Regenerace + jídlo ?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Regenerace + jídlo ?  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Regenerace + jídlo ?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Skurk


PříspěvekZaslal: čt říjen 26, 2017 2:21 pm    Předmět: Regenerace + jídlo ? Odpovědět s citátem

Ahoj, mám 2 takové zvláštní dotazy. Hodně mě zajímalo, jak poznám, zda už jsem ready cvičit, zda je v pořádku regenerace a jak zjistím, zda jsem na tom v pořádku s jídlem (jestli jím správně a dost). Na obojí mi každý říká " Záleží podle tebe, jestli ti to stačí, musíš poznat na sobě" .

Jenže jak to poznat ? cvičím 4x týdně, na každém tréninku o něco málo přidávám, svaly někdy bolí, někdy ne, jak kdy , jak teda poznám, zda už můžu cvičit a regenerace je ok ?

A druhý dotaz, jak poznám, jestli mám dostatek jídla ? Vážím 82kg (ne svalovina, cvičím půl roku, takže dost i tuk) a měřím 188cm , příjem mám 120g bílkovin denně (1,5 x vlastní váha) a cítím se v pohodě, nic špatného, takže to stací ? Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ShDW


PříspěvekZaslal: pá říjen 27, 2017 2:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud necítíš nějakou únavu a do tréninku se nemusíš nutit, znamená to, že jsi připraven v pohodě odcvičit. Ono přetrénovat se není zase tak snadný, pokud cvičíš 3-4x týdně a do toho nějak rozumně jíš a spíš.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Regenerace + jídlo ?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: