365 Gym Warrior - warrior_lifter



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - 365 Gym Warrior - warrior_lifter  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> 365 Gym Warrior - warrior_lifter
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sabrepwl


PříspěvekZaslal: st duben 01, 2020 8:04 pm    Předmět: 365 Gym Warrior - warrior_lifter Odpovědět s citátem

Po xy rokoch sa ide vrátiť opäť k písaniu tréningového logu, je fajn, mať zapísané čísla ako aj tréning, aký som išiel a pak si pozorne sledovať celú prípravu. Ani som nevedel, že som tu v minulosti už bol regnutý a preto mi nešlo zmeniť meno ako som chcel na warrior ale nevadí, ...

O mne v skratke venujem sa benchu do 90kg váhovke (súťažná váha 86kg) a osobáky :
raw 185
Eq 270,..

Tento rok som chcel ísť na jar skúsiť trojboj (premňa celkom výzva, keďže som doteraz vôbec nedrepoval ani neťahal)... chcel som ísť trojboj už minulý rok ale hned v prvom týždni prípravy som si odtrhol abduktor,... a tento rok sa to na jar odkladá nakoľko covid 19 to celé zmenil,... celý december a január som mal off season a trénovať som začal poriadne vo február a potom v polovici marca som mal krátky výpadok práve pre túto coronu, takže silovo som na tom teraz trošku horšie, ale tak súťaže sa presúvajú na jeseň tak je dosť času natrénovať,.. Dodám, že ked niekto čaká u mňa typický lifterský ruský tréning, to tu u mňa nenájde, trénujem podľa seba a hlavne inšpiráciu hladám hlavne v amerických metódach

Pondelkový tréning:
rozcvička a potom:
benchpress raw:
20kg 2x20op
70kg 2x5op
100kg 2x3op
130kg 1op
150kg 1op
160kg 1op
170kg 1op
150kg 5op
120kg 15op

tlaky na stroji tzv ceckostroj:
4x15op

arnoldky + facepulls superséria
4x15 + 15

utorok:
rozcvička
raw drep:
25kg 2x10op
75kg 2x3op
105kg 3op
125kg 3op
145kg 3op
155kg 3op
170kg 1op
briefsy:
185kg 3op
200kg 2op

sumo deadlift:
120kg 4xop

GM:
75kg 4x10op

rumunsky tah s vystretými nohami:
3x20op

brucho

a dnes v stredu:
kruháč na preliezkach zameraný na chrbát a potom 1km beh v prírode
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - 365 Gym Warrior - warrior_lifter
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: