Lokální bolest svalů



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Lokální bolest svalů  Úvodní stránka -> Trénink -> Lokální bolest svalů
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Joerex


PříspěvekZaslal: pá prosinec 08, 2017 2:03 pm    Předmět: Lokální bolest svalů Odpovědět s citátem

Zdravím,

začal jsem zhruba před půl rokem po delší době něco aktivně dělat a objevují se mi problémy s bolestí svalstva/úponů především v oblasti holení, lýtek a rukou (nejčastěji předloktí). Cvičím 3x týdně formou běhu do posilovny, zhruba 30-40 minut cvičení a zase běh zpět domů. Vesměs se jedná o komplexní cviky a sem tam nějakej doplňující izolovanej cvik. Protahování provádím 2-3x týdnně.
Bolest se objeví zhruba po 2-3 týdnech cvičení. Nikde jinde než ve vyjmenovaných částech ji necítím. Obvykle ve všech najednou. Pokud si dám tejden volno, bolest odezní. Ze začátku to bolí nepřetržitě, pak akorát bolest "vystřeluje" v určitých intervalech.

Jim zhruba 5x denně, užívám multivitamín od Nexgenu nebo V52, BCAA před a po. Po tréninku si dávám ještě proteiňák a piju Vincentku (minerálka).

Čím to může být? Nedostatek nějakého vitamínu? Na přetrénování se mi zas intenzita tréninků nezdá. Docela mě to štve, po delší době se cítím jak se svalovou únavou před přicházející chřipkou, ale nastydlej nejsem a dlouho jsem nebyl.

Na alergie netrpim, krevní testy ok, podle doktorů zdravej jak řípa.

Díky za reakce.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Lokální bolest svalů
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: