sexuální apetit


Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - sexuální apetit  Úvodní stránka -> Sex a vše okolo -> sexuální apetit
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kokosovec


PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2013 7:22 pm    Předmět: sexuální apetit Odpovědět s citátem

TOTO VLÁKNO JE JEN PRO MUŽE (pokud o tom žena něco neví).Dobrý den. Je mi 18 let, a jsem kluk (panic). Prosím, neodsuzujte nijak můj příspěvek, je čistě informační pro mé (třeba i pro ostatní) potřeby, a je možné že třeba změní i část mého života.
Otázka zní takto:
Jak jste se cítili po vašem prvním poprvé? (pokud jste tedy žena tak to uveďte)

Jak moc jste byli předtím+potom nadržení? Více/méně či stejně jako předtím? A popř. jak dlouhá doba uběhla od té chvíle než jste užili vaše podruhé?

Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2013 7:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A účet na foru sis založil jenom pro toto jo? Hezký pokus.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelcb


PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2013 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ty voe
_________________
Věci se nestávají..věci se tvoří !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2013 7:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tu je to cim dalej tym lepsie
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2013 7:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pavelcb napsal:
ty voe

ale tak poraď mu, né?
nahoru
cipinek


PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2013 8:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já jsem tenkrát byl panic a ona panna, tak když jsme na to šli, tak ji to bolelo, tak to bylo nahovno, takže si vyber na první sex pokud možno nějakou pořádně projetou... ať si to užiješ, ale myslím, že je to jako s prvním chlastem, ožereš se ani nevíš, nic si nepamatuješ, pobliješ se a pak je ti druhý den blbě... , tím chci říct, že budou další a další soulože/milování pokud chceš, stejně jako další chlastačky a každá další soulož stejně jako chlastačka bude lepší a lepší... , nemyslím, že to má pro muže nějaký zvláštní význam, že bych slavil první sex, už ani nevím kdy to bylo, asi někdy v zimě, protože už byla venku zima... , teda bylo to v pokoji na posteli, ale už končím...
_________________
Don't be afraid of doing what you're best at
rozvíjet vlastní osobnost je jedna z nejvíc naplňujících činností
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2013 8:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cipinek zase od veci,ale aspon sa pochvalil tento topic ma buducnost
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Einarr


PříspěvekZaslal: st březen 20, 2013 9:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Michelle Fisherová, devátá jamka na obecním golfovém hřišti. Par 4, dogleg doprava, na bunker za greenem.
Byla tak hezká, a kdyby chtěla, mohla by pracovat jako prodavačka parfémů u Diora. Taková to byla krása.
Svlíkla si všechno a stála tam přede mnou úplně nahá. Byl jsem tak… tak vzrušenej, že jsem upustil skateboard...


...


nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tarzos


PříspěvekZaslal: st březen 20, 2013 9:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hlavne si ho nezapomeň chvili pred tim pořádně vyh.... Aby po par vteřinách nebylo po vší parádě :-)
_________________
Dokud matka funí, zůstaneme u ní!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: st březen 20, 2013 11:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, přečti si "mládí v hajzlu"
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: st březen 20, 2013 11:25 pm    Předmět: Re: sexuální apetit Odpovědět s citátem

kokosovec napsal:

...Jak moc jste byli předtím+potom nadržení? Více/méně či stejně jako předtím? A popř. jak dlouhá doba uběhla od té chvíle než jste užili vaše podruhé?

Díky


Tak na toto Ti nikto len tak neodpovie kámo, na toto sú vzorce :

Nadržanosť pred +nadržanosť potom = nadržanosť počas
Väčšia nadržanosť po / Menšia nadržanosť po = Rovnaká nadržanosť pred
Čas sexu č.2 - Čas sexu č.1 = Doba medzi prvým a druhým sexom

P.S. Ak sa budeš v sexe držať vzorcov garantujem Ti, že slečna Pravačka bude čakať len na Teba.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: st březen 20, 2013 11:30 pm    Předmět: Re: sexuální apetit Odpovědět s citátem

Dante Flyshit napsal:
P.S. Ak sa budeš v sexe držať vzorcov garantujem Ti, že slečna Pravačka bude čakať len na Teba.


jeste aby jeho ruka cekala na nejakyho jinyho chlapa :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Psycho


PříspěvekZaslal: pá prosinec 27, 2013 12:18 am    Předmět: Re: sexuální apetit Odpovědět s citátem

kokosovec napsal:
TOTO VLÁKNO JE JEN PRO MUŽE (pokud o tom žena něco neví).Dobrý den. Je mi 18 let, a jsem kluk (panic). Prosím, neodsuzujte nijak můj příspěvek, je čistě informační pro mé (třeba i pro ostatní) potřeby, a je možné že třeba změní i část mého života.
Otázka zní takto:
Jak jste se cítili po vašem prvním poprvé? (pokud jste tedy žena tak to uveďte)

Jak moc jste byli předtím+potom nadržení? Více/méně či stejně jako předtím? A popř. jak dlouhá doba uběhla od té chvíle než jste užili vaše podruhé?

Díky

Poradím ti jen jednu věc. Poprve to je lepší z nějakou starší a zkušenejší........
Neudělej chybu jako já,zbyla na mě poslední panna na intru
Nestálo to za nic ....
Po druhé jsem se do toho už tak nehrnul ale pár měsících mě sbalila neuvěřitelně krásná čechoarménka Klára s dlouhymi černými vlasy spletenými do copánků.........do dnes vzpomínám jak mne ty copánky lechtaly na břiše když mi to dělala pusou......
_________________
Měníme rok,měníme sny,měníme touhy,měníme názory,měníme požadavky na výkupné.Měníme auta,měníme zásobníky,náboje i zbraně.Ale nikdy neměníme svoje kamarády,kteří stojí při nás! (AL CAPONE 1936)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
jari


PříspěvekZaslal: pá prosinec 27, 2013 7:05 am    Předmět: Re: sexuální apetit Odpovědět s citátem

Psycho napsal:
do dnes vzpomínám jak mne ty copánky lechtaly na břiše když mi to dělala pusou......


nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finte


PříspěvekZaslal: pá prosinec 27, 2013 9:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak moje poprvé samozřejmě ožralej a skončilo to dřív, než sem se stihl udělat a zjistit o co tady vlastně šlo, ona byla a já nic...pak se mě zeptala kolikrát sem to dělal rikam poprvé :D (njn byl sem poleno a ještě k tomu ožralé) a ona hmm a proč si mi to neřek bych byla nežnější :D nejlepší na tom bylo, že sem dělal zrovna na druhý den dopoledne jízdy v autoškole, takže jízda za všechny prachy byla docela dobrá když si na to teď tak matně vzpomenu, ale pak už sem jí nikdy nepotkal a nedostal sem šanci ji "konecne" poradne vymrdat... podruhé až za +- 3/4 roku, nadrženej furt stejně, podle me to je v hlave...

p.s. pockej az si zamrdas do prdele, to je pak teprve next level a mlada to chce do zadku hlavne kdyz ma kramy :D to se pak furt modlim kdy uz je kurva konecne dostane


Naposledy upravil finte dne pá prosinec 27, 2013 9:19 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - sexuální apetit Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: