Miss Eurogym Fitness 2016 - pomůžete mi vyhrát?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Miss Eurogym Fitness 2016 - pomůžete mi vyhrát?  Úvodní stránka -> Soutěže -> Miss Eurogym Fitness 2016 - pomůžete mi vyhrát?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bajola


PříspěvekZaslal: út srpen 02, 2016 1:30 pm    Předmět: Miss Eurogym Fitness 2016 - pomůžete mi vyhrát? Odpovědět s citátem

Ahoj fitness nadšenci,

přimotala jsem se do olomoucké soutěže Miss Eurogym Fitness a ráda bych vás okradla o pár vteřin času a jedno kliknutí. Hlasovat můžete kliknutím na tlačítko To se mi líbí na stránce (odkaz je uvedený dole na obrázku - nejdou mi vkládat URL). Po kliknutí se vám nebude nic zobrazovat na zdi, je to pouze čistý lajk.

Hlasování probíhá celý tento měsíc, tj. 1. 8. – 31. 8. 2016. Předem díky za každý hlas i případné sdílení.

Olga

PS: Správní detektivové najdou i fotky ostatních cvičenkyň, ale pokud udržíte na těchto profilech ruku v klidu (myslím neklikat :D), budu radši. :D

PS 2: Pokud hlas nedáš, mohl (a) bys zde do komentáře uvést důvod? (např. soutěžící se mi nelibí, fotky se mi nelíbí, nemám Facebook, nevím, jak zobrazit soutěžní stránku, zásadně nedávám lajky, protože ... apod.).

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Miss Eurogym Fitness 2016 - pomůžete mi vyhrát?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: