Kritika a rady AB tréninku


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kritika a rady AB tréninku  Úvodní stránka -> Trénink -> Kritika a rady AB tréninku
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LiqweR


PříspěvekZaslal: čt duben 20, 2017 8:53 pm    Předmět: Kritika a rady AB tréninku Odpovědět s citátem

Zdar mám tady AB trénink a chtěl sem se zeptat co na něj říkáte?

A trénink :
dřep
legpress
zakopávání
lýtka
bench
tlaky
triceps 3 různé cviky

B trénink :
mrtvý tah
shyby
přítahy na záda
veslování dolní kladka
pullover
ramena
biceps 3 různé cviky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: čt duben 20, 2017 10:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

za "ramena" máš u mě 100 bodů
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LiqweR


PříspěvekZaslal: čt duben 20, 2017 11:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já to takhle mám napsané v mobilu, jen sem to překopíroval a zapomněl dopsat

"ramena" = Military press, Tlaky/Arnoldovy tlaky, upažování v předklonu. (když jedu arnoldovy tlaky tak nejedu upažování, střídám to)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: pá duben 21, 2017 8:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ramena su moj oblubeny cvik
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LiqweR


PříspěvekZaslal: pá duben 21, 2017 11:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Už sem to opravil tak nemusi rýpat další a další :-D došel sem si pro radu jestli to je dobrý plán nebo ne, tak bych byl rád kdyby jste se další zdrželi priblblych komentářů :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Big Muscle


PříspěvekZaslal: pá duben 21, 2017 11:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To není plán, ale seznam cviků.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: pá duben 21, 2017 11:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Co ti na to máme říct, když ani nevíme, kolik ti je, jaký je tvůj cíl, kolik vážíš, jak dlouho cvicíš atd atd...
_________________
Chce to čas...

https://www.instagram.com/studynkapetr/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gesag
(ban)


PříspěvekZaslal: pá duben 21, 2017 12:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

LiqweR napsal:
Už sem to opravil tak nemusi rýpat další a další :-D došel sem si pro radu jestli to je dobrý plán nebo ne, tak bych byl rád kdyby jste se další zdrželi priblblych komentářů :-)


"komentare na internetu jsou jen tak priblble, jako puvodni prispevek"
- stare cinske prislovi
_________________
Radobyklaun
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: pá duben 21, 2017 5:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já myslím, že to je bomba trénink a když to pojedeš aspoň půl roku, pořádně tvrdě, hezky všechny série do selhání a pokud možno bez pauz ... teda žádné dny volna ... a seženeš si nějakou pořádnou sypku, protože jinak stejně nemá cenu se nějak moc snažit, tak to bude úplně boží. A hlavně pořádně odizolovat cviky a jet to všechno v supersériích a vynucená opakování!

Nebude ti vadit, když to podle tebe pojedu taky?

_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: pá duben 21, 2017 5:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

LiqweR: Pokud ti neni míň než 15, tak si rovnou dej facku a pak ještě jednu. Že vůbec někdo dokáže v dnešní době dát takovýhle debilní dotaz s jakýmsi seznamem nicneříkajících cviků, jak neandrtálec, nejenom že nechápu, ale fakt mě vytáčí. Vlezu sem fakt pětkrát do roka, ale asi to ještě zkrouhnu, tohle se nedá.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LiqweR


PříspěvekZaslal: so duben 22, 2017 10:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Věk 19 let, váha 71kg, výška 175cm cvičím od ledna, jde mi o nabrání a o to vypadat nejak normálně. Cvičil sem doteď 3x týdne full body tak sem se chtěl zeptat jestli je todle dobré jezdit Pondělí, úterý, čtvrtek, pátek, díky všem za komentáře ať už negativní pro příště se zkusím zeptat lépe.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: so duben 22, 2017 11:18 am    Předmět: Re: Kritika a rady AB tréninku Odpovědět s citátem

LiqweR napsal:
Zdar mám tady AB trénink a chtěl sem se zeptat co na něj říkáte?

A trénink :
dřep
legpress
zakopávání
lýtka
bench
tlaky
triceps 3 různé cviky

B trénink :
mrtvý tah
shyby
přítahy na záda
veslování dolní kladka
pullover
ramena
biceps 3 různé cviky


Můžeš racionálně napsat, proč donekonečna řešíš tréninkovou skladbu a neusadíš se alespoň na krátkej makrocyklus u jednoho konkrétního tréninku? Tohle je akorát cesta nikam. A evidentně i málo čteš knihy/články, což je další piha na kráse.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EpsteinBarr


PříspěvekZaslal: út duben 25, 2017 8:08 am    Předmět: Re: Kritika a rady AB tréninku Odpovědět s citátem

Roper napsal:


Můžeš racionálně napsat, proč donekonečna řešíš tréninkovou skladbu a neusadíš se alespoň na krátkej makrocyklus u jednoho konkrétního tréninku? Tohle je akorát cesta nikam. A evidentně i málo čteš knihy/články, což je další piha na kráse.


Vystihol si to.
Pri vsetkej ucte, som presvedceny o tom, ze na fore sa pocet uzivatelov, ktorí vedia nieco viac o cyklovani treningu da velmi jednoducho a rychlo zratat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: út duben 25, 2017 12:15 pm    Předmět: Re: Kritika a rady AB tréninku Odpovědět s citátem

EpsteinBarr napsal:
Roper napsal:


Můžeš racionálně napsat, proč donekonečna řešíš tréninkovou skladbu a neusadíš se alespoň na krátkej makrocyklus u jednoho konkrétního tréninku? Tohle je akorát cesta nikam. A evidentně i málo čteš knihy/články, což je další piha na kráse.


Vystihol si to.
Pri vsetkej ucte, som presvedceny o tom, ze na fore sa pocet uzivatelov, ktorí vedia nieco viac o cyklovani treningu da velmi jednoducho a rychlo zratat.


Byť jsem zde na fórum krátce, myslím si, že ten počet dobře informovaných lidí, nepřesahuje počet prstů jedné ruky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EpsteinBarr


PříspěvekZaslal: út duben 25, 2017 3:21 pm    Předmět: Re: Kritika a rady AB tréninku Odpovědět s citátem

Roper napsal:
EpsteinBarr napsal:
Roper napsal:


Můžeš racionálně napsat, proč donekonečna řešíš tréninkovou skladbu a neusadíš se alespoň na krátkej makrocyklus u jednoho konkrétního tréninku? Tohle je akorát cesta nikam. A evidentně i málo čteš knihy/články, což je další piha na kráse.


Vystihol si to.
Pri vsetkej ucte, som presvedceny o tom, ze na fore sa pocet uzivatelov, ktorí vedia nieco viac o cyklovani treningu da velmi jednoducho a rychlo zratat.


Byť jsem zde na fórum krátce, myslím si, že ten počet dobře informovaných lidí, nepřesahuje počet prstů jedné ruky.


Je tu pekny pocet clenov, ktorí o treningu vedia velmi, velmi a velmi vela. Bud ale rezignovali a skor pisu paradoxne do inych topicov, resp. len pridu na chvilu, precitaju nejake tie "nove" prispevky a nereaguju.
Ved to vidis aj v treningovych logoch, kto vie preco, co a ako cvici...
Good luck.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kritika a rady AB tréninku Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: