Dotaz - trénink předloktí

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Dotaz - trénink předloktí  Úvodní stránka -> Trénink -> Dotaz - trénink předloktí
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petr Melán

PříspěvekZaslal: so duben 22, 2017 4:45 pm    Předmět: Dotaz - trénink předloktí Odpovědět s citátem

Zdravím, potřebuju poradit. Cvičím něco okolo roku. Jedu podle tréninku 3x týdně tady z ronnie fora a nestěžuju si. Můj problém ale je, že jsem klasika vysoký a hubený (teda už vypadám po tom roce lépe, ale pořád to není žádná sláva :D) a jak cvičím, celkově jsem se zvětšil, akorát moje předloktí a zápěstí zůstalo stejně tenké a fakt to vypadá blbě.

Našel jsem si na netu cviky na předloktí a teď se chci zeptat zda by jste mi poradili, jak často (v jaké dny, kolik opakování a sérií) bych na to předloktí měl dávat. Cvičím pondělí,středa,pátek.

Možná blbý dotaz, ale mám doma činky a tak bych se chtěl i zeptat, zda by bylo možné cvičit přeloktí např. před nebo po treninku nebo ve volné dny i doma. Díky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung

PříspěvekZaslal: so duben 22, 2017 5:46 pm    Předmět: Re: Dotaz - trénink předloktí Odpovědět s citátem

Petr Melán napsal:
Zdravím, potřebuju poradit. Cvičím něco okolo roku. Jedu podle tréninku 3x týdně tady z ronnie fora a nestěžuju si. Můj problém ale je, že jsem klasika vysoký a hubený (teda už vypadám po tom roce lépe, ale pořád to není žádná sláva :D) a jak cvičím, celkově jsem se zvětšil, akorát moje předloktí a zápěstí zůstalo stejně tenké a fakt to vypadá blbě.

Našel jsem si na netu cviky na předloktí a teď se chci zeptat zda by jste mi poradili, jak často (v jaké dny, kolik opakování a sérií) bych na to předloktí měl dávat. Cvičím pondělí,středa,pátek.

Možná blbý dotaz, ale mám doma činky a tak bych se chtěl i zeptat, zda by bylo možné cvičit přeloktí např. před nebo po treninku nebo ve volné dny i doma. Díky

Nepotřebuješ cviky na předloktí. Cvič cviky, kde musíš v rukou držet velkou váhu. Typické jsou mrtvé tahy. Pak by ti mělo předloktí narůst aniž bys ho vůbec cvičil.
Tom3

PříspěvekZaslal: so duben 22, 2017 7:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tenky kotniky a zapesti, s tim moc nenadelas.. zvykni si
Jeste jsou k tomu perfektni maly lytka, to je pak uplne pecka vlastni zkusenost.
Petr Melán

PříspěvekZaslal: ne duben 23, 2017 9:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže říkáte klasika cvičit a časem to nějak příjde jo ? Já co si tak četl na netu, tak jedni říkají že normálně cvičit a jelikož se zapojuje u většiny cviků, tak se časem zesilní a někteří že zase předloktí je jako každý jiný sval a pro zvětšení se musí taky cvičit

Rychle na stránku:

Přejdi na: