60 minut anaerobní + 30 minut aerobní aktivity (Hubnutí)



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - 60 minut anaerobní + 30 minut aerobní aktivity (Hubnutí)  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> 60 minut anaerobní + 30 minut aerobní aktivity (Hubnutí)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
r8w9a5k


PříspěvekZaslal: st říjen 18, 2017 11:38 am    Předmět: 60 minut anaerobní + 30 minut aerobní aktivity (Hubnutí) Odpovědět s citátem

Zdravím,
měl bych dotaz ohledně svého režimu. Jde mi o hubnutí a vyrýsování.

Něco o mně:
Je mi 23 let, 193cm, 99kg-110kg, 14%bf, mezomorf-endomorf.

Jídelníček:
Snídaně - protein mash (32g sacharidů, 18g bílkovin, 4g tuku)
Svačina - proteinová tyčinka z dm x2 (20g sacharidů, 14g bílkovin, 4,5g tuku)
Oběd - maso + příloha (<80g sacharidů, 30g bílkovin, <20g tuku)
Večeře - maso/vejce/kysané mléčné výrobky/luštěniny + zelenina (20g sacharidů, >50g bílkovin, <10g tuku)
Večeře2 - proteinový nápoj (25g sacharidů, 35g bílkovin, <2g tuku)
Celkem:
<=200g sacharidů
150-160g bílkovin
cca 30g tuku

Trénink:
Naplánoval jsem si trénink na 60 minut anaerobní fáze (standardní trénink, akorát s parametrem 5x15, abych vyčerpal svaly a nejvíce se přiblížil ke křivce pálení tuku) + 30 minut následného kardia v klidnějším režimu, kde je snaha v dojezdu o podporu pálení tuku.
Po tréninku budu 90 minut bez živin, následná večere ve složení bílkoviny + zelenina.


Otázky:
1. Je tato skladba obecně dobrá?
2. Je reálné dostat se do fáze pálení tuků po anaerobní fázi?
3. Je rozumné držet 90 minutové okno po tréninku kvůli podpoře pálení tuků v klidovém režimu?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milda18


PříspěvekZaslal: st říjen 18, 2017 5:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tam je tolik chyb, že zadarmo ti bude radit jen svatej
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: st říjen 18, 2017 5:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

radim jenom za sebe:
vykasli se na schema 5x15
zvol si objemovy trening ( bear, fest, korte, stronglift 5x5) a dalsi, a drz se ho
rysuje se zradlem, ne treningem

nestav jidelnicek na doplncich, ale na kvalitnim masu a zelenine

pokud chces opravdu hubnout, zkus sacharidove vlny
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fangorn


PříspěvekZaslal: čt říjen 19, 2017 9:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

V jidelnicku mas 5 jidel, z toho jsou 3 z proteinovych doplnku stravy - doplnku jis vic, nez normalniho jidla. To je uplne spatne, kdyz jist 5x denne, tak 5 normalnich jidel a k tomu, v pripade potreby (po treninku apod.) zarad nejaky doplnek. Takhe to trochu pusobi dojmem, ze spolehas na to, ze spousta doplnku vyresi problem sama (resp. za tebe). Coz tak uplne nefunguje, zakladem je kvalitni strava a kdyz mas kvalitni stravu, doplnky nepotrebujes.

5x15 mi taky neprijde jako uplne nejlepsi reseni, na druhou stranu, pokud odjedes poctive (!) 60 min v posilovne a pak 30 min kardia (aspon tak 3-4x tydne), je dost pravdepodobne ze zhubnes, at uz bude ten trenink slozen jakkoliv
Nezapomen, ze telo nepotrebuje energii jen na tu samotnou praci pri treninku, ale taky na regeneraci - je to jen muj nazor, ale neprijde mi uplne relevantni zaobirat se pri treninku tim, kdy se co pali, protoze odbouravani tukove tkane/stavba svalove jsou mnohem komplexnejsi procesy, na ktere je lepsi nahlizet spis v horintu dni/tydnu, nez hodin, nebo dokonce minut. Z toho duvodu mi i to 90 min okno po treninku prijde zbytecne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt říjen 19, 2017 9:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

1. ne
2. ano
3. ne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - 60 minut anaerobní + 30 minut aerobní aktivity (Hubnutí)
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: