Pozdravte každého a dostáváte problém s tukem



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pozdravte každého a dostáváte problém s tukem  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Pozdravte každého a dostáváte problém s tukem
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Antonio94


PříspěvekZaslal: so červenec 01, 2017 5:25 am    Předmět: Pozdravte každého a dostáváte problém s tukem Odpovědět s citátem

Pozdravy! Vzhledem k tomu, že sem nevidím žádné úvodní vlákno, rád bych zde představil úvod a současně sdílím i stav těla.
Jsem Antonio, 23 let a v současné době pracuji jako spisovatel. Nedávno jsem cítil, že mé tělo je stále slabší a slabší (pravděpodobně kvůli mé nadměrné době práce před počítačem bez práce). A tak si myslím, že bych měl začít pracovat dříve, než se staneme nadváhou.
Cvičil jsem v posilovně jen asi 3 měsíce (před 2 lety). Nedávno jsem začal být mnohem tlustší. Být tuk nemusí nutně znamenat špatné, ale způsobuje, že mé tělo vypadá jako velmi slabé, nevyvážené a nezdravé. Zpočátku jsem si myslel, že bych měl dělat břišní cvičení, ale můj přítel navrhl, že bych měl dělat celkovou tělesnou cvičení. Nezačala jsem můj plán, ale přemýšlím: mám začít i dietu? Jiní říkali, že po jednom roce bych měl jíst tak normálně, abych poskytl více "masa" tělu? A pak můžu pracovat více, abych zpevnil mé tělo (omlouvám se, že zatím ještě nevím, co se týče zpracování termínů).
Momentálně jsem 65 kg, výška 1m75. Pracoval jsem po dobu 3 měsíců, ale pak jsem to opustil už 2 roky. Moje jídlo je zcela normální, ale musela jsem mít tendenci mít snack víc, než je nutné. V dnešní době nejeznu mnoho občerstvení, ale předpokládal jsem, že svačinka není pro tuto vyspělou práci.


Naposledy upravil Antonio94 dne ne červenec 02, 2017 2:36 pm, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
TTeDy


PříspěvekZaslal: so červenec 01, 2017 12:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pozdravte každého a dostáváte problém s tukem
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: