi.
_________________
3x BW Deadlift (nakonec nepadlo, zraneni a pak Corona, nej 227 @ 79.7)
https://www.instagram.com/p/B5qIf6RAllb/?igshid=3ihnlexawod1

Moje CrossFit kalkulacka http://wodtimecalculator.com/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JrElda


PříspěvekZaslal: po červen 10, 2013 4:17 pm    Předmět: Re: Valašská kyška Odpovědět s citátem

JrElda napsal:
Zdravím..dá se požívat kyška v dietě? Tabulka je na 100g:
Energie 190Kj (45kcal)
Bílkoviny 3,3g
Sacharidy 4,0g z toho cukry 4,0g.
Tuk 1,6g z toho nasycené mastné kyseliny 1,0g
Vláknina 0g


Asi to bude k ničemu když sacharid komplexní tam není žádný že? Jedině s těma cukrama tak před bo potréninku? Ale to mám proteiny , takže asi k ničemu to mám v dietě ?! :-D Díky za názor, rád se přiučím, protože fakt nevím..jen můj názor dle selského rozumu :-D


Když už jsem u těch potravin co mám v lednici, tak co Tofu? Do diety nebo spíš do objemovky? Tuk je tam max6% na 100g a bílkovin 16%. Sušina do max 25%.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JrElda


PříspěvekZaslal: po červen 10, 2013 4:29 pm    Předmět: kyška..soutěž..jídelníček Odpovědět s citátem

Seva98 napsal:
Podle me je naprosto zbytecne v diete do sebe lit jakekoliv tekute kalorie a to uz jen z duvodu, ze o co vic das tekutych kalorii, o to mene budes mit pevneho jidla, ktereho uz i tak je mene nez je clovek zvykly, protein je snad jedina vyjimka, co se do diety hodi.


Díky za radu, měl jsem vážný pocit, že to nebude to pravé ořechové, proto ten založený Topic na kyšku :-D Přemýšlím právě co jezt v dietě..jsem na ni měsíc a půl a mám cca 5kg dole a svalová hmota mi zůstala a ještě aj něco přibylo..ale jídelníček už mě pěkně štve..furt dokola to samé..rýže, vločky, tuňák, tvaroh a maso..maso je to jediné co mě ještě chutná, ale taky je to celkem finančně náročný :-/ Držím první dietu, tak teprve zkouším..vždy jsem celé roky bušil jen objemně a měl jsem 102,8kg na začátku diety..včera zváženo a 97,2kg a chci to dotáhnout na 90kg a uvidím , jak budu vypadat, pokud ještě to nebude pořádně shozený, tak ještě spálím něco..jde mi o to, že chci spálit conejvíc za conejdřív abych mohl najet na x měsícu objem. Mám ted publikaci kterou studuji ,,příprava na soutěž v kulturistice od A do Z z ronnie.cz a chci na sobě zapracovat a zkusit za 2roky první soutěž..tak přemýšlím co žrát abych se nezdržoval..dietu chci ted držet do konce srpna max at pak můžu dohánět ten objem..chci najet na měsíce , jak to mají kulturisti, aby bylo připraveni na květen kdy jsou soutěže. .Tak jsem se vykecal a hned je mi líp :-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Seva98


PříspěvekZaslal: po červen 10, 2013 4:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dieta nemusi byt tak "kruta", aby si jedl furt jedno a to same dokola, vykzousej ruzne druhy masa/ryb, take ruzne kombinace zeleniny, jak na panvi tak syrove a taky je i strasne moc druhu koreni (ne korenicich smesi, tam si prvni precti slozeni) a hned mas na mesic vystarano a pokud se budes snazit tak nebudes mit dve stejne jidla v celem mesici
_________________
3x BW Deadlift (nakonec nepadlo, zraneni a pak Corona, nej 227 @ 79.7)
https://www.instagram.com/p/B5qIf6RAllb/?igshid=3ihnlexawod1

Moje CrossFit kalkulacka http://wodtimecalculator.com/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JrElda


PříspěvekZaslal: po červen 10, 2013 4:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Seva98 napsal:
Dieta nemusi byt tak "kruta", aby si jedl furt jedno a to same dokola, vykzousej ruzne druhy masa/ryb, take ruzne kombinace zeleniny, jak na panvi tak syrove a taky je i strasne moc druhu koreni (ne korenicich smesi, tam si prvni precti slozeni) a hned mas na mesic vystarano a pokud se budes snazit tak nebudes mit dve stejne jidla v celem mesici


Používám kuřecí,sojové málo,vepřové jen kotleta ale málo, šunky kuřecí,krutí kvalitní 90% masa cca.
Zeleninu dávám čerstvou, mraženou.
Ale víš jak..láká mě třeba buchta...gulášek...hranolky s kebabem či gyrosem ,atd :-D
kdybych uměl aspoň ochutit dobře ty dietní jídla..max do tvarohu naperu skořici mletou..a do jídel tymian, majoranka,bazalka ,oregano,atd..ale cosik mám furt chutě na něco jiného..aspon že ten protein je sladší a zažene chut na sladké..co má taky člověk dělat, když zbytek rodiny si dává bůček, hranolky..štanglu salámu, atd
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Valašská kyška
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: