Tvrda drina porazi talent


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tvrda drina porazi talent  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> Tvrda drina porazi talent
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Aspon180


PříspěvekZaslal: ne srpen 08, 2021 9:14 pm    Předmět: Tvrda drina porazi talent Odpovědět s citátem

Tvrda drina porazi talent.
Je mozny zacit s bojovym sportem ve 25 letech a prosadit se a zivit se tim? I kdyz ten clovek zadnej sport nedelal a sedel jen u pocitace? Kamarad veri, ze to jde. Chce se prosadit v MMA. Je to vubec mozny?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: po srpen 09, 2021 6:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: po srpen 09, 2021 10:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ne
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roumec


PříspěvekZaslal: po srpen 09, 2021 2:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ne, ale vždycky se ukáže někdo kdo dokáže opak, takže ať jde do toho!
_________________
ICQ:
A: hej jsem v prdeli:D
B: Co je
A: zvedal jsem nohy ve visu a pritahoval kolena na jact-packu a narostl mi zevni sikmy sval brisni a vypadam jako presipaci hodiny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: po srpen 09, 2021 5:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To jako do těch 25 žádný bojový sport nedělal a začíná tedy opravdu od nuly?

No, slovo nemožné obecně nemám rád, ale v tomto případě ...

EDIT ... aha, takže ještě jednou ... I kdyz ten clovek zadnej sport nedelal a sedel jen u pocitace? ... v tom případě ani smykem.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DrLift


PříspěvekZaslal: út srpen 10, 2021 1:34 pm    Předmět: Re: Tvrda drina porazi talent Odpovědět s citátem

Aspon180 napsal:
Tvrda drina porazi talent.
Je mozny zacit s bojovym sportem ve 25 letech a prosadit se a zivit se tim? I kdyz ten clovek zadnej sport nedelal a sedel jen u pocitace? Kamarad veri, ze to jde. Chce se prosadit v MMA. Je to vubec mozny?


Věřím, že někdo extrémně šikovný, kdo sportoval na solidní úrovni může něco takového dokázat.

Představa, že se někdo, kdo nesportoval a jen seděl u PC, v 25 letech splaší a bude z něj profesionál v MMA je hodně nereálná ...

Pár lidí k nám v podobném stavu začalo chodit do posilovny a můžu říct, že tihle kluci na tom byli vždy tak neskutečně špatně, že už nikdy nedokázali zanedbaný fyzický rozvoj dohnat. V síle se nedokázali přiblížit ani průměrným výkonům, takže představa, že se prosadí jako profesionálové v MMA, mi přijde jako hodně velké sci-fi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: st srpen 11, 2021 10:59 am    Předmět: Re: Tvrda drina porazi talent Odpovědět s citátem

Ne. Pokud by celý život sportoval, tak ano, ale pokud nic nedělal tak ne.
MMA je enormně komplexní. Musíš umět
BJJ, GRAPPLING - čili zem. Škrcení, lámání, přehozy, útěky...I kdybysi byl spíš striker a bojoval v postoji, tak musíš umět utíkat a reagovat na páky a škrtičky-čili musíš to stejně umět. Ono to třeba vypadá, že takovej Connor Mcgregor neumí grapplit, ale kapacity se shodli, že cca na hnědý pásek v BJJ to je...
WRESTLING - hody, porazy, obrany proti porazům. Pak GPP - hodíš a mlátíš a nenecháš seuškrtit či upáčit
POSTOJ - box,kickbox,thaibox - Možná nemusíš umět kopat, ale musíš na to umět reagovat. Tvůj box navíc bude jiný než klasický.
Tohle všechno musíš u MMA zkompletovat. Samozřejmě většinou ti půjde něco lépe a budeš si to prosazovat (né každý umí vše stejně dobře). Aby ses tohle naučil potřebuješ roky tréninku. Tím že trénuješ 3 aspekty, ti to trvá daleko déle než kdybysi třeba jen boxoval. Tvoje šlachy, vazy a svaly nikdy nic nedělali, nebudou připravené. Čím si starší tím hůře regeneruješ, u tohodle musíš zregenerovat nejen svaly, ale i vazy, šlachy, musíš si okopat nohy, zvyknout si na bolest když tě někdo škrtí, páčí, když dostáváš. Potřeboval by makat hodně a když makáš hodně tak roste riziko zranění...
Ale samozřejmě nikdy nevíš jaký talent se v někom skrývá, ale pokud celý život seděl u pc, tak i jeho hranice bolesti bude asi jinde...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: st srpen 11, 2021 12:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zmínil bych jeste faktor casu
Kuprikladu McGregor boxoval 8let (od 12!) Nez presel na MMA a tam mu trvalo 4roky, nez se dostal na Mistra sveta.
Takze potřeboval 12roku, i kdyby tvemu kamaradovi stacilo taky "jenom" 12let, tak se na vrchol dostane v 37.
A to za predpokladu, ze je talentovany aspon stejne jako on 😁
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: st srpen 11, 2021 1:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

osobne si mylsim ze aj keby cely zivot robil napr atletiku tak prejst v 25 na uplne iny sport a cakat ze v nom bude majster.. tak za mna nie.

Aj keby to bol super talent, nema vybudovane spravne neuromotoricke drahy, inter- intra muskularnu koordinaciu a na iste typy pohybov sa po 20 uz ani velmi neda vybudovat.

A teraz ked si predstavime ze len sedel, tak par rokov bude riesit len disbalancie (atrofujuci zadok a hamstring), skratene upony (prsia, ramena), nemobilne bedra a nefunkcne clenky.

Ak sa tieto veci nezdiagnostikuju spravne a zacne sa naplno makat tak je len otazkou casu kym pride take zranenie.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aspon180


PříspěvekZaslal: st srpen 11, 2021 6:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale treba mma v cesku nejlepsi organizace oktagon tak tam mi prijde ze staci 2 roky treninku a budes na tom jak polovina lidi v oktagone :D Mne pride ze ty zapasnici tam jsou jak amateri polovina z nich xd
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: st srpen 11, 2021 8:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aspon180 napsal:
Ale treba mma v cesku nejlepsi organizace oktagon tak tam mi prijde ze staci 2 roky treninku a budes na tom jak polovina lidi v oktagone :D Mne pride ze ty zapasnici tam jsou jak amateri polovina z nich xd

Ale.pred tema dvema.lety nikdo jenom nesedel o bedny a neparil Street fightera 😁😁😁
Vsadim boty, ze ten tvuj "kamarad" by neudychal ani pitomich 5min na svihadle
Ale.jestli ti prijde, ze staci 2roky a prosadis se ...
Prijmu sazku o co chces, ze tomu tak nebude
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aspon180


PříspěvekZaslal: st srpen 11, 2021 8:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty znas vsechny zapasniky a vis co v minulosti delali? :D Nemuzes vedet nic co jsou zac neznas je a nemuzes vedet co delali v minulosti..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: čt srpen 12, 2021 6:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Aspon180 napsal:
Ale treba mma v cesku nejlepsi organizace oktagon tak tam mi prijde ze staci 2 roky treninku a budes na tom jak polovina lidi v oktagone :D Mne pride ze ty
zapasnici tam jsou jak amateri polovina z nich xd


Ono to zkresluje a je tam obrovský faktor trémy. Před deseti lety jsem byl na závodech v grapplingu. Nepřipraven. Trenér řekl "zítra jedem". Jakmile jsem nastoupil do zápasu, vše mi
vyplo a rázem jsem uměl jen polovinu věcí. Jenom ty, co mám dokonale nacvičené. I když to vypadá, že to třeba uměj na hovno, oproti špičce, tak to zkresluje. Někdo je trémař i po
dvaceti zápasech.
Ono to od PC vypadá super. Borec lapuje a jde mu to pěkně od ruky. Je to hezky hravý a pěkně se na to kouká. Pak dělá spiderchůzi, přemety a další srandičky, ale už člověk často
nevidí jak na tréninkách ty borci dostávaj do huby. Často si sáhnou na dno a takhle jedou třeba desetkrát týdně. Viděl jsem už takových lidí co přišli na MMA nebo grappling, že to
chtěj dělat profi, nebo boxery co chtějí do klece a většina z nich vydržela tak 2-3 tréninky. Je to psychicky náročné a né každý umí prohrávat.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: čt srpen 12, 2021 9:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Aspon180 napsal:
Ty znas vsechny zapasniky a vis co v minulosti delali? :D Nemuzes vedet nic co jsou zac neznas je a nemuzes vedet co delali v minulosti..


A ty znáš alespoň jednoho, kdo do 25 seděl na zadku u compu a nedělal lautr nic, dal se na MMA a teď se s tím v poho živí:-)? A tím je myšlen stav, kdy je MMA jeho jediný zdroj příjmů.

Sem s ním.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: čt srpen 12, 2021 10:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Aspon180 napsal:
Ty znas vsechny zapasniky a vis co v minulosti delali? :D Nemuzes vedet nic co jsou zac neznas je a nemuzes vedet co delali v minulosti..

Uplne nechápu, co tim chces rict
Muj point byl ten, ze borec, co je na spici, boxuje od dvanacti a na tu spici se dostal za dvanact let
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tvrda drina porazi talent Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: