17" x 18" kola u auta


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - 17" x 18" kola u auta  Úvodní stránka -> Ostatní -> 17" x 18" kola u auta
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Grimley


PříspěvekZaslal: so únor 06, 2016 12:11 pm    Předmět: 17" x 18" kola u auta Odpovědět s citátem

Zdarec,
našel jsem si krásný 18ky kola na léto, ale zajímalo by mě, jestli se na nich dá jezdit normálně, nebo je pak člověk z auta vyklepanej jak ze žebřiňáku. Nemáte někdo 18ky na autě? .... zajímala by mě změna komfortu cestování, o spotřebu mi ani nijak nejde.

Díky za každej názor.

_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: so únor 06, 2016 1:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

milion promennych, co je jednomu tvrde druhemu nevadi, dokud to nevyzkousis nezjistis to, samozrejme cim min pneumatiky tim tvrdsi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: so únor 06, 2016 6:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V Praze bych se z 18 posral. Ani 17 nejsou nic moc, známý je měl na Stilu (taky kombi) a manželka jej proklínala a co to šlo, tak jezdila svým.

A oni ty samé disky nemají v 17 i 18? Protože jinak moc nechápu proč ty 18 řešíš, auto máš fajn, o tom žádná, ale furt je to běžný kombík nižší střední třídy, hrát si s tím na STéčko podle mne nemá smysl. Navíc STéčko u kombi je už tak trochu diagnóza sama o sobě:-). Rovnou dodávám, než mi to někdo začne vysvětlovat , že je řeč o Focusu ST, ne o S6 nebo M5, kde to u toho kombi ještě chápu ... až na tu cenu:-))).

Pokud se ti ale zrovna tyhle disky jooo líbí, a jako 17 jdou blbě sehnat, tak ok, ale obavám se, že si užiješ. I když ... sice jsi kancelářská krysa:-), ale furt voják, a horší jak BVPéčko to nebude ani na těch 18.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: so únor 06, 2016 6:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley, ja take vubec nechapu co resis, auto jezdi a to je prece to hlavni.
Nemas nahodou predcasnou krizi stredniho veku ? ))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: so únor 06, 2016 6:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jak říkám, je to o zvyku. když jsem přezouval auto ze zimních osmnáctek nebo devatenáctek na dvacítky, první den jsem si říkal, jak je to tvrdý, pak jsem si zvyknul, pak když jsem šel zase na zimní tak jsem si říkal panebože to je jak žvejkačka...
Focus nemá nijak tvrdý podvozek /což poznám podle toho, že můžu jezdit na dálnici v vlevo, s jinýma autama co jsem jezdil předtím to moc nešlo:) takže si je tam klidně dej. takovýhle pěkný kola zvednou každý auto vizuálně o dost. jenom bych si dovolil připomenout, že byly v módě u fordů cca před 5 lety:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: so únor 06, 2016 6:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

@Ygg: No tyhle ypsilony dělaj právě jen v 18" Stříbrný ypsilony dělaj 16", ale ty jsou ošklivý a v 17" se mi líběj jedny 15 paprskový, ale ty se zas nelíběj mladý :D

Nepotřebuju si hrát na STčko, to bych si ho rovnou koupil (rozdíl byl už "jen" nějakejch 160k), jen se mi prostě tyhle disky líběj a 16ky mi přijdou na léto malý.

@judson: ono když se to vezme kolem a kolem, mohl jsem si koupit za 30k felicii, ale auto jsem si kupoval nejen aby mě přepravilo z bodu A do bodu B, ale protože mám auta rád :)) (věnuju se tak trochu i detailingu - pro nezasvěcený "prodíraní laku v mycí místnosti").

Budu si muset asi v nějakým autě s 18" pojezdit, protože jinak to asi nepoznám, nejlíp teda samozřejmě ve Focusu Mk3.
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: so únor 06, 2016 6:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

@ Hulkie: To já vím, že tyhle "Y" už nejsou zrovna v módě, ale uchvátily mě. Bohužel v 16" vypadaj hnusně a stříbrný taky nejsou pro mě nějaký terno, ale ty černý v 18" - do nich jsem se prostě zamiloval - není to žádný hraní si na STčko nebo na nějakou vyšší třídu auta, jen chci mít na autě kola, který se mi líběj a přeci jen "kola dělaj auto" :D
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: so únor 06, 2016 6:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:


@judson: ono když se to vezme kolem a kolem, mohl jsem si koupit za 30k felicii, ale auto jsem si kupoval nejen aby mě přepravilo z bodu A do bodu B, ale protože mám auta rád :)) (věnuju se tak trochu i detailingu - pro nezasvěcený "prodíraní laku v mycí místnosti").


No tak to ok, me treba po aute na dvore chodi kocour, a vyhriva se tam.
A kdyz dlouho neprsi tak jezdim s otisky tlapek po cele kapote cely tydny.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: so únor 06, 2016 6:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

@judson: to já právě vím, už párkrát jsi se v tomhle duchu vyjádřil :D ... já mám auto pěkně v garáži, do myčky nepojede ani jednou - pěkně ručně. Na laku mám keramickej nano povlak (Gyeon Mohs Kit)... na sklech mám taky nanopovlak (Gyeon View) .... zevnitř mám snad jedinej funčkní antifog (Gyeon Antifog) a teď když jsem jezdil v těch sračkách co byly venku, tak každej třetí den jsem se stavoval na wapce a obyčejnou vodou bral vršek a voskem spodek auta :)) Jinak jednou za 14 dní myju šamponem kterej vyživuje nanopovlak (Gyeon Bathe+) ... ale jak říkám, beru to jako svůj koníček :)
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: so únor 06, 2016 7:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty koukám potřebuješ chomout a min jedno dítě jak sůl.

Fakt je, že auto vyjde levnějc.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: so únor 06, 2016 7:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no nejdýl do 4 let je to tu se vším všudy, proto si chci ještě užít trochu tý nerozvážnosti a marnotratnosti :D
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: so únor 06, 2016 7:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
no nejdýl do 4 let je to tu se vším všudy, proto si chci ještě užít trochu tý nerozvážnosti a marnotratnosti :D


Ok, těch pár let to ještě vydržíme ....
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: so únor 06, 2016 7:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pak už budu jen sedět v papučích v rohu u noťasu a závidět dalším marnotratníkům, že utrácej za 3,14čoviny
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: so únor 06, 2016 7:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
Pak už budu jen sedět v papučích v rohu u noťasu a závidět dalším marnotratníkům, že utrácej za 3,14čoviny


Nevěš hlavu, třeba se něco najde ... nějaká malá hezká válka někde na jihu:-))). Vojcl v míru, to je jak eunuch v bordelu.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: so únor 06, 2016 7:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak válčí se nepřetržitě už tisíce let Ale já jsem spíš ten cifršpion :D ...

Každopádně zase nejsem tak marnotratnej, to bych se jinak zadlužil a žil si na vysoký noze .... v současnosti mám jedinej dluh hypotéku, takže si myslím, že se nijak nevymykám průměru (navíc "jen" něco málo přes milion) ... takže trochu tý marnotratnosti si ještě můžu dovolit
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - 17" x 18" kola u auta Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: