Bolest žeber po drepech



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Bolest žeber po drepech  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Bolest žeber po drepech
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Olafekk


PříspěvekZaslal: ne duben 02, 2017 8:47 pm    Předmět: Bolest žeber po drepech Odpovědět s citátem

Ahoj, mám na Vás dotaz na který neznám odpověď ani po dlouhém googleni.

Dnes sem jel dle plánu low bar zadní dřepy 5x5 s 83% maximalky a to 120kg S OPASKEM. Při druhé sérii mě začalo lehce ve spodní části drepu píchat v levé, spodní části předních žeber. Třetí sérii už sem kvůli bolesti při cviku nemohl odcvicit a šel sem na bench, tam bohužel bolest přetrvávala, hlavně když sem zvedl ruce nebo se chtěl postavit z lavičky.

Lehce se mi něco podobného stalo už minulý týden při drepech, ale nebylo to tak intenzivní, tréning sem odjel a během týdne to i přestalo, i když sem cvičil silově dal.

Předevčírem sem jel těžké mrtvé tahy a vůbec nic mě nebolelo, nedokážu si tedy vysvětlit čím by to mohl být.

Bolest cítím na dotek, když se otočím v posteli nebo když zvednu obě ruce a zatnu břisni stěnu.

Děkuji za každou radu, zrovna sem trochu pozoroval, že sílím což je u mě naprostá rarita a stane se mi toto.. :/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olafekk


PříspěvekZaslal: ne duben 02, 2017 8:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě doplním, že to dost bolí celkově v leze při pohybu, když se náklaním, v sedě a ve stoje jen v určitých polohách, ale nějak významně mě to v pohybu neomezuje. Trochu to cítím i při hlubokém nádechu, ale když zatnu břicho tak nic necítím. Závěrem ještě dodám, že to malinko cítím pořád, i kdyz nic nedělám, ale není to bolest, spíš to je jen cítit.

Lépe už to asi popsat nedokážu :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne duben 02, 2017 9:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja som si raz pomlel rebro o vlastný opasok pri drepoch, keď ma váha činky stlačila do hlbokého predklonu. A opasok som mal proste dosť vysoko a utiahnutý zbytočne úzko, takže 1cm hrubá koža mi stlačila spodné rebrá dovnútra. Dalo sa s tým trénovať, ale cítil som to prakticky stále. Asi za mesiac bolesť odišla sama.
Neviem, či je to isté, čo máš ty, ale všimol som si, že si zvýraznil, že si mal opasok Takže ÁNO, je možné aj to, že to bolo ním.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olafekk


PříspěvekZaslal: ne duben 02, 2017 9:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, dík za odpověď,

jojo to sem zvýraznil, protože si myslím, že by to mohlo mít vliv, ten opasek mám pákovej, 1cm tlustej, tvrdá kůže, takže mě to občas dost zmačkne, jestli to je ono nevím, ale možné to je, protože se mi zdá, že by to teoreticky mohla být pohmožděnina od opasku, mám horní okraj přesně na tom místě, kde mě to bolí :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne duben 02, 2017 9:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olafekk napsal:
Ahoj, dík za odpověď,

jojo to sem zvýraznil, protože si myslím, že by to mohlo mít vliv, ten opasek mám pákovej, 1cm tlustej, tvrdá kůže, takže mě to občas dost zmačkne, jestli to je ono nevím, ale možné to je, protože se mi zdá, že by to teoreticky mohla být pohmožděnina od opasku, mám horní okraj přesně na tom místě, kde mě to bolí :)


Mám takisto pákový 1cm hrubý opasok, takže by som počítal, že je to tým Povoľ si ho o niečo málo
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olafekk


PříspěvekZaslal: po duben 03, 2017 5:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to nakonec taková věda nebyla snad je to ono, nějakou dobu si dám teď bez pásku a pak povolim, díky :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olafekk


PříspěvekZaslal: čt duben 06, 2017 10:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to byl nejspíš skřípnutý nerv, včera sem ulehal na lavičku s jednoručkama (tlaky na prsa na rovné lavici) a u druhé série mě to neskutečně zatáhlo mezi žebry, zahodil sem činky, odkutálel se, nemohl sem se zhluboka nadechnout aby mě to nebolelo, ohnout se, zvednout ruku, nic. Nakonec sem jel ještě do nemocnice pro jistotu kde mi řekli, že to je nejspíš skřípnutý nerv ať ležím a zahřívám to. No dnes je to už lepší, ale pro jistotu si dám týden pauzu od fitka než se to úplně spraví, dost mě to vyděsilo.. :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Bolest žeber po drepech
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: