Činková posilovna v centru (širším) Prahy - hledání



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Činková posilovna v centru (širším) Prahy - hledání  Úvodní stránka -> Ostatní -> Činková posilovna v centru (širším) Prahy - hledání
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MidnightRunner1


PříspěvekZaslal: ne červenec 16, 2017 6:48 pm    Předmět: Činková posilovna v centru (širším) Prahy - hledání Odpovědět s citátem

Ahoj, vracím se k činkám cca po 7 letech. Dostal jsem v práci Multisport kartu, což byl takový impuls. Bohužel jsem odkojený činkami a trénink si dokážu představit jenom tak, že odjedu mrtvolu, bech, dřepy a pak teprve přemýšlím co dál. I na ruce a ramena mám nejradši jenom činku. Co jsem zkusil v centru Prahy fitka, která mají Multisport vstup, tak většinou jedna lavice na bech, jedna klec na dřepy i DL. Tj. kdybych si tam chtěl zacvičit, tak tak dvakrát déle s čekáním.

Máte někdo tip na posilku která by byla více činkově orientovaná? Omezení je na centrum Prahy, max Prahu 7 a vstup na MS kartu, viz následují mapka s posilovnami.

multisport.cz/?s=&town=Praha&activity=5049


PS, nejsem žádný pyšný, náročný, já nevím co borec, naopak je má součásná výkonnost dost mizerná. Jenom se prostě mezi stroji necítím dobře.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Činková posilovna v centru (širším) Prahy - hledání
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: