Pavelito aneb od anorexie ke svalům


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 37, 38, 39  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pavelito aneb od anorexie ke svalům  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Pavelito aneb od anorexie ke svalům
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pavelito


PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 8:48 pm    Předmět: Pavelito aneb od anorexie ke svalům Odpovědět s citátem

Ahoj všem, během minulého roku jsem ztratil půlku své váhy ( z 97 kg jsem šel na 51 kg ). Postihla mě typicky mužská nemoc a to anorexie.
Nejedl jsem a cvičil a nezbývala mi energie na normalní život. Ale tím vás tu nebudu trápit. Důležité je, co jsem dostal pod stromeček. Jo jo přesně s posledním soustem vánočního kapra se mi rozsvítilo. Zavítal jsem na několik kulturistických webů a sestavil si jídelníček dle zkušeností ostatních. Vypadá nějak takto:
Ráno : Ovesné vločky od Emca, Knuspi rýže a GAINER MUTANT MASS
Svačina : 2 celozrnné chleby se šunkou, cottage sýr smíchaný buď s přesnídávkou, s knuspi rýžovou kaší, jáhlovou kaší, s pudinkem nebo Cottage s bebe sušenkama, plátkový sýr
Svačina 2: většinou Jablko nebo Banán
Oběd: Kuřecí, rýže, těstoviny, brambory a k tomu nějaká ta zelenina
Svačina 3: Nějaké ovoce nebo piškoty, sušenky, musli prostě rychlé sacharidy a gainer
POSILOVÁNÍ
po tréninku: Banán a přesnídávka s chlebem, pudink atd.
Večeře: 2 celozrnné chleby s 1. Omeletou z pěti vajec, 2. syrečkama a šunkou, tuňák a k tomu většinou zelenina
Před spaním : Protein a Tvaroh 250g nízkotučný s mlěkem a Bebe sušenky na dochucení
v noci se budím a dávám protein

Musím poznamenat, že mé cvičení nebude nejspíš zcela v pořádku, prostě zvedám činku, dělám kliky, sklapovačky atd. se svou váhou, nemám totiž ještě tolik síly. Pokrok, ale vidět je. z 51 Kg jsem nyní na váze 60. Proto zde budu vést "deníček" s poděkováním vám všem, co jsem přispívají, moc jste mi pomohli při začátku, se pro dnešek loučím. PS budu rád za každou připomínku, jak k mojí "debilitě" ztráty váhy, či blbostem v jídelníčku. Rady ohledně posilovacích cviků uvítám a budu za ně velmi rád.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: ne únor 13, 2011 7:02 pm    Předmět: Po necelém týdnu Odpovědět s citátem

Musím říct, že mě napadla svina chřipka a chtěla se ve mě rozvinout, i přez nechuť k jídlu jsem do sebe nacpal vždy potřebné objemy a držím si stále svou hmotnost. Dnes jsem si dal trénink : RAMENA, BICEPSY a skočil na hodinku na BADMINTON, nakonec nějaké ty sklapovačky. Pociťuji nárůst síly, činka, kterou jsem dříve nosil obouručně, už snese i jednoruč.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: ne únor 13, 2011 7:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To bude zajimavy log, pokud neskonci tak rychle, jak zacal, kazdopadne drzim palce.
Po anorexii asi budes mit trochu rozhazeny a zpomaleny metabolismus, takze strava bude klicova, ale jsi mlady a telo se vrati rychle zpet do normalu, hlavne ze v hlave uz to mas srovnane, to je u anorexie nejdulezitejsi.

citace:
Ahoj všem, během minulého roku jsem ztratil půlku své váhy ( z 97 kg jsem šel na 51 kg ). Postihla mě typicky mužská nemoc a to anorexie


jinak asi jsi chtel napsat typicka zenska nemoc, protoze u muzu je to spise vyjmka
btw jak dlouho ti trvalo ztratit 46kg?
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: ne únor 13, 2011 8:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
To bude zajimavy log, pokud neskonci tak rychle, jak zacal, kazdopadne drzim palce.
Po anorexii asi budes mit trochu rozhazeny a zpomaleny metabolismus, takze strava bude klicova, ale jsi mlady a telo se vrati rychle zpet do normalu, hlavne ze v hlave uz to mas srovnane, to je u anorexie nejdulezitejsi.

citace:
Ahoj všem, během minulého roku jsem ztratil půlku své váhy ( z 97 kg jsem šel na 51 kg ). Postihla mě typicky mužská nemoc a to anorexie


jinak asi jsi chtel napsat typicka zenska nemoc, protoze u muzu je to spise vyjmka
btw jak dlouho ti trvalo ztratit 46kg?


Myslel jsem to ironicky, s tou typicky mužskou nemocí, půlku svý hmotnosti jsem ztratil v úseku od letních prázdnin do zimních prázdnin ...takže peklo no, metabolismus se mi teď vrací do normálu, žaludek se roztahuje a chce pořád větší a větší porce, mám vůli, což se vlastně projevilo i tehdy, kdy jsem měl anorexii, a prostě jsem si to jídlo nedal. Ted mi snad ta vůle pomůže se srovnat. Cvičím zatím doma, dennodenně žádné velké dávky. Suplementy nějaké jsem si pořídil a tvaroh s bebe sušenkama na noc, to je můj největší hit, every day :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MiKra


PříspěvekZaslal: ne únor 13, 2011 8:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

máš někde nějaký fotky? Třeba momentky? By mě zajímal ten rozdíl..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: ne únor 13, 2011 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MiKra napsal:
máš někde nějaký fotky? Třeba momentky? By mě zajímal ten rozdíl..


No na focení jsem neměl moc náladu v době mého útlumu :D to snad chápeš, ale podívám se a dodám je sem, přecejen, to se musí vidět, nejde to popsat no
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MiKra


PříspěvekZaslal: ne únor 13, 2011 9:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Určitě něco postni.. vím že to není jednoduchý a že si neměl náladu na focení,ale určo máš fotky před a nějakou momentku třeba i v triku po..97 na 51 musí být fakt znát..no držím palce v tlousnutí..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RANDO
Anonymní


PříspěvekZaslal: po únor 14, 2011 9:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pavelito : Je pekné, že si sa spamätal a (možno) zbavil anorexie, no.... ten jedálniček stojí za starú bačkoru... načo pcháš do svojej stravy také hlúposti ako bebe dobré ráno, puding a podobne ? Načo miešaš ovocie medzi jedlá - chceš, aby ti to "pekne" kvasilo ? A ten "celozrný chlieb".... 19 z 20 "celozrných" chlebov sú len karamelom, alebo kurmínom prifarbené biele pčečivo, s pár zrniečkami v ceste, aby kupujúci mal "dojem"...
Áno, naberieš hmotu, aj svaly, ak budeš cvičiť. Ale aj tak budeš (prepáč) žumpa dovtedy, dokedy budeš jesť také denaturované sajrajty, ku ktorým patrí aj pasterizovaný tvaroh z kráv s večne zapáleným vemenom, ktoré nevidia denné svetlo, žijú v oceľových stajniach a pchajú do nich antibiotiká...
Zober si príklad z môjho jedálnička. Navštív toto vlákno : https://forum.ronnie.cz/original-trening-co-vy-na-to-t27010-30.html ... tam nemáš nič denaturované, navyše tam máš dostatok bielkovín, sacharidov a tukov, v neposlednom rade vitamínov, minerálov A ENZÝMOV. A nie samé "instatné" pečené sajrajty s repným cukrom a konzervantmi, pasterizácia atď...
nahoru
RANDO
Anonymní


PříspěvekZaslal: po únor 14, 2011 9:13 am    Předmět: Re: Pavelito aneb od anorexie ke svalům Odpovědět s citátem

Pavelito napsal:
...v noci se budím a dávám protein


Myslím, že to riadne preháňaš... Nemusíš si brať príklad z nejakých "šašov", ktorí sú schopní vstávať uprostred noci len preto, aby si náhodou ich telo neuľavilo od spracovania tých instatných zahlieňujúcich hlúpostí, ktoré narušujú mikroflóru čreva... aspoň 8 hodín denne si daj od nich pauzu... Lebo teraz ideš z extrému do extrému.... vtedy si nejedol takmer nič, teraz ješ tesne pred spaním zahlieňujúci tvaroh s pečenou múkou (bebe sušienky), a ešte sa budíš uprostred noci na dávku proteínu... Ak by si sa nezainteresovane zamyslel.... s nadhľadom (aj voči sebe), určite ti príde riadne "šľahnuté na hlavu" prerušovať svoj drahocenný spánok - jeho fázu REM - kvôli tomu, aby si náhodou nekatabolizoval pár gramov... čo je nevyhnutné na obnovu čistoty buniek celého tela ! ... PS : Nerob hlúposti, lebo spadneš ešte do väčších sr*čiek, i keď možno až o pár rokov...
Marek.


Naposledy upravil RANDO dne po únor 14, 2011 9:16 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
digitalm


PříspěvekZaslal: po únor 14, 2011 9:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pavel, drzim palce, verim, ze mas na to, aby si nabral nejake tie kila a spravil super postavu

P.S: mam pre teba na zaciatok jednu radu, nepocuvaj prosimta RANDA na to, ze si doteraz nebol zvyknuty na ziaden rezim, tak ten jedlanicek je uplne, ale uplne v pohode
_________________
''Desire is the key to motivation, but it's determination and commitment to an unrelenting pursuit of your goal - a commitment to excellence - that will enable you to attain the success you seek.''
Mario Andretti
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: po únor 14, 2011 9:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

digitalm napsal:
P.S: mam pre teba na zaciatok jednu radu, nepocuvaj prosimta RANDA


Pod to se podepisuju

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: po únor 14, 2011 9:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

digitalm napsal:
Pavel, drzim palce, verim, ze mas na to, aby si nabral nejake tie kila a spravil super postavu

P.S: mam pre teba na zaciatok jednu radu, nepocuvaj prosimta RANDA na to, ze si doteraz nebol zvyknuty na ziaden rezim, tak ten jedlanicek je uplne, ale uplne v pohode



Jo jo přijde mi, že píše úplný kktiny, ale tak má názor a já mu ho neberu. Napsat abych nejedl tvaroh nebo ovoce či snad sušenky, to je vrchol demence, ještě zbejvá nepij vodu a je to ne? :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
digitalm


PříspěvekZaslal: po únor 14, 2011 9:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pavelito napsal:
digitalm napsal:
Pavel, drzim palce, verim, ze mas na to, aby si nabral nejake tie kila a spravil super postavu

P.S: mam pre teba na zaciatok jednu radu, nepocuvaj prosimta RANDA na to, ze si doteraz nebol zvyknuty na ziaden rezim, tak ten jedlanicek je uplne, ale uplne v pohode



Jo jo přijde mi, že píše úplný kktiny, ale tak má názor a já mu ho neberu. Napsat abych nejedl tvaroh nebo ovoce či snad sušenky, to je vrchol demence, ještě zbejvá nepij vodu a je to ne? :D


ako ja verim, ze to co on robi, je skutocne zdrava vyziva, ale teda na rovinu, kto sa tak stravuje? Prilis to hroti, mozno casom na to pride aj sam
_________________
''Desire is the key to motivation, but it's determination and commitment to an unrelenting pursuit of your goal - a commitment to excellence - that will enable you to attain the success you seek.''
Mario Andretti
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: po únor 14, 2011 9:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak dnes mi začal letní semestr : jídelníček prozatím...
100 g ovesných vloček EMCO jablko a skořice
3 celozrnné chleby s jogurtem a přesnídávkou
Banán
Připravuju se psychicky i fyzicky na odpolední lehké posilko :D a jak jsem slíbil sem hodím dneska nějake to foto
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: po únor 14, 2011 9:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dfens popisuje tychto ludi ako ichtylov ma to v hlave zasrane ,,zdravou: vyzivou a bude sa s vami do krvi hadat ako ma pravdu on a aky zdravy zivot zije,ale aj to je clovek...
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pavelito aneb od anorexie ke svalům Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 37, 38, 39  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: