příloha k jídlu


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - příloha k jídlu  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> příloha k jídlu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rebeka21


PříspěvekZaslal: po leden 09, 2017 11:16 am    Předmět: příloha k jídlu Odpovědět s citátem

Ahojte, jaké přílohy si děláte k masu. Totiž můj nejčastější oběd je maso / ryby a ke tomu grilovaná zeleninka. Chtěla bych nějakou změnu, jen nevím, jakou přílohu si dávat jinou k jídlu. Rýže mně například osobně nechutná. Děkuji za inspiraci.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chippie


PříspěvekZaslal: po leden 09, 2017 11:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

bulgur, domaci pecivo, brambory, testoviny, cinske nudle, tortilly, kuskus, fazolove lusky, cocka, ...

Je toho hromada. Mrkni do nejake kucharky. Tam bude o prilohach cela kapitola.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: po leden 09, 2017 1:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pohankove testoviny, cervene fazole, cervena cocka, brokolice a hokaido dyne na vsechny zpusoby (zapecene, varene, pyre)...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po leden 09, 2017 2:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A co zkusit jinou rýži, rýže je několik druhů a dost je to i o přípravě, většina lidí neumí dobře uvařit rýži
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frybis


PříspěvekZaslal: po leden 09, 2017 2:18 pm    Předmět: Re: příloha k jídlu Odpovědět s citátem

Rebeka21 napsal:
Rýže mně například osobně nechutná.


Zkus v rýžovaru, nabere dost vody a je taková lepivá, suprově chutná


Jinak já jím nejčastěji žitný celozrnný těstoviny, jenom kvůli vláknině, které je tam fakt dost (9g/100g), kolikrát do sebe nenahážu tolik zeleniny co potřebuji, tak to tímhle kompenzuju
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: po leden 09, 2017 2:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud pomineme těchtisíc obvyklých možností zkus takové co se u nás běžně nejí a jsou výborným zdrojem kvalitních sachrů a dalších makroživin.
Batáty + další odrůdy červené, modré..., quionoa, dá se skvěle smažit a chtuná dobře, amarant, pokud máš možnost péct taksi kup pohankovou, kokosovou, rýžovou a x dalších mouk a peč si, za čtvrt dne napečeš klidně dva týdny to jenom bereš z mrazáku. Jak říkají všichni je bezppočet možností.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rebeka21


PříspěvekZaslal: po leden 09, 2017 2:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no zvažovala jsem kuskus nebo nějaké ty celozrnné těstoviny, tak asi zkusím koupit a takové že hráškové, celerové atd pyré jako příloha může být?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ShDW


PříspěvekZaslal: po leden 09, 2017 3:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no pokud si měla doteď jako přílohu jen grilovanou zeleninu, počítal bych s nemalým kalorickým nárustem :) .

K otázce: cokoliv od rýže, těstoviny přes brambory po luštěniny. Nakonec je to uplně jedno, vyber si "sacharid" který ti chutná :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frybis


PříspěvekZaslal: po leden 09, 2017 3:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Za mě je potřeba rozlišovat přílohu a přílohu.

ZELENINA není příloha, to je prostě zelenina, která se hodí celodenně ke každému jídlu; přes den barevná, k večeři už jen zelená (bez cukru, v barevné je).

PŘÍLOHA jsou sacharidy. Všiml jsem si, že jsi psala, co si dělat za "jinou přílohu, než zeleninu", a začala jsi mluvit o rýži. To je velký rozdíl. Zelenina = ta se jí hlavně kvůli vláknině, minerálům a vitamínům, a přílohy jako rýže/brambory/těstoviny hlavně kvůli sacharidům.

Někdo může k dennímu jídlu přihodit třeba celozrnné těstoviny, s myšlenkou, že je to super oživení a zdravé, ale bum - je to jen docela velká várka sacharidů = víc kalorií = ukládá se do tuku. Pokud to člověk nemá vypočítané, že.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
g_dgrim
Moderátor


PříspěvekZaslal: po leden 09, 2017 4:09 pm    Předmět: Re: příloha k jídlu Odpovědět s citátem

Frybis napsal:
Rebeka21 napsal:
Rýže mně například osobně nechutná.


Zkus v rýžovaru, nabere dost vody a je taková lepivá, suprově chutná


Jinak já jím nejčastěji žitný celozrnný těstoviny, jenom kvůli vláknině, které je tam fakt dost (9g/100g), kolikrát do sebe nenahážu tolik zeleniny co potřebuji, tak to tímhle kompenzuju


Ci je ryza lepiva, alebo sucha zalezi na tom aky druh ryze varis... Basmati taha menej vody tak je suchsia ako napriklad Jasminova. Ten Ryzovar v tom nehra vobec rolu.
_________________
JOGUBELLA! NOVÝ ŘASOVÝ JOGURT S EXTRA VELKÝMI KOUSKY TYKADEL! VAŠE ZAŽÍVÁNÍ SE VÁM ODMĚNÍ - KLINICKY TESTOVÁNO! JAKÝ DOVNITŘ, TAKOVÝ VEN!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janekk


PříspěvekZaslal: po leden 09, 2017 6:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rebeka21 napsal:
no zvažovala jsem kuskus nebo nějaké ty celozrnné těstoviny, tak asi zkusím koupit a takové že hráškové, celerové atd pyré jako příloha může být?


Tak kuskus je zrovna největší sajrajt.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gesag
(ban)


PříspěvekZaslal: po leden 09, 2017 8:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Janekk napsal:
Rebeka21 napsal:
no zvažovala jsem kuskus nebo nějaké ty celozrnné těstoviny, tak asi zkusím koupit a takové že hráškové, celerové atd pyré jako příloha může být?


Tak kuskus je zrovna největší sajrajt.


Tvuj deda je nejvetsi sajrajt.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Erik95


PříspěvekZaslal: út leden 10, 2017 1:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja osobne jedávam buď sladké zemiaky, hnedú ryžu,fyzuľa či iné strukoviny, alebo uvarím ovsenné vločky s paprikou a rajčinou osolím okorením a nakrájam do toho kuracie :D mne osobne to chutí.
Čo sa týka zeleniny , baby karotka, zelené lusky, brokolica, uhorka, prípadne nejaká miešaná zelenina.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No_pain


PříspěvekZaslal: út leden 10, 2017 5:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkus rýži "Basmati" já už ani jinou nejím, ale leže do peněz. Výborná je treba s kořením nebo do ní přimíchej třeba kukuřici. Nemám rýžovar, dělám ji v pánvi pod poklicí pomalu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janekk


PříspěvekZaslal: út leden 10, 2017 9:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

gesag napsal:
Janekk napsal:
Rebeka21 napsal:
no zvažovala jsem kuskus nebo nějaké ty celozrnné těstoviny, tak asi zkusím koupit a takové že hráškové, celerové atd pyré jako příloha může být?


Tak kuskus je zrovna největší sajrajt.


Tvuj deda je nejvetsi sajrajt.


Až po tvoji mamě ale
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - příloha k jídlu Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: