Monitorování spánku u fitness náramku



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Monitorování spánku u fitness náramku  Úvodní stránka -> Ostatní -> Monitorování spánku u fitness náramku
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
GabrielaKukuczka


PříspěvekZaslal: po prosinec 19, 2016 10:43 am    Předmět: Monitorování spánku u fitness náramku Odpovědět s citátem

Čaukoo, akčně jsme si koupila před měsícem lamax bfit fitness náramek. Všechno frčí jak má, akorát nemůžu přijít na kloub tomu monitorování spánku.. Nemáte ho někdo náhodou, že byste mi poraditl, jak to teda funguje? Dikec
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: po prosinec 19, 2016 12:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Musíš spát, aby fungoval. Ale když spíš, tak to nezjistíš, logicky. To je stejně neřešitelný jako jít se podívat do ledničky, jestli nesvítí, když ji zavřeš
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: po prosinec 19, 2016 12:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já zase už leta u zrcadla zkouším jak vypadám, když mám zavřený oči .... zatím mi to zůstava opředeno nepříjemným hávem tajemství...
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gesag
(ban)


PříspěvekZaslal: po prosinec 19, 2016 12:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jestli chces, dej mi adresu, ja se stavim, az budes spat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: po prosinec 19, 2016 2:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
Musíš spát, aby fungoval. Ale když spíš, tak to nezjistíš, logicky. To je stejně neřešitelný jako jít se podívat do ledničky, jestli nesvítí, když ji zavřeš

Zavřu tam telefon se zapnutou kamerou. Případně, pokud má někdo malé sourozence a nechce riskovat mobil, je možná i tato alternativa.
.
Jinak, pokud člověk nemá problémy, je zbytečné se příliš sledovat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: po prosinec 19, 2016 2:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ona by šla i vyříznout díra do tý gumy, případně do dveří a podívat se tou dírou ...pak teda samozřejmě zalepit ...ideálně oboustrannou lepící páskou...třeba od patexu....
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GabrielaKukuczka


PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2017 5:19 pm    Předmět: hahaha Odpovědět s citátem

No... Tak díky za inteligentní rady. :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flew


PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2017 6:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud je to například xiaomi nebo gear fit od samsungu funguje to na principu snímání pohybu. (Gyroskop) .. ten pak uchovává do mezipaměti a pak vyhodnotí podle nějakého algoritmu.
Jednoduše čím víc sebou v noci hazíš tím "horší" máš spánek
_________________
Sny se musí plnit, nemůžeme odpočívat

Trhačky, a rukavice spôsobuju gynekomastiu !! znižuju TST a zvyšuju estrogen!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GabrielaKukuczka


PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2017 3:16 pm    Předmět: díky za odpověď Odpovědět s citátem

jo díky za odpověď. já už na to přišla, že to je na základě toho, jak sebou „chruješ“ :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2017 3:33 pm    Předmět: Re: díky za odpověď Odpovědět s citátem

GabrielaKukuczka napsal:
jo díky za odpověď. já už na to přišla, že to je na základě toho, jak sebou „chruješ“ :)


Mi Band 2 umožňuje zapnout i vyšší level a ještě si hluboký spánek ověřuje měřením tepu, což pak má být přesnější.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2017 11:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Řekněme že by tyhle gadgety i fungovali a řekli ti že špatně spíš. Co s tím ale jako uděláš? Zahulíš si před spaním nebo co? :-)

Tyhle fitness aplikace a gadgety jsem nějak nepochopil (proč za to utrácet peníze a čas), pokud člověk není profesionální sportovec a nepotřebuje nějak spolehlivě měřit a monitorovat svoji výkonnost...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2017 12:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

gadget poskytuje měřitelná data, která lze srovnávat se subjektivním pozorováním a následně pak umět tato data interpretovat. to platí obecně.

třeba meteostanice se snaží na základě naměřených hodnot - čím více druhů senzorů, čím větší historie, tím přesnější - předpovídat počasí.

spánkoměr vytváří spánkové profily, které pak můžu srovnávat s tím, co si pamatuji - jak jsem usínal, jaká byla noc, jak se cítím po probuzení... čím více dat, tím lépe vyhodnotím spánek prostým pohledem na profil. časem pak získám představu o tom, jak vypadá normální spánkový profil, tedy kdy se dobře vyspím. pokud pak dojde k významné odchylce, pak buď vím proč a neřeším, nebo nevím a můžu řešit. pokud dojde k nějaké změně, jedu na dovču nebo se přestěhuji, můžu opět srovnávat - třeba zjistím, že jiná postel či matrace dává jiný (lepší/horší) spánkový profil, nebo na horách či u moře...

pro někoho je to zbytečnost, ale někoho třeba tohle baví a dokáže tak zkvalitňovat svůj život - viz japonské inteligentní záchody, dokážou s předstihem rozpoznat, že něco není v normálu. podobně i spánkoměr může upozornit na přicházející nemoc či jiné zdravotní problémy - ráno vstanu, vidím, že to se spánkem nebylo v pořádku, i když subjektivně to necítím, tak si dám pozor, zvláště pokud mám třeba řídit nebo podávat jiné výkony. a naopak - jsem nemocný, profil tomu odpovídá, pak se jednou probudím a i když se tak ještě necítím, tak už podle profilu vidím světlo na konci tunelu :)

je to směr, kterým se ubírá budoucnost snad ve všech odvětvích. sběr měřitelných dat, evaluace a následná predikce. cokoliv lze zautomatizovat, tak šetří čas, zdraví, majetek...

ale to jenom tak, že někoho tohle může bavit a utrácí za to peníze i čas ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Monitorování spánku u fitness náramku
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: