Znacky suplementov (hlavne lacnejsie)


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Znacky suplementov (hlavne lacnejsie)  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Znacky suplementov (hlavne lacnejsie)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
EOS


PříspěvekZaslal: po leden 23, 2017 7:28 am    Předmět: Znacky suplementov (hlavne lacnejsie) Odpovědět s citátem

Ahojte,

zaujima ma aky mate nazor na rozne znacky suplementov a specialne na tie lacnejsie, ktorych je dnes mnoho (GymBeam, Namaximum atp).

Ide mi to, ze premyslam nad tym, ze sa vacsiny suplementov vzdam, nechcam si len protein, mozno creatin a nejake mineraly a zvysne peniaze radsej vrazim do stravy a mozno do kvalitnejsich suplementov, teda do inych znaciek.

Zaujima ma hlavne to, v com sa pripadna nekvalita napriklad lacnejsieho proteinu moze prejavit. Pre mna je to proste koncentrat zo srvatky a aj ked sa iste rozdiely ocakavat daju, nemali by byt zasadne. To, ze niektore znacky pridavaju do proteinu aj BCAA a ine amina nepocitam, to su rozdiely ktorym rozumiem.

Dakujem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olafekk


PříspěvekZaslal: po leden 23, 2017 7:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja mam všechno, resp. bcaa instat a protein, od namaxximum a sem spokojený, za třetinovou cenu a nevidím rozdíl mezi jinými značkami. V mém okolí si konkrétně na tuhle značku nikdo nestěžoval, všichni si ji chválí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TONIIIK


PříspěvekZaslal: po leden 23, 2017 8:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ja uz kupuju vse taky levne, bez prichute od nejmenovane české firmy (protein, glutamin, bcaa, kreatin)
rozdil jen v chuti a na tu jsem si zvyk
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: po leden 23, 2017 10:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

TONIIIK napsal:
ja uz kupuju vse taky levne, bez prichute od nejmenovane české firmy (protein, glutamin, bcaa, kreatin)
rozdil jen v chuti a na tu jsem si zvyk


Esli je to 4F tak pod to se podepisu )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: po leden 23, 2017 12:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud se bavime o kvalite a cene, tak dostavas vzdy to, co si kupujes. Aminokyseliny se bud chemicky syntetizuji, takze v nich mnohdy zustava urcite mnozstvi i napriklad tezkych kovu, cpavku apod, puvodni surovina muzou byt veprove kuze, drive hodne oblibene kachni a husi peri nebo lidske vlasy, prochazi vysokyma teplotama, znacne se znehodnocuje. Potom logicky 500g glutaminu nebo bcaa stoji 250kc. Potom napriklad fermentovany glutamin nebo bcca, se dela s roslinnych surovin a stoji 500g okolo 600a vyse, maš zde jistotu přirozeneho procesu z kvalitních surovin (které si u dobré značky mžeš dohledat).
Chces si koupit levnejsi protein musis zase pociitat s tim, s nejvetsi pravedepodobnosti bude tristni aminogram, coz je u syrovatkovych proteinu takovy nosny pilir, ty suroviny ikdyz z eu, tak nebudou pochazet a vyrabet se smerem na zapad, kde prece jen mira statni kontroly vyssi ale z rumunske tovarny nekde u hranic, potom samozřejmě se taky jedna o sekundarni suroviny, použije se aroma nebo holadnske kakako apod.
Priplaceni za znacku je v radech par desitek korun, za kvalitu par desitek procent. Plati tu prostě vždycky přima uměra alespon, co se českého trhu týče. Pokud se jedná o cenově přijatelné věci, tak tu víceméně byla naznačena firma, která to tak dělá a která má i určitou část sortimentu hodně kvalitní a prakticky prodává jen dílčí suroviny. To je maá vyjímka.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jim1282


PříspěvekZaslal: po leden 23, 2017 1:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KrystofK napsal:
Pokud se bavime o kvalite a cene, tak dostavas vzdy to, co si kupujes. Aminokyseliny se bud chemicky syntetizuji, takze v nich mnohdy zustava urcite mnozstvi i napriklad tezkych kovu, cpavku apod, puvodni surovina muzou byt veprove kuze, drive hodne oblibene kachni a husi peri nebo lidske vlasy, prochazi vysokyma teplotama, znacne se znehodnocuje. Potom logicky 500g glutaminu nebo bcaa stoji 250kc. Potom napriklad fermentovany glutamin nebo bcca, se dela s roslinnych surovin a stoji 500g okolo 600a vyse, maš zde jistotu přirozeneho procesu z kvalitních surovin (které si u dobré značky mžeš dohledat).


K výrobě aminokyselin se ještě používá hydrolýza a fermentovaný glutamin 500 g se dá koupit už kolem 500 kč.

Další problém je v tom, že výrobci prodávají např. fermentovaný glutamin a k jejich škodě tuto informaci nikde neuvádí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EOS


PříspěvekZaslal: po leden 23, 2017 2:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KrystofK napsal:
Pokud se bavime o kvalite a cene, tak dostavas vzdy to, co si kupujes. Aminokyseliny se bud chemicky syntetizuji, takze v nich mnohdy zustava urcite mnozstvi i napriklad tezkych kovu, cpavku apod, puvodni surovina muzou byt veprove kuze, drive hodne oblibene kachni a husi peri nebo lidske vlasy, prochazi vysokyma teplotama, znacne se znehodnocuje. Potom logicky 500g glutaminu nebo bcaa stoji 250kc. Potom napriklad fermentovany glutamin nebo bcca, se dela s roslinnych surovin a stoji 500g okolo 600a vyse, maš zde jistotu přirozeneho procesu z kvalitních surovin (které si u dobré značky mžeš dohledat).
Chces si koupit levnejsi protein musis zase pociitat s tim, s nejvetsi pravedepodobnosti bude tristni aminogram, coz je u syrovatkovych proteinu takovy nosny pilir, ty suroviny ikdyz z eu, tak nebudou pochazet a vyrabet se smerem na zapad, kde prece jen mira statni kontroly vyssi ale z rumunske tovarny nekde u hranic, potom samozřejmě se taky jedna o sekundarni suroviny, použije se aroma nebo holadnske kakako apod.
Priplaceni za znacku je v radech par desitek korun, za kvalitu par desitek procent. Plati tu prostě vždycky přima uměra alespon, co se českého trhu týče. Pokud se jedná o cenově přijatelné věci, tak tu víceméně byla naznačena firma, která to tak dělá a která má i určitou část sortimentu hodně kvalitní a prakticky prodává jen dílčí suroviny. To je maá vyjímka.


Dakujem, zhruba taku odpoved som hladal :) Mozno zvazim priplatok za nieco kvlaitnejsie, ked s ami uvolni rozpocet vdaka tomu, ze toho nakupim menej. Tu znacku by neslo naznacit trosku jasnejsie ? :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: po leden 23, 2017 3:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

upínáš se ke zlatému teleti. Protein jsem neměl ani nepamatuju a nijak mně to neomezovalo ve výsledcích. maso, vejce, tvaroh, sýry stačí i tobě. na aminokyseliny bych se vysral zcela. jediná věc co stojí za zvážení je kreatin.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EOS


PříspěvekZaslal: po leden 23, 2017 3:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

K tomuto nazoru postupne dospievam. Ako som pisal vyssie, planujem suplementy obmedzit na kreatin a protein. Protein je pre mna len potreningovka a navyse si ho rad pridavam do vlociek. Plan je ale viac investovat do stravy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: po leden 23, 2017 3:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dokonalá cesta, ke které se bohužel málokdo upíná. Až potom bych postupně, popřípadě v určitých obdobích nasadil nějaké specifická suplementy, nicméně já si stojím za svým osobním, že základem by měl být primárně hořčík a kvalitní multivitamin a až potom protein a další položky, ikdyž vím, že se přinjemenším na bodybuilding forech dostavam na tenky led.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: po leden 23, 2017 3:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

doprej mi aspon nejake to placebo :D
ted jsme objevil nejake prasky, o kterych si na 80% myslim, ze by meli byt BCAA neo Amina, a mel by jsi vedet, jak moc se tesim na konec treningu, az se "nasypu"
jako predtreningovy napoj mi bohate staci jedno "Nalgenitto!
ale vazne to nema skoro zadny vyznam, na jedne davce to nestoji, takze je podle me uplne jedno, jestli si objednam dve kila BCAA za 1100, nebo za tu samou cenu mam pul kila
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EOS


PříspěvekZaslal: po leden 23, 2017 4:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ja zvazujem este ZMA, resp nejake mineraly. Ale snazim sa skladat stravu tak, aby som ich nedostatkom netrpel. ZMA ale dost pomaha spanku a moj nie je idealny, vlastne je dost zly.

Co sa proteinu tyka, chcem si ho nechat aj kvoli tomu, ze tvaroh a syry mi nerobia uplne dobre (stravim ich, ale necitim sa po nich dobre), takze kefir, cottage, vajicka a maso ano, ale v treningove dni tam jednu davku WPC proste pridam
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frybis


PříspěvekZaslal: po leden 23, 2017 5:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já myslel že mi ZMA taky na spánek pomůže, a prd... celkově ZMA mi přijde zbytečný, pokud máš denně dostatek zeleniny a především nějakej fakt kvalitní multivitamín, tak jsou to vyhozený peníze
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: po leden 23, 2017 6:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já beru ZMA jako zase jeden dokonalý marketingový tah, kdy se vemou výchozí suroviny spojí se dohromady a dá se na to 20% přirážka za název ZMA a všichni to považujou za úžasnou novinku a za zázračný komplex. Navíc v drtivé většině nevíš jaké formy byly použity, nebo se značně liší od originálního, který má v pozadí alespoň nějaké minimum studií.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: po leden 23, 2017 8:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Beru ZincMatrix (ZMA) od Reflexu a za sebe rikam, ze mi kvalita spanku sla vyrazne nahoru a s tim jde ruku v ruce regenerace. Rychleji usinam a mam mnohem delsi hluboky spanek (mereno gyroskopem v hodinkach na ruce). Marketing ci ne, tohle je zrovna suplement, ktery bych dopurucil, spolecne treba s Omega3, NexGenem a Digezyme, kazdemu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Znacky suplementov (hlavne lacnejsie) Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: