Sportovní fyzioterapeut (kulturistika, silové sporty)



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Sportovní fyzioterapeut (kulturistika, silové sporty)  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Sportovní fyzioterapeut (kulturistika, silové sporty)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ultimatee


PříspěvekZaslal: út červenec 25, 2017 4:50 pm    Předmět: Sportovní fyzioterapeut (kulturistika, silové sporty) Odpovědět s citátem

Ahoj,
je tu někdo, kdo má zkušenosti nebo mi může doporučit sportovního fyzioterapeuta (kulturistika, silové sporty)? Mám speciální problém břišní svalové oblasti, normální fyzioterapeut ze špitálu si s tím neporadí, vyžaduje odborné znalosti/zkušenosti se zaměřením na core a tento typ sportu.
Za rady předem děkuji
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: út červenec 25, 2017 5:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V Česku bych věřil sportovnímu fyzioterapeutovi Kolářovi, kterej se stará i o elitní sportovce. Ačkoliv je dražší, tak má zajímavý přístupy. Nicméně čekací doba bude u něj zřejmě dlouhá...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GS RIDER
(ban)


PříspěvekZaslal: st červenec 26, 2017 6:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ropere, ty jsi vůl jak dělo. Takový doktor Cvach. "V posledním Journal of Medicine jsem četl"...
V Česku neexistují pro tebe dost dobří trenéři, fyzioterapeuti, výživoví odborníci, doktoři. Powerlifting je mrtvý sport. Vysypal ses na 130 v benči a trousíš tady moudra jak trenér reprezentace. Probuď se! Jsi úplná nula
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GS RIDER
(ban)


PříspěvekZaslal: st červenec 26, 2017 7:05 am    Předmět: Re: Sportovní fyzioterapeut (kulturistika, silové sporty) Odpovědět s citátem

Ultimatee napsal:
Ahoj,
je tu někdo, kdo má zkušenosti nebo mi může doporučit sportovního fyzioterapeuta (kulturistika, silové sporty)? Mám speciální problém břišní svalové oblasti, normální fyzioterapeut ze špitálu si s tím neporadí, vyžaduje odborné znalosti/zkušenosti se zaměřením na core a tento typ sportu.
Za rady předem děkuji


ty jsi z Jitřní Moravy? Jeden by tu byl, chodí sem na fórum, říká si Poman zkus mu napsat. Podle profilové fotky bych tě netipoval na elitního sportovce a řekl bych, že tenhle fyzioterapeut je pro tebe elitní až až:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ultimatee


PříspěvekZaslal: st červenec 26, 2017 8:12 am    Předmět: Re: Sportovní fyzioterapeut (kulturistika, silové sporty) Odpovědět s citátem

GS RIDER napsal:
Ultimatee napsal:
Ahoj,
je tu někdo, kdo má zkušenosti nebo mi může doporučit sportovního fyzioterapeuta (kulturistika, silové sporty)? Mám speciální problém břišní svalové oblasti, normální fyzioterapeut ze špitálu si s tím neporadí, vyžaduje odborné znalosti/zkušenosti se zaměřením na core a tento typ sportu.
Za rady předem děkuji


ty jsi z Jitřní Moravy? Jeden by tu byl, chodí sem na fórum, říká si Poman zkus mu napsat. Podle profilové fotky bych tě netipoval na elitního sportovce a řekl bych, že tenhle fyzioterapeut je pro tebe elitní až až:)


Ano jsem z Jižní Moravy a ano nejsem elitní sportovec a nikdy jím ani nebudu. To není můj cíl a vůbec netuším, co to s tím má společného? :) Nicméně, obešel jsem již spoustu lidi a různých vyšetření a žádný z nich mi nedokázal pomoct, proto se teď snažím cílit na tento typ lidí, kteří se specializují na problémy tohoto sportu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GS RIDER
(ban)


PříspěvekZaslal: st červenec 26, 2017 8:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A to je prave Poman.
Edit: sám cvičí v posilovně a silově. Nevím proč by v Česku neměli být odborníci. Tyhle velkopanské řeči od někoho s průměrnou výkonností vyznívají opravdu směšně. Bez se podívat ropáku k Ripperovi do logu, jak to vypadá, když někdo zvedá stodoly a přitom zůstává absolutně skromný...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: st červenec 26, 2017 10:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Roper napsal:
V Česku bych věřil sportovnímu fyzioterapeutovi Kolářovi, kterej se stará i o elitní sportovce. Ačkoliv je dražší, tak má zajímavý přístupy. Nicméně čekací doba bude u něj zřejmě dlouhá...


Ke Kolářovi se nemáš šanci dostat. I jeho kurzy na DNS metodu jsou věčně plné, natož ošetření. Ale normální hobík péči takové kapacity nepotřebuje, je to jako jezdit do Lídlo pro rohlík Rolls-Roycem.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poman


PříspěvekZaslal: st červenec 26, 2017 10:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Napiš mi co tě trápí.
Klidně na to můžeme mrknout, když bude třeba.
Akorát jsem do dovolený úplně přeplněný, takže až po ní.
_________________
Nikoho nemasíruju...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Ultimatee


PříspěvekZaslal: pá srpen 11, 2017 6:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Napsal jsem ti pm :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Sportovní fyzioterapeut (kulturistika, silové sporty)
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: