silnější Radkoz


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - silnější Radkoz  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> silnější Radkoz
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Radkoz


PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2016 9:21 pm    Předmět: silnější Radkoz Odpovědět s citátem

Poprvé tady na Ronnie se svým logem, tak hned moc nevrčte, kdyby něco nebylo úplně dle místních protokolů..

Důvod:
26.11.2016 se koná oblastní mistrovství v trojboji equipped.. Chci si zdokumentovat progres k dosažení kýžené VT2 => cíl je nazvedat minimálě 467,5kg v trojboji v kategorii do 66kg.

Pak bych rád pokračoval v logu dál a dostal se na mistrovství ČR, pokud možno

Cíle na jednotlivé cviky:
Dřep: 190
Benč: 100
MT: 180

[/b]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Radkoz


PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2016 9:30 pm    Předmět: Benč 1.11.2016 Odpovědět s citátem

Dres:
2x95 x 3s (serie)


Dotlaky:
1 větší+1menší špalek ... 2x100 x 1s
2 větší špalky ... 2x100 x 2s[/b]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Radkoz


PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2016 9:34 pm    Předmět: MT 3.11.2016 Odpovědět s citátem

Dres:
2x165 x 3s

Pokus o dotahy (+cca 10cm), které jsou pro mě paradoxně těžší:
2x165 x 1s
2x160 x 2s

Mrtvolu jedu klasikou a s opaskem..

Zítra mě čekají dřepy...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Radkoz


PříspěvekZaslal: po listopad 07, 2016 7:23 am    Předmět: Dřep 6.11.2016 Odpovědět s citátem

Dres + bandáže (měkčí):
2x175 x 2s
1x180 x 1s

Dosedy na lavici:
3x185 x 1s
4x180 x 1s

Přítahy kladky v sedě:
10x40 x 1s
8x50 x 1s

Celkem v pohodě, příští dřepy budou maximálky, pojedu s tvrdšími bandamy..těším se.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Radkoz


PříspěvekZaslal: st listopad 09, 2016 7:59 am    Předmět: Benč 8.11.2016 Odpovědět s citátem

Už v práci mě bolely ruce, úpony. Asi ze dřepů..

Ale protože nerad skuhrám, pustil jsem se do treninku.

Po rozcvičení v dresu:
2x85 x1s
následovala stupňující se bolest paží od ramen dál..

2x90 x1s
Síla tam byla, ale po dalším nárůstu bolesti jsem se na to vykašlal, sundal triko a šel odpočívat. nedalo se to vydržet a po zkušenostech s touto bolestí z loňska to bylo myslím to nejrozumnější..Bohužel..
Doma jsem lupnul Ibáč na přeléčení, pro sichr.

Musím vynechat i čtvrteční trenink, budu pokračovat až maximálkami v neděli na benči, pak některý další den na dřepech..
Pak už jen základy a mělo by následovat pět - šest dní do závodů na odpočinek.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mravenec1


PříspěvekZaslal: st listopad 09, 2016 9:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj.. Zacinam te sledovat!
K te bolesti: Me pomohlo odpicinout a zvedat chvili bez bandazi..konkretne u bolesti loktu a zapesti.. Takova bolest jako kdyz telo roste..nebo jako kdyz si zlomis ruku..
Tak bud zdrav, trenuj tvrde a odpocivej :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Radkoz


PříspěvekZaslal: st listopad 09, 2016 8:12 pm    Předmět: Bude líp Odpovědět s citátem

Mravenec1 napsal:
Ahoj.. Zacinam te sledovat!
K te bolesti: Me pomohlo odpicinout a zvedat chvili bez bandazi..konkretne u bolesti loktu a zapesti.. Takova bolest jako kdyz telo roste..nebo jako kdyz si zlomis ruku..
Tak bud zdrav, trenuj tvrde a odpocivej :)


Ahoj, dík za příspěvek! Jsi první a navíc s takovou přesnou informací, super.. Přesně jsi to vystihl jak ty bolavý paže vnímám..jak zlámaný nebo při růstu kostí..
Snažím se to ojebávat i v práci, abych rukám dal klid ("snad to nezní jak hláška z minulýho režimu;)") a zatím se to zlepšuje..

Říkáš bez bandáží by to mohlo být lepší (myslíš asi ty na zápěstí, že ano?).. možná na tom něco bude..
Zkusím to, ale raději u maximálek na dřepy, na benče si je nechám..


Koukal jsem taky na Tvůj log a máš to pěkně pořešené;)

Kdyby Tě zas něco napadlo, sem s tím! Budu rád za každou informaci..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mravenec1


PříspěvekZaslal: st listopad 09, 2016 9:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jasně. já si myslím, že bandáže nejsou potřeba úbec. Je to jen psychická podpora. Když se bavím o vahách, který zvedáme my dva třeba. Těžit se z nich dá určitě.. ale viš jak... bandážovat se kuli každý stovce na benči...to asi neni nutností. Zápěstí má být silný, pevný. Nemělo by být něco na těle ochablé a neměli bychom se snažit to bandážovat, ale naopak zasílit ho.
Na zápěstí určitě pomůže bandáže nechat na nějáku dobu v tašce..když je používáš, tak si myslím hele, že zasílí svaly předloktí, ale svaly někde okolo zápěstí oslabnou. (Aspon takovej mam pocit)
Maxka a tak... to je na tobě.. ale určitě schválně postupně zkus, co ti to dovolí odjet bez bandazi, budes prekvapenej, že vlastně je nepotřebuješ a když si je vemes cas od času.. ucitis jak ti přidávaj na pevnosti.

Na bolesti loktu pomaha navlek na lýtka (pro naky ty kikboxery nebo co to je jak kopou do pytů, nebo běžci to pouzivaj atd... tak ten si nasadis pres loket... myslim, ze tomu rikaj i podkolenky, jen to je u nártu střihnutý a neni to jak ponozka... nasadis na ruku... abys to mel na loktu a pohoda.. (z nakyho materiálu dobrýho)..

celkove pouzivani ruznych navleku, neoprenovych apod bandazi (nemotacich) je trosku znát na výkonu a je to takovej aji komfort pri cviceni.. spíš bych řekl, že to chrání ty klouby v teple hezky atd.. ty to znas..

..sem se rozepsal o blbostech..
kdyz se na to podivas, tak vlastne jakákoliv bolest nebo neco znaci ze je neco spatne.. bud moc přetezujes nebo nějáký článek slábne a pak se to prohlubuje dál a dál a šíří se to k loktum atakdale.. znas to
at se ti dari
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Radkoz


PříspěvekZaslal: po listopad 21, 2016 9:19 pm    Předmět: Po několikadenním odpočinku... Odpovědět s citátem

Po menší odmlce, kdy jsem se soustředil i na jiné věci jsem zpět.. bohužel průběžně po trénincích vždy s bolestmi paží.. ne loktů nebo zápěstí, ale vypadá to, jakoby byl přetrénovaný biceps (který izolovaně vůbec netrénuju..)
zatím poslední závěr je, že mám asi činku při dřepu moc nízko na to, aby to ruce zvládaly a proto to přetížení paží..

tréninky jsem v posledních dnech jel takto:

16.11. Tlak
dres:
1x90 x 3s
dotlak na dva špalky:
3x90 x 1s
5x90 x 1s

Bolest tam zas byla, ale až ke noci..jakoby tam ale nebyla pořádně síla, což mě trochu překvapilo po tom víc jak týdenním odpočinku.

17.11. Dřep
dres+měkčí bandy:
1x165 x 1s
1x175 x 1s

tvrdší bandy:
1x185 x 1s - fail (motal jsem si to sám a už mě fakt bolely ruce a neměl jsem sílu to pořádně šponovat)
1x185 x 1s - OK (namotal mi kámoš)

Bolest v rukách jak prase.. chtěl jsem jet maximálky, aspoň 3 série po 1op. s 190 - 195kg a takhle to dopadlo:- (



20.11. Základy
Dřep ... dres + mekčí bandy:
1x165 x 1s

bolest v pažích..dřepy odpískány

Tlak ... jen RAW lehce na výbušnost, abych ruce šetřil:
4x60 x 2s
3x60 x 2s

Tah ... dres (po dlouhé době) Trochu mě po tlaku přestaly bolet ruce, tak jsem si dal mrtvolu a u té mě ruce prakticky bolely čím dál míň:-)
I tak jsem nejel ani do základu, raději lehce..
Dres:
1x130 x 1s
1x155 x 1s



A v sobotu 26. jdem na to..
Začínám být trochu skeptický v šance na trojboj 467,5kg, ale půjdu do toho naplno..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Radkoz


PříspěvekZaslal: so listopad 26, 2016 7:38 am    Předmět: Oblastní... Odpovědět s citátem

Dneska jedem se spolubojovníkama a spolubojovnicemi do Zbýšova získat pár medailí..

Základy (a následující pokusy) jsem si namyslel:
Dřep - 170 (180, 190\192,5)
Tlak - 87,5 (92,5, 95\97,5)
Tah - 165 (175, 185)


Takže do ní nebo po ní..buď anebo..
Zkrátka sázím všechno na třetí pokusy..uvidíme, ale bojovat budu ikdyby mi měly ruce upadnout..

Držte pěsti..

Rdk.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Radkoz


PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2016 7:53 pm    Předmět: je po závodech Odpovědět s citátem

Máme po závodech na oblasti (JM) a musím říct, že jsem byl lehce zaskočen kvalitní konkurencí, dokonce tak kvalitní, že i díky dá se říci štěstí jsem skončil na druhém místě..
Nejen, že jsem nedosáhl na II. VT, ale ani jsem neobhájil loňské zlato..

Nevadí..beru to pozitivně.. udělal jsem si soutěžní osobáčky, celá soutěž se obešla bez zranění (ani ruce mě moc nebolely a nebolí) a pivečko mi pak chutnalo:-)

Výkony z 26.11.2016 ve Zbýšově:
Dřep - 180
Tlak - 92,5
Tah - 180

Zítra jdu na trénink, ale jasnou představu o tom, co budu cvičit nemám..to si rozmyslím během dne a pak si to sem zaznamenám..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Radkoz


PříspěvekZaslal: st listopad 30, 2016 9:28 pm    Předmět: trenink 30.11.2016 Odpovědět s citátem

Mám rád tyhle změny trenálu po závodech...

Mám teď v plánu jet cca 6 týdnů 5x5, pak cca 6 týdnů více silově 3x3 u základních cviků + doplňky. Po šesti týdnech cyklu jeden trenink od každého základního cviku pyramidu až do maxima.
Samozřejmě zatím RAW, po dvou (5x5) + dvou (3x3) cyklech si dám zase silové maximum (tzn. po cca 24 týdnech)

Rozehřátí, rozklusání, dynamické protažení...

Tlak
5x55 x 5s

Zkoušel jsem dnes poprvé Power clean + Press
5x40 x 3s
No budu ladit techniku

Shyby
8xjá x 2s (pomalu dolů)

Na závěr taková dynamická legrácka, která mě od dětství baví:-)
Skok z místa do dálky snožmo
1x nevím jak daleko, ale na max x 3s

statické protažení
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Radkoz


PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2016 7:11 am    Předmět: trenink 6.12.2016 Odpovědět s citátem

Nebylo to lehký.. a navíc jsou ty pětky s kratšími pauzami najednou i slušný kardio..

rozcvičení, dynamické protažení

Dřep
5x40, 50, 70; 3x90; (pásek)2x100; 1x110
5x90 x 5s


Power clean
6x40 x 3s

Břicho - pozved nohou ve visu
10xnohy x 3s (pomalu a zacíleně na břicho)
+k poslední serii 5x svíčková vleže

[/b]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Radkoz


PříspěvekZaslal: pá prosinec 09, 2016 3:12 pm    Předmět: trenink 8.12.2016 Odpovědět s citátem

Jelikož se pravděpodobně až do pondělí do posilky nedostanu, rozhodl jsem se zredukovat, ale spojit dva tréninky..bylo to poznat:-)

rozcvičení, dynamické protažení..

Tlak:[b]
5x57,5 x 5s

[b]Tah:

5x105 x 5s

Shyby:
8xjá x 2s
4xjá x 1s - do selhání při 4. op.

Kliky na bradlech:
8xjá x 1s
8xjá+10 x 2s

statické protažení

Byť mám silově tlaky slabé, když jedu 65% u dřepu, tlaku a tahu, tlaky mi přijdou nejlehčí - s velkou rezervou, oproti dřepům a tahům..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Radkoz


PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2016 10:10 am    Předmět: trenink po + st Odpovědět s citátem

12.12.2016

rozcvička

Dřep:
5x95 x 5s

Millitary press:
6x40 s 3s

Břicho - zdvih nohou ve visu:
12xnohy x 3s

statické protažení


14.12.2016

rozcvičení, dynamické protažení

Tlak:
5x60 x 5s

Shyby:
8xjá x 2s
4xjá x 1s

Skok z místa snožmo do dálky:
5x max

statické protažení[/b]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - silnější Radkoz Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: