Vzpěračské trhačky



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Vzpěračské trhačky  Úvodní stránka -> Ostatní -> Vzpěračské trhačky
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KrystofK


PříspěvekZaslal: pá květen 19, 2017 3:07 am    Předmět: Vzpěračské trhačky Odpovědět s citátem

Ahoj, pro slečnu hledám trhačky, které jsou vhodné pro vzpírání, respektive takové, které ve videích mají tak často zaraniční vzpěrači - u nadhozů "neblokují" zápěstí.
Našel jsem pouze dvoje - viz. foto. První od Petra Marečka a druhé se jmenují chiba strongman. Máte s nimi zkušenosti? Nebo existují jiné, které máte odzkoušené a které se hodí právě na trénink nadhozů nebo cviků, kde musíte mít volné zápestí a klasické trhačky to nedovolují?
Díky moc.



nebo:
https://cdn.myshoptet.com/usr/www.fitpower.cz/user/shop/big/5369.jpg?57fc9175
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e-witch


PříspěvekZaslal: st červen 21, 2017 2:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

... zkoušela jsem trhačky podobné těm, co jsou na fotce a spokojenost, hlavně díky rychlému použití - oproti klasice mi přijdou pohotovější ... na vzpírání je nepotřebuju, ale jen tak jsem vyzkoušela pár přemístění - a nebyl problém
... nakonec jsem si ušila o něco větší a používám je ne klasicky - podmotané, ale navlíknu na zápěstí jako dvojité ucho - a činku jakoby zavěsím ... je to podle mně úplně nejrychlejší a nejjednodušší metoda - za předpokladu správné velikosti
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Vzpěračské trhačky
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: