Kokos



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kokos  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Kokos
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
blikk


PříspěvekZaslal: pá leden 31, 2014 2:25 am    Předmět: Kokos Odpovědět s citátem

Ahoj,
sestra mě "obdarovala" mj. třema kokosovýma ořechama. Naposledy jsem to takhle celý měl snad jako dítě. Rád bych se poradil jak nejlíp to "otevřít" a dál pak "co s tim" Co udělat s tou "vodou" uvnitř a co s tou dření, jestli máte někdo nějaké tipy (pokud se dostanu dovnitř...) a jak je to vůbec s kokosem po výživové stránce? Totiž někdy jsem četl, že je to jak ořechy - kvalitní tuky, jindy zas že naopak jsou to ty nekvalitní tuky, tak fakt nevim...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morwinyon


PříspěvekZaslal: ne únor 02, 2014 8:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já kokos rozmlatim kladivem na podlaze, vodu sleju do sklenice a vypiju...ono už podle chuti té vody poznámka zda není kokos špatný, pokud chutná hnusne, jako by nakysle je lepší vylít a vyhodit do koše :-) jinak zbytek kokosu vydloubnu priborakem či plochým šroubovákem:-D kokosovy tuk je výborný, zdravý a tělo ho dokáže využít jako zdroj rychle energie (mct tuk) má spousty kladných vlastností, staví googlovat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
P4hill


PříspěvekZaslal: ne únor 02, 2014 8:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kokos je velice prospěšný...i na trávení mi pomáhá, dělá se z něj i voda, která se pije v dietě. Já bych se ho nebál zařadit i jako náhradu arašídového másla...osobně tyhle dvě věci střídám
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
člověk


PříspěvekZaslal: ne únor 02, 2014 8:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja doporučuju nějakým špičatým předmětem (křížový šroubovák) a kladivem nejprve udělat do kokosu 2 díry (tam jak jsou ty 3 černé "skvrny", tak do 2 z nich) a poté tu vodu rovnou přelít z kokosu do sklenice , pak až rozbít
_________________
Můj log:
http://forum.ronnie.cz/clovek-log-t33609.html

Volná sestava:
http://www.youtube.com/watch?v=M9eTnVam068

18 let /// 180cm /// váha je parametr, který u mě nikdy nelze přesně určit :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MSG


PříspěvekZaslal: pá únor 07, 2014 10:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak, tak, ať zbytečně nevytíráš podlahu. Já jsem kutil, takže na to beru aku vrtačku :-)

člověk napsal:
Ja doporučuju nějakým špičatým předmětem (křížový šroubovák) a kladivem nejprve udělat do kokosu 2 díry (tam jak jsou ty 3 černé "skvrny", tak do 2 z nich) a poté tu vodu rovnou přelít z kokosu do sklenice , pak až rozbít
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kokos
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: