Sparling věčný začátečník v posilovně. :)



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Sparling věčný začátečník v posilovně. :)  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Sparling věčný začátečník v posilovně. :)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sparling_Water


PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2017 11:47 pm    Předmět: Sparling věčný začátečník v posilovně. :) Odpovědět s citátem

Zdravím všechny, kteří navštíví tento log. Ze začátku bych chtěl říct, že nejsem úplný začátečník. Nějaké informace za ta léta o cvičení mám. Každopádně vždycky po nějaké době dojde motivace a přestanu cvičit. To je právě důvod, proč jsem se rozhodnul založit tento log. Snad mě to bude motivovat k lepším výkonům a výsledkům a k celkovému cvičení.

Něco "hodně" málo o mě: Je mi 27 let měřím 189 cm a vážím asi 94 kg. Kvalita není nic moc, ale proto jsem tady, abych to zlepšil. :) Trénuju 4 X týdně.

Můj cil je:

1) zlepšit stravovací návyky, jíst pravidelně, vylepšit jídelníček a cítit se fajn.
2) nabrat svalovou hmotu
3) nějak trávit čas tím co mě baví :)

Udělal jsem si zhruba nástřel jídelníčku, jak by měl vypadat. Chtěl bych říct, že jsem sice pracující, ale peníze nemám na vyhazování.

snídaně - 5 vajec a 150g žitného chleba + máslo nebo margarín
svačina - ovesné vločky 100g a vanička tvarohu 250g
oběd - brambory 150 a kuřecí maso 150g
svačina - protein 80 WPC + banán 150 g
večeře - rýže 150g a kuřecí maso 150g
svačina - vanička tvarohu 250g

Nutriční hodnot -

282 bílkovin z toho 240 kvalitních bílkovin z masa, tvarohu a proteinu
384 sacharidů
112 tuků

Pokud napíšete připomínky k jídelníčku budu rád.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NukeTheWhales


PříspěvekZaslal: čt listopad 23, 2017 5:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Výživa je pro mne víceméně říší polostínu, avšak nejsem si jistý, zda tvůj jídelníček neobsahuje přehršel proteinu. Potřeby denního příjmu bílkovin se od člověka ke člověku různí ( kupříkladu v rámci jedné studie bylo odhaleno, že zatímco průměrný požadavek na denní množství přijatých bílkovin mezi ženskými cyklistkami činil 1.6 g bílkoviny na 1 kg tělesné váhy, individuální požadavky některých sportovkyň tento průměr - jak už to před zprůměrováním bývá - dalece přesahovaly a atakovaly hranici 3 gramů na 1 kg tělesné váhy), čili je možné, že ze svého denního příjmu jsi schopen absorbovat podstatnou část, neřkuli vše. Stran skladby potravin bych měl výtku snad jen k tvarohu. Sám jsem s ním v minulosti nerozvážně experimentoval, dokud jsem na vlastní kůži nepoznal, že obsahuje skryté hleny, které se teprve působením v těle uvolňují. Od té doby si na noc dávám už jen rolety dolů. To však ve vztahu k tobě až tak moc neznamená.


Naposledy upravil NukeTheWhales dne čt listopad 23, 2017 10:37 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hrdak


PříspěvekZaslal: čt listopad 23, 2017 7:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlas, tvaroh na noc zapříčiní jen to, aby tělo které má v noci regenerovat trávilo ten tvaroh. A to neříkám jen já. Koukni např. na Ch. Poliquina
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt listopad 23, 2017 8:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ako tu už padlo - je tam príšerne veľa tvarohu. Nočný proteín je lepší ako tvaroh a v konečnom dôsledku asi aj lacnejší

Ale nie len to som chcel - nevidím, okrem jedného smutného banánu, žiadne ovocie, žiadnu zeleninu. Zároveň kvantá zbytočného proteínu a tá pestrosť stravy nie je nič moc. Je viac druhov masa, než len kuracie (chápem, že asi finančné dôvody...) a aj s prílohami sa dá viac vyhrať.

Neboj sa pestrosti a zmierni s tými bielkovinami, veď sa uprdíš na smrť

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt listopad 23, 2017 9:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ký ďas ťahá ťa sem chlapče, od nás ťahať rozumy? Pravil preci Cacuľín Pavel - a či možno iný šibal na poľi kuľtúrneho turizmu - kalórie ňetreba rátať, ale prijímať!

Inuž, ak Ďekarabáš aj s Ňúkem dz´Ueilsom raďia meňej tvarohu do gágora si pchať, načim ich posľúchni a meňejviac zeľeninky i ovôcia zaraď do jedáľnička bistro. Ako však môj starý otěc hovorili často - de gustibus est non disputandum.

Moja rada zňie, ňeváhaj suchým vínkom gágor zvlažiť, kvôľi dobrému tráveňiu, občas kvaľitný desťilát dopaj žalúdku ako aperitivum. Cibuľou a česnakom ňešetri, zdraviu napomôžu pevňejšiemu, občasňe i ostrejšieho čiľi ňechaj viac do poľievky či omáčky ukvapnúť, že by ťi sopľe vyhnalo z duťín i červa vypáľilo.

Iňým dobrým nápadom z kuchýň starých maťerí vývary hovädzie i kuracie sú, ťie i pobiedňejších na nohy ihňeď postavia. Jeden z receptou takto zňie: Jebňi sľiepku v kuríňe tak, že by si všecko príľiš krvou nezafúľal, piera ošklb dôkľadne, abi v krku ňeskôr ňeškriabalo, vňútorností zbav sa ako vieš. Do hrnca ju šmär, zeľeňinky popridávaj podľa chuti, i banduriek, vňatí, mrkvičku, zeľeru i petržlenu. Var, kým ohňivá guľa na oblohe svieťi, keď pohasínať začňe, naservíruj do tanierkov chytro. Ňezabudňi osoliť!

Môj tajný tip pre ťeba, duša ňeskúsená, múzou Ďžejmího Oľivera a Zděnmíra Pohlreicha nepoľúbená, je tlačenka s octom i cibuľou, pivom zapíjaná. Ľen táto kombinácia ťie pravé vášňe rozprúďi vždy, preto k miernosťi a opatrnosťi pri jej požívaní nabádam.

Hádam ťi ťieto závery aspoň maľím kompasom v kuchyňi budú, a úpľne na záver - ňezabudňi aspoň maľí dezert ťelu dopriať - pohár ňutely vždy v zásobe rezervňej maj.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: čt listopad 23, 2017 9:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jídelníček je hodně jednotvárný a máš tam moc tvarohu. Ten bych úplně vyhodil a nahradil ho něčím jiným, možností je až až. A pokud nejsi v kůře, tak těch bílkovin je taky zbytečně moc.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sparling_Water


PříspěvekZaslal: čt listopad 23, 2017 2:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuju za reakce a rady. :)

Do jídelníčku budu zařazovat zeleninu a ovoce podle peněz. Bohužel, tak to je. Vím, že zelenina obsahuje hodně minerálů atd., ale také je nutno říct, že je to s masem a ovocem nejdražší položka na jídelníčku.

Tady je trošku pozměněný jídelníček

Snídaně 4 vajíčka, 150g chleba, margarín
Svačina Cottage + ovesné vločky 100g
Oběd brambory 150g + maso 150g
Svačina protein WPC 80 + banán 150g
Večeře rýže 120g + maso 150g

B 180 S 296
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sparling_Water


PříspěvekZaslal: čt listopad 23, 2017 8:35 pm    Předmět: Trénink number 1 (prsa + triceps) Odpovědět s citátem

Lehce Kolo

Bench press

60X6, 60X6, 90X4, 90X4, 90x4, 90X4

Peck deck

40X6, 70X6, 70X6, 70X6

Jednoručky na šikmé lavici hlavou nahoru

17X6, 20X5, 20X5, 20X4, 20X4

Stahování kladky na triceps

40X6,40X6,60X5,60X5,60X5

Tricepsový tah za hlavou

20X6, 25X4,25X4,25X4

Kick-back

8X6,8X6,8X6

Procházel jsem články různě na internetu, jak se stravovat atd. Zjistil jsem, že v jednom článku často vyvrací, co píšou v tom předchozím. Mám v tom fakt bordel. Takže jsem navštívil výživového poradce a nechám si jídelníček udělat na míru. Radši sáhnu do kapsy, než bych skládal jídelníček sám. V tomhle případě si myslím, že se konzultace a odborná pomoc hodí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Sparling věčný začátečník v posilovně. :)
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: