Jaký zvolit protein, když mi dosavadní již nevyhovuje?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jaký zvolit protein, když mi dosavadní již nevyhovuje?  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Jaký zvolit protein, když mi dosavadní již nevyhovuje?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ivana1


PříspěvekZaslal: út leden 09, 2024 12:43 pm    Předmět: Jaký zvolit protein, když mi dosavadní již nevyhovuje? Odpovědět s citátem

Dobrý den,

x let jsem používala tento protein: Prom-In CFM Pure Performance nebo MyProtein
různé příchutě, žádný problém. Časem mi začal vadit ve vodě, tak jsem míchala s mlékem. Po nějaké době už ani takhle a jen do jogurtu. Tak jsem došla až do fáze, kdy mi to přes pusu nejde v ničem a je mi z něj hrozně těžko.
Nějaké nápady, prosím, proč by to tak mohlo být a případně jakou zvolit náhradu?

A ještě dotaz na protein bez příchutě. Má nějakou "pachuť" nebo je zvládnutelný i jen ve vodě?

Děkuji za případné rady
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Idontevenlift


PříspěvekZaslal: út leden 09, 2024 12:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já už kupuju jenom proteiny bez příchutě, nepřepije se a není z něj člověku špatně. Chuťově se pohybují ve spektru od víceméně nijaké chuti po lehce smetanovou. Jednou jsem koupil laciný izolát a ten byl hořký. Každopádně na dochucení jogurtu a jiných dobrot to moc není.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jaký zvolit protein, když mi dosavadní již nevyhovuje?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: