VICHRICA - po ztrátě sparinga se učí cvičit sama



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - VICHRICA  - po ztrátě sparinga se učí cvičit sama  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> VICHRICA - po ztrátě sparinga se učí cvičit sama
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
VICHRICA


PříspěvekZaslal: čt duben 20, 2017 9:56 am    Předmět: VICHRICA - po ztrátě sparinga se učí cvičit sama Odpovědět s citátem

18.4.2017

běh lesem 7km[/b]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VICHRICA


PříspěvekZaslal: čt duben 20, 2017 10:49 am    Předmět: 19.4. Odpovědět s citátem

dnes poprvé zkouším cvičit v domácím prostředí. Mé možnosti jsou omezeny pouze na to, co doma mám - nakládací jednoručky, švihadlo a taková jakási věc koupena kdysi v Lidlu pro případ, že bych začla cvičit ;-).....je to jakýsi plastový kříž se 4mi gumami.

zahřátí - švihadlo 15minut - po x letech jsem skákala přes švihadlo - bylo to poznat ;-)
rozcvičení ruce

BICEPS:

jednoručky ve stoje -váha 5,3kg - 20, 25, 25,25 opakování

jednoručky s vytáčením (myslím že se tomu říká Arnoldovy něco?) -- (a teď se tady směju představě, jak se tomu budou smát všichni, kdo o tom něco vědí a náhodou si přečtou ty bludy, co tady píšu ...v sedě na šikmé lavici - váha 5,3kg -

váha 5,3kg, 10, 15, 15 opakování každá ruka (střídavě)

kladivově vestoje - váha stejná, 15, 15, 15 opakování

ááááá na řadu přišla guma - zavřela jsem si ji do dveří shora tak, abych měla dvě gumy zavřené a dvě pro své ruce

biceps ve výšce - přitahování gumy směrem k čelu - hodně výživné - takové pumpovací
35,32,25

guma zespod - biceps.zdvih - 15,15,15opakování (a to už jsem fakt nemohla a pálilo a bolelo moooc

TRICEPS:

guma shora (imitace stahování kladky) - 15,20,15opakování

činka za hlavou vsedě (nastřídačku pravá, levá), celkem 3sserie, 10,10,8,8, 15,15,10,10 15,15,9,8

guma nahoře zavřená ve dveřích - já zády ke dveřím - pumpování ve výšce triceps (co to šlo - 2 série) (ale asi to neumím správně uchopit zatím, tohle se mi moc nelíbilo - sice jsem triceps cítila výživně, ale přišlo mi to takové jakési nestabilní, nejisté...nebo co

2 židle proti sobě - 25, 17, opakování - blbé židle - hrozně bolelo zápěstí u toho ;- (


a protože jsem z posledního cviku byla naštvaná, tak jsem ještě procvičila lýtka na schodech

LÝTKA:

výpony na schodech - 4 série po 50opakováních s 5,3kg činkou v ruce (a jen takové lehoučké pálení - prostě nuda...

jsem znechucena z toho cvičení - doma mě to hrooooozně nebaví a musím tím pádem vyvinout velké úsilí se namotivovat ;- (
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gesag
(ban)


PříspěvekZaslal: čt duben 20, 2017 11:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tits or gtfo
_________________
Radobyklaun
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - VICHRICA  - po ztrátě sparinga se učí cvičit sama
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: