Vyber olympijske osy



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Vyber olympijske osy  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Vyber olympijske osy
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jurmo


PříspěvekZaslal: so únor 04, 2017 7:48 pm    Předmět: Vyber olympijske osy Odpovědět s citátem

Ahoj, rad bych si domu poridil olympijskou osu, nicmene bych potreboval poradit s tim, na co si dat pri vyberu pozor. Pokud toto nekdo v posledni dobe resil, tak bych uvital jakoukoliv radu nebo primo tip na konkretni osu. Taky je pro me samozrejme dulezita cena - cim levnejsi, tim lepsi, nicmene zase nechci koupit uplnej smejd, takze aby stala tak nejak akorat :)

Nejvetsi problem je asi nosnost. Sice nezvedam zadne velke vahy, ale i tak mam docela strach, co udela po nejake delsi dobe pouzivani osa s nosnosti 300kg, prestoze bych na ni urcite nikdy nenalozil vic nez 150kg (jakoze ani to ne).

Dal pak koukam, jaka zvolit loziska, jestli to ma vubec smysl resit na domaci cviceni.

Netrvam ani na tom, aby osa byla nova, takze kdyby se tu nekdo nejake zbavoval (Brno a okoli idealne), tak tim lip.

Dik za kazdou radu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: so únor 04, 2017 9:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mas PM
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Ondráček


PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2017 8:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám v garáži osu Arsenal a jsem spokojen.
Udávaná nosnost je 300kg. Do 200 kg drží, pak se už začne trochu prohýbat. Trvalé ohnutí mám z vah asi nad 250 kg, ale jedná se jen o mírné prohnutí, okem sotva viditelný, pokud se přímo na to nezaměříš. Zatím nejvíc jsem tam měl naloženo 270 a prohnutí jen mírný, takže předpokládám že reálná nosnost bude víc jak 300, ale prostě to mají jako minimum, který ta osa ustojí na sto procent.
_________________
https://www.nutrilord.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
db


PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2017 8:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pořídil jsem si domů OL BARBARIAN BLACK MAMBA, 2200/50mm - černá, udávají nosnost až 700kg, zdrsnění je řekl bych optimální a jsem s ní opravdu spokojenej. Cena je trochu vyšší ale je to na furt a podle mě je lepší pořídit jednu kvalitní (v tomto případě za 7790kč) než jednu nic moc za 3000 a časem až se ohne, nebo ti bude vadit slabé zdrsnění tak kupovat další... A zase investovat do osy jako Ivanko za 17000 nebo do ještě dražšího Eleika mi přijde jako zbytečnost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jurmo


PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2017 9:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, dekuju za rady. Ja prozatim premyslel o olympijske ose strong - ta stoji kolem 3-3,5k. Ta black mamba uz je moc draha, takze jeste pouvazuju o te arsenal, ta by byla cenove prijatelna.

Tak snad pak vyberu nebudu brzo litovat, jak pise db a nebudu muset stejne zainvestovat do lepsi :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Vyber olympijske osy
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: